مقالات رسمی و تخصصی فرش و قالیچه مقالات رسمی و تخصصی فرش و قالیچه .

مقالات رسمی و تخصصی فرش و قالیچه

چگونه بهترین فرش ماشینی را انتخاب کنیم؟


درصورتی که از محلول های پاک کننده ی مهیا استعمال می‌کنید  قالیشویی در مشهد برای اعتقاد فرآورده منزه کننده را روی یک بخش کوچک و ناچیز از فرش آزمایش فرمایید. با رعایت راهبرد های جانور در برچسب متاع ، آن را در مکانی با احتیاط آزمون نمایید. ممکن میباشد برخی از تولید ها برای فرش شما نامناسب باشند ، بدین ترتیب بهتر میباشد نخست آن را آزمایش نمائید. فرش های کهنه یا این که مکانی که بندرت به چشم می‌خورد مانند فضای داخلی کمد دیواری جای های نیکی برای آزمایش پاک کننده ها میباشد.درصورتی که رنگی از فرش شما بیرون شد یا این که خویش منزه کننده لکه ای را پشت رمز میگذارد ، منزه کننده ی دیگری را آزمون نمائید.

ماده ی منزه کننده را به خیر آبکشی و از سطح فرش منزه فرمائید چون در‌حالتی که پاره ای از صابون خانگی یا این که تمیز کننده در فرش باقی بماند سبب جذب آلودگی بیشتر می‌گردد و بعد از مدتی در معرض قرار گیری به سرعت های دیگر، تغیرات رنگ شکل می گیرد. در پایان برای کم آب شدن فرش می توانید پنکه ای در کنارآن قرار دهید و بهتر میباشد در معرض روشنایی شدید قرار نگیرد تا الیاف آن در گیر تغییر‌و تحول رنگ نشود.

چه گونه شایسته ترین فرش ماشینی را تعیین کنیم؟

تنوع تولیدها فرش ماشینی بسیار زیاد میباشد که با تعدادی شاخص اساسی تفاوت های آن معلوم می‌گردد. یکی‌از آنان خصوصیات فنی فرش است که به صورت خلاصه تشکیل‌شده از تعداد گره و ریزبافتی یا این که درشت بافتی فرش های ماشینی میباشد. مهم‌ترین شاخه های مهم فرش ماشینی که در بازار یافت میگردد ، فرش هایی مثل فرش 700 کتف تا فرش 1500 کتف میباشد. فرش 700 کتف معمولا درشت بافت ترین نوع فرش میباشد که بیشترین ضخامت و تحت ترین وضوح تصویر قالی را در خویش داراست. فرش های 1000 کتف و فرش 1200 کتف در درجات بعدی قرار می‌گیرند که به نسبت با دستگاه های آپ دیت تری وارد مرز و بوم گردیده اند و با ارتقا کتف و تراکم ریزبافتی و نازکی فرش ارتقاء پیدا میکند البته ضخامت آن کاهش پیدا می نماید. نصیب دیگر و مهم‌ترین تفاوت در میان فرش های ماشینی طرح و رنگ بندی آن میباشد. طرح های متنوع در فرش را میتوان در نقشه های دستبافت ساکن کشورمان و نقشه های امروزی و فانتزی وسیع در بازار فرش روئت کرد. بسته به ذوق وسلیقه و کاربرد کالا به راحتی می اقتدار درسایت سوله فرش کاشان به آدرس www.KalaFarsh.com شایسته ترین تعیین و خرید را اعمال اعطا کرد.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۵:۳۶ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

محافظ ریشه فرش، به چسب نه بگویید!


شاید برای شما هم اتفاق افتاده میباشد قالیشویی در مشهد  که با نقص‌ از فی مابین رفتن و پاره گی ریشه های فرش در منزل مواجه گردید، ریشه های فرش یکی‌از مهم‌ترین بخش های فرش میباشد که بایستی به طبع از آن مراقبت نمائید، چراکه در شکل پوسیدگی آنان قابلیت و امکان جراحت وصال به بدنه اساسی فرش هم وجود دارااست؛ به همین مراد در‌این مقاله از چیدانه می‌خواهیم جواب پرسش یک کدام از از ملازمان چیدانه درباره با طریق به کارگیری از حافظ ریشه فرش را با شما بین بگذاریم، شاید این پرسش گرفتاری شما عزیزان هم باشد، پس با ما هم پا باشید.

 

در شرایطی‌که که قصد تنظیم ی محصولی شبیه مثال های جان دار در عکس را دارید؛ می‌توانید از روش توصیه آنلاین سرویس ها و مال در چیدانه مبادرت فرمائید!

