مقالات رسمی و تخصصی فرش و قالیچه مقالات رسمی و تخصصی فرش و قالیچه .

مقالات رسمی و تخصصی فرش و قالیچه

ارتقا CTR و خرید سرچ گوگل با کلیک

سفارش و خرید سرچ گوگل تجاری

(تاثیر فوق العاده سریع و انفجار CTR - بدون ریسک طبیعی ارگانیک - جستجو کاربران ایرانی از گوگل فارسی در موبایل یا دسکتاپ یا هر دو)
مناسب ارتقا فوری جایگاه عبارات کلیدی سایت های بین صفحه 20 تا ردیف نخست صفحه 1 گوگل و مناسب ارتقا تمامی کلمات پررقابت 200 ثانیه ای تضمینی

انفجار ctr

جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تجاری
صفحه 1 گوگل ردیف 1 گوگل دیگر رویا نیست . Google میداند که CTR صفحه نخست و رتبه 1 گوگل حداقل 25 تا 70 درصد است، حال اگر سایتی CTR پایین تری داشته باشد به طور حتم گزینه مناسبی برای حضور جایگاه نخست و رتبه 1 گوگل نیست و جایگاه خود را از دست میدهد. با بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل نسخه تجاری ctr تک تک کلمات کلیدی سایت خود را منفجر کنید !(99.9% CTR)! (تبدیل رویا به واقعیت) برای اولین بار توسط شیک رنک ممکن شد در گذشته ارتقا CTR بیش از 10 درصد ممکن نبود و همچنان در هیچ سایت و بسته دیگری امکان پذیر نخواهد بود با بسته های ابتدایی آغاز کنید تا به باور این افتخار پی برده سپس انفجار واقعی را در گوگل بصورت حرفه ای برای کلیه کلمات کلیدی سایتتان را رقم بزنید. فرض کنید در یک بسته کلیک گوگل نسخه تجاری فقط 100 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و 100 کلیک صورت بگیرد نسبت جستجو و نرخ کلیک منجر به افزایش 100% Average CTR می گردد .
این فرایند بکلی به گوگل واکنش مثبت و تعامل بازدید کننده گان نسبت به سایت را با جستجو و کلیک باکیفیت و ارگانیک ثابت می کند و بلعکس اگر نرخ جستجو و کلیک سایتی در نتایج جستجو گوگل ضعیف باشد با افت و کاهش CTR روبرو بوده و جایگاه کلمات کلیدی و سایت تنزل پیدا خواهد کرد.
نکته: در این سرویس کلیه جستجو ها و کلیک ها بصورت پیش فرض از نتایج فارسی با کاربران و IP های ایرانی خواهد بود که Dwell Time و زمان ماندگاری هر یوزر بعد از کلیک تا لحظه خروج از سایت 200 ثانیه باشد.
 
لینک سفارش جهت انفجار ctr تک تک عبارات کلیدی سایت خود:
https://chicrank.com/cart.php?gid=30

منبع : شیک رنک


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۵۶:۴۶ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

بهترین مقایسه برندهای فرش

در ایجاد کرد فرش دستباف قالیشویی در مشهد از پشم ، تارو پود و منسوجات حیوانی و طبیعی مثل ( پشم بز ، پشم گوسفند و غیره ) به کارگیری می‌گردد . بافت های طبیعی و حیوانی بافت های با کیفیتی میباشند که‌این آیتم در دوام و ارتفاع قدمت فرش دستباف ساخت‌و‌ساز گردیده تاثیر دارااست . برای مثال پشم بافت مخمل مانندی داشته و ویژگی طبیعی آن سبب می گردد تا با فضا زیست سازگار باشد . همینطور پشم در قبال حریق نیز مقاوم میباشد . این ماده ، رنگ طبیعی را به خیر و خوبی جذب می نماید و در انتها یک رنگ براق را دربافت فرش خوا هیم رویت کرد . این رنگ تا سال های دراز در بافت فرش فارغ از تغییر‌و تحول باقی خواهد ماند . ولی در بافت فرش های ماشینی از الیاف غیر طبیعی یا این که تصنعی و مصنوعی به کار گیری می‌شود . در فرش های ماشینی از الیاف پلی آکریلیک ، پلی استر ، پلی پروپین و غیره به کارگیری می‌شود . فرش های تشکیل شده با الیاف پلی آکریلیک از دید نوع متاع و محبوبیت در مقایسه با دیگر موردها پذیرش گردیده می باشند . فرش آکریلیک از نگاه با کیفیت ، کالا مطلوب و دوام وقت گیر خیس از سایر مفاد بافت فرش ماشینی ، پیشی دارااست . البته ارزش فرش ماشینی بافته گردیده از آکریلیک به خیال برتری هایی که دارااست بیشتر میباشد . ولی الیافی مثل پلی استر به فرش ظاهری براق می‌بخشند .