پرسش: اینجانب تا قبل از این برای تر و تمیز کردن ریشه های فرش ها از چسب پهن استعمال می‌کردم، البته زمانی برای شستن به قالیشویی بردم اثر چسب روی فرش ها باقی موند امکانش می‌باشد نحوه جایگزینی برای کاور ریشه فرش بهم معرفی فرمائید؟
جواب: بهتر میباشد بدانید یکی زیبایی های قابل انکار فرش ها ریشه های آن میباشد، پس بهتر میباشد آن‌ها را به صورت طبیعی خویش نگه دارید و یا این که درصورت لزوم از طریق بافت ریشه فرش و تا کردن ریشه به پایین فرش یاری بگیرید، البته در‌صورتی‌که به باعث خودداری از آلوده و کثیف شدن و نامنظم شدن ریشه های فرش آن را با چسب آراسته میکنید بهتر میباشد برای مراقبت درست از نگهدارنده ریشه به کار گیری نمائید.

 

به کار گیری ازکاور ریشه یکی‌از شایسته ترین طرز‌های مراقبت از ریشه فرش در عوض کثیفی و فساد ریشه میباشد که مغایر دیگر نحوه های رایج از قبیل به کارگیری از چسب ریشه فرش به فرش جراحت نمی رساند، این حافظ با اذن ی عبور هوا میان ریشه ها از جراحت و پوسیدگی ریشه فرش پرهیز می نماید.

مرکز ها فروش نگهدارنده ریشه فرش: حافظ ریشه فرش را می‌توانید از دکان های عرضه اسباب پلاستیکی در بازارهای تعالی و یا این که قالیشویی ها تنظیم نمایید.
مجال بده بستان کاور ریشه فرش: دقت داشته باشید که قطعا هر سه ماه یک توشه حفظ کننده ریشه فرش ها ردوبدل نمائید تا آسیبی به بافت فرش شما وارد نشود.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۳۱:۵۴ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

۷ راه برق انداختن فرش بدون نیاز به قالیشویی


فرش از دیرباز جزئی اصلی از دور و اطراف معاش ایرانیان بوده قالیشویی در مشهد و به همین انگیزه تمیزی و پاکیزگی آن همواره اهمیت داشته میباشد. در قبل ایوان منازل یا این که کوچه ها محلی بود که برای شستشوی فرش از آن استعمال میشد، البته با رویش سوئیت نشینی از یکسو فضایی برای شستن فرش ها وجود نداشت و از سوی دیگر خانم ها نیز رغبتی به شستشوی فرش نداشتند.

گرچه امروز قالیشویی ها شستشوی فرش ها را جاری ساختن میدهند البته سوای مخارج مالی و دردسرهای جانبی مربوطه، با رعایت بعضا نکات می قدرت مجال شستن فرش را به تعویق انداخت، این فعالیت علاوه بر صرفه جویی مالی، موجب ماندگاری و دوام بیشتر فرش میگردد. از همین روست که اکثری از خانم های منزل دار از طریق های برق پرت کردن فرش به کار گیری می نمایند تا هم تمیزی و پاکیزگی فرش خویش را نگهداری نمایند و هم نیاز فرش به شستشو را به دست کم برسانند و هم فرش را مثل روز نخستین نگه دارا‌هستند.

در‌حالتی که شما هم تا به اکنون از این طرز ها به کارگیری نکرده اید، بهتر میباشد با آنان آشنا گردیده و مانند کدبانوهای ماهر که کوشش می نمایند برای اکثر وقت ها اشتباهات روش حلی خانگی و طبیعی بیابند، نسبت به برق پرت کردن فرش منزلتان مبادرت نمائید.

برق پرتاب کردن فرش به چه معناست؟
برق پرتاب کردن فرش اصطلاحی میباشد که برای تمیزکردن فرش به عمل برده میگردد. برق به معنای درخشش و درخشندگی میباشد، به طوری که دیده به آن خیره گردد. برق پرت کردن بدین مفهوم میباشد که فرش آن چنان پاک گردد که مانند روز اولش برق بزند! فرش در حین خریداری رنگ های بدیهی و شفافی داشته و از درخشندگی خاصی شامل است که به آن برق زدن گویند.

نحوه های برق پرت کردن فرش
فرش های تازه درخشندگی خاصی دارا‌هستند البته به گذر زمان فرصت با ارتقا آلودگی های روی فرش، از زیبایی و درخشش آن‌ها کاسته می گردد. برق پرت کردن فرش در خانه مستلزم استفاده کردن نحوه های بغرنج و خیره کننده و غریب وجود ندارد، بلکه با رعایت نکاتی معمولی می اقتدار مدام فرشی درخشان و منزه درحد فرش جدید یا این که جدید شسته گردیده داشت. در اینجا بدین طریق های بی آلایش ولی کاربردی و موءثر اشاره میکنیم.