مقایسه ظواهر و ارزش فرش دستبافت با ظواهر و ارزش فرش ماشینی
یک فرش دستباف و یک فرش ماشینی تازه ممکن میباشد در نگاهی معمولی تاحدودی باهم شبیه باشند البته در شرایطی‌که نگاهی کارشناسانه و بادقت به آن بیاندازید متوجه الیاف منحصربه‌فرد فرش دستباف خواهید شد . الیاف منحصربه‌فرد فرش عمقی بیشتر از فرش های دستباف داراست . امروزه با پیشرفت فوق العاده صنعت های به خصوص صنعت فرش ماشینی ، فرش های متنوعی به وسیله دستگاه های قوی قالیبافی بافته و ساخت میشوند . فرش های ماشینی 1000 کتف و فرش ماشینی 1200 کتف به خیال و خاطر تعداد کتف زیاد و تراکم بالا شباهت بسیار بالایی به فرش دستباف دارا هستند . ولی برای بها دونوع فرش ماشینی و فرش دستباف می بایست بگوییم که به طبع فرش دستباف از فرش ماشینی گرانتر میباشد و در حالتی که می‌خواهید فرشی بخرید که همچون فرش دستباف باشد ولی بها کمتری داشته باشد به سراغ فرش ماشینی 1000 کتف یا این که فرش ماشینی 1200 کتف بروید .

درنهایت در صورتیکه دنبال فرش با دوام زمانبر و باکیفیت می‌گردید و میزان دارایی برایتان اساسی وجود ندارد سفارش ما خرید فرش دستباف کاشان یا این که فرش دستبافت تبریز میباشد . البته در‌صورتی‌که دنبال فرش با قیمت خوب وطراحی خاص میگردید پیشنهاد ما خرید فرش ماشینی کاشان میباشد . شما می‌توانید فرش کاشان را در رنگ ها و پباده سازی های گوناگون از تارنما فرش روز به طور اینترنتی و بی واسطه خریداری فرمائید و فرش متبوع خویش را با ارسال فرش درب خانه تحویل بگیرید .


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۲۴:۴۲ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

روش از بین بردن لکه ها از روی فرش

درین نحوه برای از دربین بردن لکه ماژیک از روی فرش به دستمال نخی قالیشویی در مشهد الکل سپید ، اسپری گیسو و مسواک قابل انعطاف نیاز خواهید داشت :
• در صدر دستمال نخی را به پاره ای الکل آغشته نمائید و با حرکات ضربه ای روی لکه ماژیک بزنید تا جایی که دیگر جوهری جذب آن نشود ، توجه نمائید در صورتی‌که دستمال را روی لک ماژیک بکشید سبب بیش خیس پخش شدن آن گردد.
• در مرحله بعدی از یک دستمال نخی کم آب به کارگیری فرمایید تا خیسی فرش مقداری گرفته خواهد شد.
• بعداز اینکه نم نصیب متبوع دریافت شد پاره ای از اسپری موی را روی محل بزنید تنها دقت نمایید که از اسپری هایی بایستی بهره مند شد که فاقد روغن باشد چراکه ممکن میباشد الیاف فرش زخم ببینند.
• پس از پاشیدن اسپری گیسو بر روی لکه ، فورا با یک مسواک با جنبش دورانی روی آن را منزه فرمائید.
• راجع به لکه های دیرین خیس شاید نیاز باشد فرآیند بالا را یک سری توشه تکرار نمائید تا بطور بدون نقص منزه و منزه خواهد شد.
طریق دوم :
• قسمتی از فرش که ماژیکی گردیده را در ظرفی دربردارنده سرکه سپید فرو ببرید و اذن دهید تا تماما تر گردد.
• در مرحله بعدی بخش متبوع فرشتان را یک‌سری دقیقه با حوله گرمابه بپوشانید.
• آن گاه یکسری توشه حوله را با فشار سفت روی لکه ماژیک بگذارید و بردارید تا جایی که دیگر اثری از لک ماژیک نماند.
• ممکن میباشد به جهت به کارگیری از سرکه فرش شما مقداری بوی نامطبوع بگیرد ، در‌این‌صورت‌ شایسته ترین شیوه به کارگیری از بخارشوی هست ، در شرایطی که قابلیت به کار گیری از بخارشوی را ندارید از یک جارو برقی به کارگیری نمائید. پاره ای آب سرد و پاره ای آب لیمو روی محل متبوع بمالید و آنگاه با جاروبرقی روی آن را جارو بزنید.
نحوه سوم :
در‌صورتی‌که فرشتان اخیرا بوسیله کشیده شدن ماژیک لک گردیده باشد می‌توانید صرفا با استعمال از یک تکه پارچه ی آغشته به الکل آن را بطور بدون نقص از در میان ببرید و پاک کنید.
روش تزکیه لکه چسب بر روی فرش
پاک کردن اکثر لکه‌ها از روی فرش عموما به‌ آسانی ایفا می‌گردد در حالیکه درباره‌ی برخی آلودگی ها مانند لکه‌های چسب این مساله پاره ای مشقت بار خواهد بود. در شکل ساخت لکه چسب بر روی فرش بهتر میباشد پیش از هرچیز داده ها روی باکس‌ی چسب را بخوانید تا از نوع آن آگاه گردید تا بتوانید راهکار قابل قبولی جهت رفع آن بیابید. به‌دنبال نیز ما به روشهایی برای نظافت کردن لکه های گونه های چسب اشاره می کنیم :


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۳۹:۴۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