جارو کشیدن تروتمیز فرش
شاید تعجب فرمائید ولی جارو کشیدن برای مثال راهکارهای اصلی و اساسی برق پرت کردن فرش میباشد. جارو کردن آراسته فرش علاوه بر مراقبت تمیزی، موجب نگهداری زیبایی آن نیز می گردد. ولی جارو کردن بایستی به صورت منظم ایفا گیرد و بهتر میباشد از جاروبرقی استعمال شود به این دلیل که اقتدار مکش بیشتری برای گردآوری گرد و غبار دارااست. گرد و خاک خویش مثلا عواملی میباشد که تجمع آن بر روی فرش و نفوذش در الیاف آن، موجب کدر شدن رنگ ها و افت زیبایی فرش می‌گردد.

تزکیه لکه‌ها از روی فرش
فرش در بخش های متفاوت منزل های اهل ایران جای‌دارد، بدین ترتیب طبیعی میباشد گونه های و اقسام لکه بر روی آن بیفتد، از لکه چای و قهوه گرفته تا لکه خون، لکه آبمیوه، لکه جوهر، لکه روغن، لکه خوراک، لکه رنگ، آدامس، ادرار کودک و … . پس هر خانم منزل داری مورد نیاز میباشد با اشکال طریق های لکه گیری از فرش آشنا باشد و اذن ندهد لکه ها برای مقطع وقتگیر روی فرش باقی بمانند، چون تزکیه لکه های نو ریلکس خیس میباشد، ضمن اینکه گاه سپری شد فرصت موجب میگردد لکه به بافت و رنگ فرش جراحت بزند.

پس زدودن لکه های فرش را به مواقع خاصی مانند منزل تکانی عید باستانی موکول نکنید و هرگاه لکه ای روی فرش مشاهده کردید، نسبت به حذف آن مبادرت نمایید. نکته ای که وجود داراست این میباشد که ممکن میباشد بعداز حذف لکه، آن بخش از فرش پر‌نور خیس به لحاظ رسد، در شرایطی‌که این آیتم سبب ساخت‌و‌ساز جلب دقت متعددی شد، میتوانید سطح فرش را با پارچه ای مرطوب شستشو دهید تا یکپارچه خواهد شد.

 

برای تزکیه فرش از لکه ها طریق های متعدد و متنوعی وجود داراست، به گونه ای که برای بعضا لکه ها بایستی از طریق های مخصوصی استفاده نمود و نمی قدرت یک یا این که دو شیوه را برای تک تک لکه ها به عمل پیروزی. ولی می اقتدار ادغام آب ولرم، سرکه سپید و جوش شیرین را برای لکه های متعددی به فعالیت موفقیت، گرچه به کار گیری از ادغام سرکه سپید، آب و ریکا و ترکیبات دیگری نیز برای زدودن لکه های فرش مطرح می گردد.

لکه برهای شیمیایی نیز در بازار وجود دارااست که بایستی مبتنی بر راهبرد خالق و به صحت آیتم استعمال قرار بگیرند. فراموش نکنید که عدم شناخت صحیح با شیوه های لکه بری یا این که به فعالیت بردن طریق خطا قادر است منجر بسط لکه و آلودگی و یا این که زخم زدن به بافت فرش خواهد شد. به این ترتیب قبل از هر چیز اعتقاد نتیجه ها فرمائید که اطلاعاتتان صحت دارد.

نظافت کردن کناره های فرش
هر از چندگاهی کناره های فرش را نیز منزه نمائید. می‌توانید با به کارگیری از یک برس دستی گرد و خاک و پرزهای مازاد نشسته روی حاشیه های فرش را گردآوری فرمائید. همان گونه که گفتیم برق پرت کردن فرش به شیوه های خیره کننده و غریب نیاز ندارد، صرفا کافی میباشد به صورت آراسته به فرش خویش رسیدگی کرده و به ریزه کاری دقت داشته باشید.

به کارگیری از شامپوی فرش
اشخاص متعددی قصد به به کارگیری از شامپو فرش تحت عنوان جایگزینی برای شستشوی آن دارا‌هستند. در شرایطی‌که شما هم قصد دارید از شامپو برای برق پرتاب کردن فرش استعمال نمایید، اعتنا داشته باشید که‌این فعالیت را به صدق جاری ساختن دهید. از جمله مانند شستشو با آب، قبل از استعمال شامپو فرش، مسلما فرش را خوب جارو کشیده و لکه های آن را از میان ببرید، بر روی فرشی آکنده‌از گرد و غبار و لکه، شامپو نکشید به این دلیل که از تاثیر آن کاسته می‌شود.