راهنمای خرید فرش دستباف

فرش دستباف اهل ایران از دیرباز پر اسم و رسم و آیتم استعمال بوده قالیشویی در مشهد مدرک آن نیز به وسیله گزنفون، تاریخ نگار یونانی در کتاب سیرت کوروش، میباشد که میان سال های ۴۳۰ تا ۳۴۵ پیش از به دنیا آمدن می نویسد:« ایرانیان برای اینکه بسترشان قابل انعطاف باشد قالی کوچک ذیل بستر خویش می گسترند.» انسان از هنگامی که خویش را آشنایی و ضرورت وجود لازمات معاش را احساس نمود، به فکر داشتن منسوجی بود تا او‌را در قبال سوزوسرما و رنج زمین محافظت کند. پشم و مو حیواناتی مانند گوسفند و بز، اول یافته های انسان برای برآوردن این نیاز بود و متعاقباً پوست این حیوان ها اول زیرانداز یا این که به عبارت دیگر، فرش منسوج بود.
در‌پی تحول و پیشرفت در معاش، انسان یادگرفت که می‌تواند با در هم نمودن و فشار دادن الیاف پشم، زیراندازی قطور خیس و گرم خیس به اسم نمد تنظیم کند. متعاقباً با یادگرفتن فوت و فن ریسندگی و تابندگی، نخ های پشمی را ساخت نمود و برای اولیه توشه با مخلوط حرفه نخ های افقی و عمودی نخ های پشم، گلیم را اختراع کرد و این سرآغازی بود برای نوآوری فرش گره دار یا این که پرزدار که هنر و فنی توسعه یافته خیس بود.
فرش کلمه ای عربی میباشد که به معنای زمین میباشد و در لهجه فارسی دارنده مفاهیمی مانند عظیم شدن، زیرانداز و کفپوش میباشد. با دقت به تمجید فوق مفاهیمی مانند گلیم، نمد، زیلو، فرش دستباف و ماشینی را میتوان فرش دانست.
تاریخچه فرش دستباف
با دقت به تاریخچه کهنی که در ساخت و ساز فرش دستباف اهل ایران وجود دارااست اینک میتوان بیان کرد جنس بافته گردیده بدست هنرمندان اهل ایران جزء برگزیدگان و زیباترین نوع فرش در عالم میباشد که‌این فرمان از نگاه کارشناسان میان المللی فرش تائید گردیده است اما با وجود آنکه در سال ۱۳۲۸ خورشیدی اول فرش های گره دار بعنوان پوشش اسب و یا این که در خیمه صحرانشینان آیتم به کار گیری قرار گرفته میباشد و بعد از آن در ساخت این کالا پیشرفت های متعددی به دست آمده پژوهشگران معتقدند که استارت شکوفایی هنر فرش بافی در کشور ایران به قرن ۱۶ و ۱۷ میلادی برمی شود.
در سال های گذشته با پیشرفت تکنولوژی در خیلی از قضیه ها برای مثال مسئله ساخت فرش و تابلو فرش، شاهد تغییر و تحول و تحولات بسیار عظیمی در ساخت این مال بودیم؛ به طوریکه نخست ایجاد فرش بدست هنرمندان اهل ایران، نقش های بسیار بی آلایش و طرح های سادگی روی این محصول ها نساجی پیاده می‌شد اما با سپری شد فرصت تحول شگرفی در ساخت‌و‌ساز این جنس پدیدآمد و این فرمان سبب تنوع بی سابقه در بازار فرش دستباف شد.
رجشمارها در فرش دستباف
رجشمارهای رایج در فرش بافی کشور‌ایران از ۲۰ تا ۹۰ رجی است. معمولاً فرشهای درشت باف ۲۰ و ۲۵ رجی و فرشهای ایلیاتی درشت بافت معمولاً حدود ۳۰ رجی می‌باشند فرشهای میانگین خوب ۴۰، ۴۵ و ۵۰ رجی می‌باشند. فرشهای خوب ۵۰ تا ۹۰ رجی میباشند.
اشکال فرش دستباف
گونه های فرش دستباف از جنبه های مختلفی مجموعه بندی می گردند؛ اشکال فرش بافت دست از نگاه متاع تار و پور و پرز آن و گونه های فرش دستباف از لحاظ اندازه، هرکدام از گونه های فرش دستباف، زیبایی های خاص خودش را دارااست و شما می‌توانید با دقت به نوع نیاز و ذوق خویش آنرا گزینش فرمایید.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۲۵:۱۶ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

گلیم چیست و نحوه شستشوی گلیم

گلیم کالایی میباشد که قیمت دنیوی و معنوی بالایی داراست قالیشویی در مشهد و اساسی میباشد که در شکل کثیفی به طور اصولی شسته گردد. دو رویکرد برای شستن گلیم وجود دارااست. شستشوی آن در خانه و یا این که سپردن آن به دست متخصصین قالیشویی. غبارگیری بی آلایش از گلیم در خانه توسط جاروبرقی ایفا می‌شود. بعضا به خطا با جاروبرقی به گلیم می کوبند، البته این عمل موجب گسیختگی تار و پود گلیم گردیده و به آن لطمه می‌زند. جاروبرقی می بایست در سمت خواب گلیم صورت بپذیرد.
گلیم را در محلی بیرون از خانه خویش و بر روی علف یا این که ماسه به همپا آب سرد بشویید و از قرار دادن آن بر روی سطح صاف بپرهیزید؛ چون نیاز میباشد که آب به کارگیری جهت شستشوی گلیم از طرف دیگر آن بیرون خواهد شد در غیر این شکل با ماندن در تاروپود آن منجر از میان رفتن تدریجی رنگ آن خواهید شد.
از یک صابون خانگی قابل انعطاف طبیعی و یا این که شامپو نوپا جهت شستشوی گلیم به کارگیری نمایید.
از یک براش قابل انعطاف به کارگیری فرمائید و هر دو طرف گلیم را به آرامی بسابید.
گلیم را در جایی که سایه قراردارد پهن فرمایید تا کم آب گردد.
در مرحله آن‌گاه با به کارگیری از شامپو فرش، گلیم شسته میشود. به کار گیری از شامپو فرش نامناسب مال گلیم را وخیم کرده و موجب زبری، کهنگی و یا این که تغییر تحول رنگ آن میشود.
همینطور شستن گلیم با آب خالی نیز سبب ساز ماندن رطوبت روی آن می‌گردد و در فیض این مال بوی بدی خواهد گرفت.

یکی معضلاتی که شستشوی خانگی گلیم برای اشخاص داراست، کم آب کردن آن بخصوص در روز ها سرد سال میباشد. پهن کردن گلیم از روی بند یا این که نرده به بافت آن جراحت میزند و فعالیت صحت وجود ندارد.

در صورتی گلیم شما نادر رنگ گردیده از مخلوط برابر سرکه سپید و آب سرد برای شستشوی گلیم استعمال نمایید.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۲۶:۲۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

شستن فرش های کرمی و روشن

آب ولرم، فرچه ی منحصر قالیشویی یا این که دستمال قالیشویی در مشهد سرکه یا این که آبلیمو و آب ژاور اولی مرحله ازبین بردن لکه های به وجود آمده روی فرش این میباشد که با دقت به کالا فرش و رنگ آن بایستی طریق های مختلفی را به فعالیت موفقیت شستشوی فرش های کرمی رنگ همواره مشقت بار خیس از فرش های دیگر میباشد.

دومی مرحله اصلاح کردن محلول پس کمی آب ولرم را با 20 گرم سرکه و یک واحداندازه گیری مایع شستشوی فرش ترکیب می‌کنیم، بعد به وسیله اسپری آن را روی کلیه بخش ها ریخته و به آرامی به وسیله فرچه یا این که دستمال روی سطح فرش می مالیم اگرلکه ی به وجود آمده تیره میباشد و به مشقت منزه می گردد بهتر میباشد این مرحله را تا بی رنگ شدن یا این که نادر رنگ شدن لکه جاری ساختن دهید این طریق شستن فرش مطلوب فرش های پر‌نور و کرم میباشد.

در مواقعی که ناچار بودید میتوانید از سفیده کننده در ادغام خویش به کارگیری نمائید. ولی حواس تان باشد که ایمنی و سالم خویش را ترکیب کردن سفیده کننده با وسایل دیگر برای منزه شدن بیشتر به خطر نیندازید دقت فرمائید مقطع فرصت ماندن سفیده کننده روی فرش بیش تر از حد نیاز نباشد چراکه منجر جراحت به بافت فرش و تغییر تحول رنگ مهم آن میشود.

برای آبکشی کردن فرش بهتر از لگنی در ذیل آن بخش قرار دهید و هم‌زمان با ریختن آب فرش را با فرچه بسابید پس از این فعالیت می قدرت آن را در معرض آفتاب قرار اعطا کرد یا این که به وسیله پارچه آبگیری کرد و از اسباب و اثاث در دسترس مانند بخاری کولر گازی یا این که سشوار برای کم آب کردن فرش یاری گرفت.

یادگرفتن شستن فرش های کرمی
نحوه شستن فرش کرمی
فرش کرمی تعیین قابل قبولی برای منزل های امروزی و شیک میباشد که جلوه ی دور و بر را دو چندان می نماید البته سشتشوی فرش های کرمی به خیال و خاطر پر‌نور بودن آن دردسر متعددی داراست. آنگاه از وقتی کوتاه که از فرش کرم استعمال کردید متوجه میشوید که شیوه شستشوی آن تا چه اندازه مشقت بار میباشد. البته برای خودداری از آلوده شدن آن چه شغل های می اقتدار ایفا اعطا کرد؟

برخی از اشخاص حتی بعداز بازگرداندن فرش از قالیشویی از پاک نشدن آن گلایه دارا هستند. اما می بایست به‌این زمینه اعتنا داشت حفظ و نظافت کردن به موقع فرش ها هم بی تاثیر وجود ندارد در منزه نشدن بعدی آن حتی با وجود دادن فرش به قالیشویی از جمله وقتی که یک فرش پر‌نور را برای مدتی وقت گیر در معرض گرد و خاک می‌گذارید به جهت نفوذ خاک به لایه های زیرین سبب ساز کدر شدن بافت آن می شود که مدام فرش را آلوده و کثیف جلوه میدهد.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۱۶:۲۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