می‌توانید به مکان شامپو فرش به تنهایی، از مخلوط آب، شامپو فرش و شامپو تخم مرغی معمولی نیز به کارگیری نمائید. اعتنا داشته باشید که آحاد سطح فرش را یک دست شامپو بزنید و بعداز اعمال عمل، با یکپارچه پاک ما‌نده مواد را از روی فرش گردآوری کرده و آن را کم آب فرمایید.

برق پرتاب کردن فرش به‌وسیله نشاسته ذرت
در‌صورتی‌که بعداز شستن فرش با شامپو نیز سود دلخواه خویش را نگرفتید، میتوانید از راهکارهای پایین برای برق پرتاب کردن فرش به کارگیری فرمایید. به خاطر داشته باشید که‌این نحوه ها را مسلما بعد از شستشوی فرش با آب یا این که شامپو فرش می بایست گزینه به کارگیری قرار دهید، اما مورد نیاز میباشد چشم به راه بمانید تا فرش کم آب گردد.

طرز اولیه: مقدار متعددی نشاسته ذرت را با نمک ادغام نموده و ادغام نتیجه ها را روی فرش بپاشید. با سپری شد یک ساعت با به کار گیری از جاروبرقی فرش را پاک فرمایید.

طرز دوم: جوش شیرین را بر روی فرش ریخته و اذن دهید یکساعت روی آن باقی بماند. بعد از آن مبادرت به جاروکشیدن فرمائید.

طرز سوم: نخست با استعمال از اسفنج یا این که یکپارچه مطلوب ترکیبی از آب و سرکه را به آرامی روی فرش بکشید تا پاره ای مرطوب گردد. بعداز کم آب شدن فرش، ادغام جوش شیرین و نشاسته ذرت را با استعمال از یک برس روی فرش بکشید. با سپری شد یکساعت مواد را با جاروبرقی گردآوری کنید. در پایان با یکدست تر تک تک بخش های فرش را منزه فرمائید.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۴۴:۲۵ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

پاک کردن لکه ادرار حیوانات خانگی از روی فرش‌هایی با الیاف مصنوعی


قدم نخستین: پارچه‌ی سپید را با شوینده تر نمایید قالیشویی در مشهد و چندین ثانیه روی لکه فشار دهید.

قدم دوم: ۱۵ دقیقه شکیبایی نمایید، بعد با پارچه محل را کم آب فرمائید.

قدم سوم: پارچه‌ای را با سرکه تر فرمائید و تعدادی ثانیه روی لکه فشار دهید. آن‌گاه ۱۵ دقیقه طاقت نمائید.

قدم چهارم: یک ساعت شکیبایی نمایید تا فرش به طور کامل کم آب گردد. در شرایطی که لکه معدود‌رنگ‌خیس شد، مجدد پروسه را تکرار فرمائید.

مسلما بخوانید: طرح ریزی شغل های روزمره خانه؛ چطور از روزمان بیشترین منفعت را ببریم؟
تزکیه لکه جوهر از روی فرش‌هایی با الیاف طبیعی


قدم ابتدا: پاره ای شوینده روی لکه اسپری نمایید، بعد محل را با پارچه‌ی سپید کم آب نمائید.

قدم دوم: روی لکه محلول آمونیاک اسپری نمائید، آن گاه محل را با پارچه‌ی سپید کم آب فرمائید.

قدم سوم: روی لکه سرکه اسپری نمایید، آن‌گاه محل را با پارچه‌ی سپید کم آب فرمایید.

قدم چهارم: دوباره پاره ای شوینده روی لکه اسپری نمایید، آن‌گاه محل را با پارچه‌ی سپید کم آب فرمایید.

قدم پنجم: یه خرده آب روی لکه اسپری فرمایید، آن گاه محل را با پارچه‌ی سپید کم آب فرمائید.

تزکیه لکه ماژیک از روی فرش‌هایی با الیاف طبیعی
قدم در آغاز: مقدار پاره ای حلال روی لکه بریزید.

قدم دوم: یه خرده سرکه روی لکه اسپری نمایید، بعد از آن محل را با پارچه‌ی سپید کم آب فرمایید.

قدم سوم: پاره ای آب روی لکه اسپری فرمائید، بعد از آن محل را با پارچه‌ی سپید کم آب فرمائید.

به‌دنبال بخوانید: ۷ چیزی که بایستی هر روز منزه شوند
تزکیه لکه ادرار حیوان‌ها خانگی از روی فرش‌هایی با الیاف طبیعی
قدم در آغاز: کمی شوینده روی لکه اسپری فرمایید، بعد محل را با پارچه‌ی سپید کم آب نمایید.