شستن فرش از دوجهت بسیار مهم و ضروری است

۱- منجر محافظت ، زیبایی و جلوه فرش می شود

۲- شستن به موقع فرش ه ا و قالیشویی در مشهد پاک نگه داشتن آن ها به شدت می تواند در ارتقا قدمت فرش و ریشه های آن تاثیر بسزایی داشته باشد. ماندن آلودگی، گردوغبار در الیاف فرش به گذر زمان سبب تغییر تحول رنگ قالی و همینطور سست شدن الیاف فرش می شود. همانطور که می‌دانید شستن فرش به دو شکل دستی و مکانیکی(به وسیله شرکتهای دارای اعتبار قالیشویی) اعمال می شود . بر حسب وضعیت کسانی ترجیح می‌دهند فرششان به وسیله خودشان شسته خواهد شد و افرادی هم ترجیح می‌دهند این کارا به قالیشویی بسپارند که اما هر مورد از این نحوه ها مزایا و معایبی هم داراست که موقتا وارد این مشاجره نخواهیم شد.نگرش شستن فرش ماشینی در خانه
جای شستن را نخست معین فرمایید:
مهم ترین قسمت برای شستن فرش گزینش یک جای مطلوب با خصوصیت های خاص میباشد:

شاید با دیدن این تیتر شما که یک سوئیت نشین میباشید این پرسش در ذهنتان خطور نماید که چه‌گونه می توانید در آپرتمان فرشتان را پاک فرمایید . نگران نباشید درآپدیتهای بعدی این نوشته‌ی علمی بدین قضیه می‌پردازیم و تکنیک هایی را معرفی خوا هیم کرد.

مکانی را که شما می‌خواهید در آن بخش فرش را پهن فرمایید نیاز به رعایت یکسری مورد ها داراست.

۱#: سطح انتخابی شما برای شستوشو نباید آسفالت باشد.

۲#: پیش از پهن کردن فرش در آغاز سطح متبوع را به طور کامل از هرگونه خاک ، سنگ ریزه و … منزه نمائید و با آب بشویید ( عدم دقت بدین عمل می‌تواند به پشت فرش شما جراحت وارد نماید.)

۳#:سطح متبوع بهتر میباشد یه خرده شیب دار باشد.

وقتی که از تک تک این مورد ها مطمئن شدید درحال حاضر می توانید فرش را در مکان معلوم پهن نمایید.


فرش را از تک تک جهات جزء به جزء برسی فرمایید (مهم‌ترین آیتم):
آیتم دوم مهم‌ترین و کلیدی ترین عمل، پیش از شستن فرش میباشد که با دقت به تجربه عبد و بنده اکثر اشخاص این گزینه را در حیث نمیگیرند.

پیش از اینکه استارت به شستن نمائید مطلقا یک یا این که دوبار تک تک سطح و پشت فرش و همینطور گوشه های فرش ( سمت شیرازه و ریشه ها) را کاملا و ظریف برسی نمائید که در حالتی‌که فرش شما به هر علتی معیوب گردیده باشد (مثل: سوختگی،پاره گی ، پوسیدگی و …) سریعا آنرا جهت تعمیر به یک رفوگر دارای تخصص بسپارید. آن‌گاه مبادرت به شستن فرشتان فرمایید.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۵۵:۲۹ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

شستن فرش از دوجهت بسیار مهم و ضروری است

۱- منجر محافظت ، زیبایی و جلوه فرش می شود

۲- شستن به موقع فرش ه ا و قالیشویی در مشهد پاک نگه داشتن آن ها به شدت می تواند در ارتقا قدمت فرش و ریشه های آن تاثیر بسزایی داشته باشد. ماندن آلودگی، گردوغبار در الیاف فرش به گذر زمان سبب تغییر تحول رنگ قالی و همینطور سست شدن الیاف فرش می شود. همانطور که می‌دانید شستن فرش به دو شکل دستی و مکانیکی(به وسیله شرکتهای دارای اعتبار قالیشویی) اعمال می شود . بر حسب وضعیت کسانی ترجیح می‌دهند فرششان به وسیله خودشان شسته خواهد شد و افرادی هم ترجیح می‌دهند این کارا به قالیشویی بسپارند که اما هر مورد از این نحوه ها مزایا و معایبی هم داراست که موقتا وارد این مشاجره نخواهیم شد.نگرش شستن فرش ماشینی در خانه
جای شستن را نخست معین فرمایید:
مهم ترین قسمت برای شستن فرش گزینش یک جای مطلوب با خصوصیت های خاص میباشد:

شاید با دیدن این تیتر شما که یک سوئیت نشین میباشید این پرسش در ذهنتان خطور نماید که چه‌گونه می توانید در آپرتمان فرشتان را پاک فرمایید . نگران نباشید درآپدیتهای بعدی این نوشته‌ی علمی بدین قضیه می‌پردازیم و تکنیک هایی را معرفی خوا هیم کرد.

مکانی را که شما می‌خواهید در آن بخش فرش را پهن فرمایید نیاز به رعایت یکسری مورد ها داراست.

۱#: سطح انتخابی شما برای شستوشو نباید آسفالت باشد.

۲#: پیش از پهن کردن فرش در آغاز سطح متبوع را به طور کامل از هرگونه خاک ، سنگ ریزه و … منزه نمائید و با آب بشویید ( عدم دقت بدین عمل می‌تواند به پشت فرش شما جراحت وارد نماید.)

۳#:سطح متبوع بهتر میباشد یه خرده شیب دار باشد.

وقتی که از تک تک این مورد ها مطمئن شدید درحال حاضر می توانید فرش را در مکان معلوم پهن نمایید.


فرش را از تک تک جهات جزء به جزء برسی فرمایید (مهم‌ترین آیتم):
آیتم دوم مهم‌ترین و کلیدی ترین عمل، پیش از شستن فرش میباشد که با دقت به تجربه عبد و بنده اکثر اشخاص این گزینه را در حیث نمیگیرند.

پیش از اینکه استارت به شستن نمائید مطلقا یک یا این که دوبار تک تک سطح و پشت فرش و همینطور گوشه های فرش ( سمت شیرازه و ریشه ها) را کاملا و ظریف برسی نمائید که در حالتی‌که فرش شما به هر علتی معیوب گردیده باشد (مثل: سوختگی،پاره گی ، پوسیدگی و …) سریعا آنرا جهت تعمیر به یک رفوگر دارای تخصص بسپارید. آن‌گاه مبادرت به شستن فرشتان فرمایید.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۵۵:۱۲ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

تشخیص فرش تقلبی

قبل از خرید فرش دستباف، آشنایی با گونه های فرش و نحوه تشخیص فرش مرغوب از فرش نامرغوب از اهمیت فراوانی برخوردار است. پیرو راهنمای گزینش و خرید فرش دستباف، پس از معرفی انواع فرش دستباف موجود در بازار فرش میهن به معرفی طریق‌های تشخیص کیفیت این فرش‌ها خواهم پرداخت قالیشویی در مشهد کارشناسان فرش معتقدند ارزش هنری یک قالی یا قالی‌کوچک به نقشه، میزان به کار گیری از رنگ‌های طبیعی و هماهنگی قرارگرفتن این رنگ‌ها در کنار هم بستگی دارااست، ولی ارزش یک قالی یا قالیچه بیشتر به نقشه و رنگ، جنس نخ، تار و پود و پرز آن و میزان ریزبافی و درشت‌بافی آن ربط داراست. انواع فرش دستباف بر پایه ی متاع الیاف انواع فرش دستباف را براساس کالا الیاف آنان به یکسری مجموعه تقسیم می گردد: قالی کل پشم فرشی که تار، پود و پرز آن از پشم باشد. این نوع قالی‌ها به دلیل متاع پرزها درشت بافت میباشند. قالی خرسک که از ضخیم‌ترین پشم‌ها بافته می‌گردد جزء این تیم می‌باشد. قالی تک تک پشم مزیت‌هایی همچون بادوام و مقاوم‌بودن، قدرت برگشت‌پذیری پرزها پس از پاخوردن، قدرت بالای جذب رطوبت و… را داراست. این نوع قالی سنگین و از نظر قیمت خوب‌تر می‌باشد و کمتر می‌اقتدار نوع هنری با ظرافت بالای بافت را در آن‌ها پیدا کرد.
قالی چله پشم
نوعی قالی که چله آن از پشم است ولی پرزهایش تنها از پشم نیست.
قالی تک تک ابریشم
فرشی که تار و پود و پرز آن همه از ابریشم می‌باشد. این نوع قالی معمولا بسیار ریزبافت می‌باشد و ارزش هنری زیاد و ولی ارزش زیادی دارااست. چنین قالی یا قالیچه‌ای برخلاف ظاهر نرم و نازک و ظریفش، در مقابل لکه‌ها بسیار مقاوم هست؛ یعنی در‌حالتی که آب، چای، نوشابه یا هر نوع مایع دیگری را رشد ریختید، مایحتاج نیست ضربان قلبتان را اندازه بگیرید؛ کافی هست آن را با یک دستمال مرطوب و کمی شامپو فرش بشویید؛ مثل اولش خواهد شد.
قالی کف ابریشم
فرشی که چله آن پشم می باشد البته تمام آیتم آن از ابریشم بافته شده است.
قالی گل ابریشم
چله این قالی‌ از پشم می‌باشد ولی گل‌ها و احیانا برگ‌های جانور در نقشه از نخ ابریشم و بقیه پرزها از پشم بافته می‌شود. این نوع قالی‌ها ممکن می‌باشد بها کمتری نسبت به قالی مجموع ابریشم داشته باشند البته قیمت هنری زیادی دارند.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۳۶:۴۹ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