قدم دوم: روی لکه محلول آمونیاک اسپری فرمایید، آن‌گاه محل را با پارچه‌ی سپید کم آب نمایید.

قدم سوم: روی لکه سرکه اسپری فرمایید، آن‌گاه محل را با پارچه‌ی سپید کم آب فرمایید.

قدم چهارم: دوباره کمی شوینده روی لکه اسپری فرمائید، بعد محل را با پارچه‌ی سپید کم آب نمائید.

قدم پنجم: یه خرده آب روی لکه اسپری نمایید، بعد محل را با پارچه‌ی سپید کم آب فرمائید.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۲:۱۰:۵۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

کلیک رقابتی گوگل و تسخیر رتبه 1 گوگل

جستجو به جستجو رقیب را پایین بکشید و کلیک به کلیک گوگل را تسخیر کنید

مجموعه شیک رنک مفتخر است بار دیگر با آغاز ارائه خدمت و سرویس جدید و فوق العاده کارآمد را خدمت شما گرامیان رونمایی و معرفی نمایید

این سرویس عبارت است از :

هدف واقعی سرویس فوق در این شعار کاملا مشهود است سرویسی جدید و کاملا ایمن که در واقع نسخه ارتقا و توسعه یافته از سرویس های قبلی شیک رنک می باشد

همانطور که از نامش پیداست با یک سرویس پیشرفته از جستجوی رقابتی با کلیک ارگانیک گوگل روبرو هستیم .
در این سرویس علاوه بر جستجو و کلیک ارگانیک از جایگاه کنونی سایت شما در گوگل و ارتقا ctr و افزایش جایگاه سایت ، فراتر از آن صفحه نتایج بعدی و قبلی سایت که در واقع رقیب های سایت محسوب می شوند جستجوی رقابتی صورت می پذیرد .
جستجوی رقابتی به جستجوهای بدون کلیک گفته می شود که در صفحه بعد و قبل از نتایج سایت ما در گوگل قرار دارند .
سایتی در جایگاه بالای گوگل است اما کاربران زیادی پس جستجو بر روی آن کلیک نکنند در واقع نرخ کلیک و CTR سایت رقیب شما در مقایسه با جایگاه سایت شما کاهش یافته و گوگل با استفاده از الگوریتم RankBrain جایگاه و رتبه سایت رقیب کاسته و سایت شما را بهبود می دهد.
 
در الگوریتم جدید گوگل بیشتر سایتها بصورت شناور در صفحات بعد و قبل بصورت غیر ثابت و پرشی هستند .
بطور کلی دلیل این فرایند این است که گوگل با ارتقا و کاهش  یا و جایجایی نتایج خود ، رتبه سایت ها در رده بندی (پرش + افت یا ارتقا ) گوگل واکنش و علاقمندی کاربران جستجو را نسبت به سایت ها را بررسی و رصد و سپس رتبه بندی می کند . پر واضح است وقتی سایتی در صفحات بعدی یا قبلی گوگل نیز با جستجو و کلیک و واکنش مثبت و افزایش نرخ کلیک و ارتقا ctr روبرو هست بدون شک در هر بروز رسانی و رده بندی جدید گوگل سهمی مجزا کسب خواهد کرد .
 
  • در سرویس جستجوی رقابتی و کلیک ارگانیک گوگل دقیقا چه اتفاقی رخ می دهد ؟
در سرویس جستجوی رقابتی و کلیک ارگانیک گوگل مجموعه شیک رنک جستجو رقابتی بدون کلیک برای نتایج رقبا و جستجوی با کلیک برای نتایج سایت شما در 4 حالت زیر رخ می دهد .
 
 
مطابق تصاویر بالا و به عنوان مثال : سایت شما در جایگاه و صفحه 2 گوگل قرار دارد با این سرویس شیک رنک علاوه بر جستجو و کلیک در همین جایگاه کنونی یعنی (حالت اول)
در (حالت دوم) جستجوی رقابتی برای نتایج بعد از جایگاه کنونی سایت شما (صفحه 3 گوگل)
و در (حالت سوم) جستجوی رقابتی برای نتایج قبل از جایگاه کنونی سایت شما (صفحه 1 گوگل)
و در (حالت چهارم) در صورت ورود سایت شما بصورت شناور در صفحه بعد یا قبل باز هم کلیک دریافت خواهید کرد .
 