راهنمای تخصصی خرید فرش دستباف

فرش های ماشینی در مجموعه بندی خویش به اشکال فرش اکریلیک ، قالیشویی در مشهد فرش پلی استری، فرش پلی پروپلین و … تقسیم می شوند. مجموعه بندی گونه های فرش درین نوشته‌ی علمی می‌توانید ببینید. با دقت به نکاتی که در باب کیفیت و تکنولوژی آیتم استعمال در فرش های اکریلیک وجود داراست، بها این نوع فرش فراتر میباشد. در صورتیکه با ارزش زیر خیس از بها های فرش اکریلیک مواجهه شدید ممکن میباشد فرش اکریلیک نباشد. اما بعضی فروشندگان، فرشی که درصدی اکریلیک دارااست و از ترکیب نخ پلی استر و اکریلیک مصرف شده را به مکان فرش اکریلیک معرفی می نمایند. در صورتیکه با تیتر های فرش ارزان یا این که فرش به بها سوله مواجه شدید بهتر میباشد لحظه ای درنگ فرمایید. با محاسبه نکات نقل شده و ارزیابی اصل بودن میتوانید با باور بیشتری فرش گزینه نظرتان را بخرید. ولی مدام سفارش ما این میباشد که از وب سایت ها و مرکز ها دارای اعتبار فرش اصل را خریداری فرمائید.
• کلام آخری با خریداران فرش
• خرید فرش بسته به نیاز شما دارااست. چنانچه درپی فرشی به یاد ماندنی و با کیفیت خوب برای پذیرایی خویش می‌باشید توصیه ما به شما فرش اکریلیک میباشد.با اعتنا به وجود فرش های تقلبی خرید از جای های دارای اعتبار و آشنایی فرش اصل و تشخیص فرش اکریلیک مهم‌ترین نکته ای میباشد که بایستی رعایت فرمائید.
• .
• نکته ۴: بوی بد مواد پلاستیکی و مواد نفتی نشانه از نامرغوب بودن کالا نخ خاب فرش دارااست. نخ خاب اکریلیک ابدا اینگونه بویی ندارد.
• نکته ۵: نخ اکریلیک در مقابل پا تناول کردن مقاومت بالایی دارااست و خواص رجوع پذیری فوق العاده ای داراست. در شکل استعمال زیاد از فرش با کالا اکریلیک خاب فرش از فی مابین نمی رود. نبود این خواص در فرش های دیگر سبب ساز می گردد بعداز مدتی به کارگیری فرش به لحاظ نازک خیس رسد.
• نکته ۶: نخ هایی که در فرش های اکریلیک به عمل میروند دارنده درخشندگی و سرزندگی بیشتری میباشند. به گونه ای که فرش با کالا اکریلیک شادتر به لحاظ میرسد.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۳۵:۴۷ توسط:علی موضوع: نظرات (0)