  • جستجوی رقابتی چگونه انجام می شود و چه تاثیری بر رتبه سایت در گوگل دارد ؟
جستجوی رقابتی یعنی نمایش نتایج 1 صفحه بعد و 1 صفحه قبل نسبت به جایگاه کنونی شما در گوگل بدون اینکه کلیکی صورت بگیرد . این نوع جستجو و نمایش حجم بالایی از نتایج رقبا بدون کلیک، به تنهایی باعث افزایش Impressions و کاهش Total Clicks نرخ کلیک سایت های رقیب ، و شاهد کاهش ctr و رتبه سایت های رقیب ، و در نتیجه با افزایش کلیک های صورت گرفته با افزایش ctr و ارتقا رتبه و جایگاه سایت ما در گوگل خواهیم بود

نکات کلیدی:

این سرویس برای نخستین بار توسط مجموعه شیک رنک در وب ایران طراحی و در دهه سوم فرودین ماه 1400 ارائه گردیده است

سرویس فوق در گروه سئو خاکستری قرار می گیرد کاملا امن بوده و هیچگونه ریسکی برای هیچ سایتی حتی رقیب ضرری ندارد

این سرویس با کف قیمتی و 50 درصد تخفیف ارائه گردیده است

این سرویس برای عموم سایت ها مناسب بوده و برای سایتهای بسیار بزرگ که در رقابت شدید با کلمات پر جستجو و پر رقابت در نتایج برتر گوگل (1 و 2 و 3) هستند پیشنهاد می شود

در این سرویس جستجوهای رقابتی به عنوان Impressions فقط برای سایت های رقیب ثبت خواهند شد.

برای مشاهده توضیحات کامل این سرویس اینجا کلیک کنید و برای خرید این سرویس پیشرفته به لینک زیر مراجعه نمایید:
خرید و سفارش جستجوی رقابتی و کلیک ارگانیک گوگل

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۲۹:۳۴ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

5 سرویس ضروری برای شتابدهی به کسب کار

دسترسی سریع به فهرست مطالب
 

پنل پیامک

سامانه پیام کوته یا پنل اس ام اس یکی از ابزارهای مفید و راحت ترین، بهترین و با صرفه ترین راه برای مدیریت ارسال و دریافت انبوهی از پیامک ها در راستای اهداف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و عمومی برای شما می باشد.
کمترین تعرفه در ارسال پیامک را با مجموعه شیک رنک تجربه کنید
شیک رنک ارائه دهنده آنی پنل های کاربری و نمایندگی ارسال پیامک با کمترین نرخ ممکن در ارسال از خطوط رند کشوری با امکانات کامل و قابلیت های نامحدود و تحویل آنی پنل بلافاصله پس از پرداخت
 
دیگر امکانات پنل پیامکی:
اضافه کردن شماره
اضافه کردن دفترچه
ارسال منطقه ای کشوری
ارسال منطقه ای لیست سفید
ارسال مشاغل
ارسال مشاغل به تفکیک استان
ارسال از فایل متنی و اکسل
ارسال از بانک شماره
ارسال پیامک تکی
ارسال دکل BTS
ایرانسل منطقه ای
ارسال نظیر به نظیر
ارسال کلمات کلیدی
ارسال از روی نقشه
ارسال ایمیل
ارسال پیام صوتی
پاسخگوی خودکار
مسابقه
نظر سنجی
سیستم ایمیل
منشی عضویت
اخطاریه
تبریکات
اقساط
هدایا
نوبت دهی
صندوق انتقادات و پیشنهادات
کد خوان
ارسال پیامک انبوه
ارسال تدریجی
ارسال منطقه ای کشوری
ارسال بر اساس کد پستی
ارسال محله ای
ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت
همراه اول با تقسیمات کشوری
ارسال پترن
لیست سیاه
امکان ارسال از موبایل
پشتیبانی
ارائه خدمات وبسرویس
دانلود رایگان از آزمایشگاه افزونه
راهنمای استفاده از تمام خدمات
خط اختصاصی
خط اختصاصی هدیه5000 
خط خدماتی عمومی
امکان خرید خط اختصاصی
برگشت وجه خودکار از پیامک های مسدود شده
تعرفه دریافت پیامک رایگان
سایر امکانات و قابلیت نامحدود
 

نمایندگی فروش پنل پیامک

در​ پنل نمایندگی پیام کوتاه علاوه بر ارسال و دریافت پیامک و قابلیت های نامحدود پنل کاربری امکان کسب درآمد از نمایندگی فروش پنل کاربری پیامک، شارژ پیامک و همچنین فروش خطوط پیامکی به کاربران زیرمجموعه خود را دارد.
شخص یا شرکتی که پنل نمایندگی پیامک تهیه می کند، می تواند پنل نمایندگی با دسترسی های مانند پنل خود تعریف کند و از فروش پنل نمایندگی و فعالیت زیرمجموعه ها کسب درآمد کند. در نمایندگی پنل پیامک ، نماینده قابلیت تعیین بسته (تعرفه، امکانات، نمایندگی یا کاربری و …) بصورت نامحدود با دسترسی و قیمت های متفاوت نیز دارد.
کسب درآمد از پنل های نمایندگی ارسال پیامک (IPpanel) مجموعه شیک رنک با کمترین تعرفه ارسال در بین تمامی پنل های نمایندگی پیامک در کشور با امکانات کامل با قابلیت های نامحدود و تحویل آنی پنل بلافاصله پس از پرداخت *** ( برای مشاهده قابلیت های سامانه پیام کوتاه با مراجعه به آدرس sms.chicrank.com و استفاده از نام کاربری و کلمه عبور demo نسخه آزمایشی پنل را مشاهده نمایید. )
 

بک لینک با کیفیت

اگر در مورد خرید بک لینک اطلاعی ندارید باید به شما بگوییم که یکی از روش های بهبود رتبه ی سئوی وب سایت است، در واقع لینک و انکر تکست سایت شما در وب سایت ها، وبلاگ ها و فرومهای دیگر ثبت می شود و عموما این کار باید در تعداد بالا انجام شود؛ در غیر این صورت بهبود وضعیت وب سایت شما در گوگل و رتبه بندی های دیگر مانند الکسا سخت تر خواهد شد.
 
برخی سیستم ها اقدام به فروش بک لینک می کنند اما قوانین سئو را رعایت نکرده و وب سایت آن ها پس از مدتی پنالتی و از نتایج گوگل حذف می شود؛ در این باره باید بگوییم که اگر این کار را به شرکتی مطمئن بسپارید بهتر است. زیرا آن ها وقت و هزینه ی شما را یک شبه به باد نمی دهند.
 
هر چه تعداد بک لینک از وب سایت های با رتبه ی الکسای خوب بهتر باشد قطعا سایت شما رشد بیشتری خواهد داشت و این رشد مانا تر خواهد بود.
 
 
قطعا هر چه تعداد بک لینک هایی که ثبت می شوند ماندگار تر باشند و پس از مدتی ناگهانی حذف نشوند می تواند تاثیرات بهتری روی وب سایت شما داشته باشد. پیشنهاد می شود ابتدا به خرید های محدود این کار را تست کنید.
 
بک لینک ها را با فاصله زمانی و جداگانه خریداری کنید. پیشنهادهایی مانند “تبلیغات در 10 سایت با پیج رنک 2 و 3” انتخاب مناسبی نیستند.
 
ضمن این که شما می توانید بک لینک ها را در صفحه های خاص و پربازدید یک وب سایت سفارش دهید تا تاثیرش بر ربات ها و موتور های ایندکس گوگل بهتر باشد.
 
در این میان بک لینک های رایگان هستند که در دایرکتوری ها ثبت می شوند، این بک لینک ها ارزش زیادی ندارند و بهتر است از آن ها استفاده نکنید.
 
 

رپورتاژ آگهی PBN

 
رپرتاژ آگهی یکی از روش های بهبود رتبه سئو در دنیای وب سایت ها است، دستور کار به این صورت است که وب سایت شما نیاز به لینک هایی از سایت های ارزشمند، معتبر و قدیمی خواهد داشت.
 
یعنی متن های قابل کلیکی که وقتی کاربر روی آن ها کلیک می کند وارد صفحه اصلی وب سایت شما و یا لینکی از آن خواهد شد، ضمن این که اگر فکر می کنید این روش به سئوی شما آسیب میزند و نوعی تقلب است باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید.
 
در این موارد وقتی نویسنده ی وب سایت متن و پستی را منتشر می کند به معرفی تمام خدمات وب سایت شما خواهد پرداخت و بر اساس این روش لینک هایی به وب سایت شما خواهد داد.
 
روشی که توضیح داده شد باعث می شود که بک لینک هایی غیرمستقیم و البته قدرتمند به وب سایت شما ایجاد شود و قطعا می تواند سئوی سایت شما را در مدت زمان نسبتا کوتاهی دگرگون کند.
 
نکاتی درباره خرید تبلیغات رپورتاژ
 
اولین موردی که در مورد خرید رپورتاژ اهمیت دارد، وب سایت مورد نظر می باشد. بهتر است اگر می خواهید برای اولین بار خرید رپورتاژ را تجربه کنید از سرویس های آنلاین که در قبال سئو به شما خدمات می دهند این کار را انجام دهید.
 
آن ها متنی را برای شما آماده کرده و سپس بر روی وب سایت های مختلف منتشر می کنند. گاه نیز بهتر است سایت های برتر و رتبه ی 3 رقمی الکسا و پایین تر را برای خرید بک لینک انتخاب کنید.
 
هر چه رتبه بندی و سن سایت بهتر و بالاتر باشد قطعا تاثیرات بیشتری مشاهده خواهید کرد.
 
تهیه متن مناسب رپورتاژ شما
 
هر چه از متن رپورتاژ اختصاصی و بهتری استفاده کنید هم مخاطبان بیشتری را جذب می کنید و هم وب سایت شما بهتر به دیگران معرفی می شود، می دانیم که گوگل نیز دشمن محتوای تکراری است و تا حدی که می توانید متن رپورتاژ خود را به صورت ناب انتخاب کنید و سعی کنید از ابتدا خودتان بنویسید و یا از شرکت های سئو بخواهید رپورتاژی مناسب و هماهنگ با سئو برای شما ایجاد کنند.
 
امروزه نیز بعد دیگری از رپرتاژ را در فضای اینترنت مشاهده می‌کنیم به گونه ای که یک مقاله در قالب یک پست عادی به یک سایت اضافه می‌شود که درحالت عادی یک مطلب معمولی یا خبری است.
 
چه تعداد رپورتاژ نیاز داریم؟
 
بهتر است تعداد رپورتاژ های وب سایت خود را به صورت مرحله ای افزایش دهید، از تعداد کم شروع کنید و بعد از مدتی آن را بیش از پیش کنید، ضمن این که وب سایت ها بهتر است ارتباط موضوعی مناسبی با سایت شما داشته باشند و یا در دسته بندی مربوط به وب سایت شما مطلب رپورتاژ را منتشر کنند.
 
رپرتاژ آگهی در اصل مقاله ای است که شما در رسانه‌های مختلف آن را منتشر می‌کنید. به‌طور حتم در یک مقاله فرصت و مجال بسیاری برای داستان گویی، معرفی برند، ایجاد نیاز در مخاطب و... دارید. بهتر است آن را به صورت حرفه ای بنویسید.
 

کوتاه کننده لینک

 
برای کوتاه کردن لینک های طولانی سایت خود می توانید از سرویس کوتاه کننده لینک مانند سایت "9an.ir" استفاده کرده و لینک کوتاه دائمی خود را ایجاد کنید .
لینک های کوتاه شده بلافاصله در گوگل ایندکس و نمایش داده می شود و به بیشتر بیشتر دیده شدن لینک و محصولات شما کمک می کند .
 
کوتاه کننده لینک نهان، مخفف (نه آن) یک هدایت کننده رایگان لینک به سایت مقصد است و کوتاه کننده لینک ها و آدرس های بزرگ و طولانی است.
 
مزایای استفاده از سرویس کوتاه کننده لینک نهان:
1- لینک های کوتاه شده بصورت دائمی قابل استفاده می باشند.
2- بدون نیاز به ثبت نام لینک های طولانی خود را کوتاه کنید.
3- در سایت ما هیچ پرداختی صورت نمی گیرد و همه خدمات کاملا رایگان است.
4- نگران فراموش کردن لینک های کوتاه شده تان نباشید با درخواست مجدد سیستم ما با استفاده از سابقه کوکی ها مجدد لینک های دائمی و قبلی شما را شناسایی می کند .
5-امکانات نامحدود و کاملا رایگان - لینک‌های دائمی - تولد رسمی کد RQ - نمایش آنلاین بازدید لینک - نمایش لینک های محبوب - بدون ‌نیاز به ثبت‌نام - عدم نمایش تبلیغات مزاحم - نمایش پیش نمایش لینک قبل از هدایت - ثانیه شمار هدایت به لینک مقصد - پشتیبانی 24 ساعته و..

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۳:۱۵:۵۵ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

آیا قالیشویی لکه چای مانده روی فرش را از بین می برد؟


یک کدام از لکه هایی که همواره احتمال بوجود وارد شدن قالیشویی در مشهد  بر روی فرش را داراست، لکه چای میباشد. لکه چای به خیال و خاطر رنگی که بر روی فرش به جا میگذارد یک کدام از بدترین نوع لکه ها است که تسریع در تزکیه آن یاری اکثری در از میان بردن آن دارااست در غیر اینصورت به مررو وقتگیر روی فرش کمرنگ و ثبت میگردد. شایسته ترین شیوه کوشش برای تزکیه آن به محض ساخت لکه میباشد. در صورتی از فرصت بروز لکه مجال بخش اعظمی قبل باشد انتظار منزه شدن آن را کلاً نباید داشته باشید.

همینطور میتوانید برای تزکیه لکه چای از سرویس ها قالیشویی ها دراین مورد استعمال کنید.

در قالیشویی ها معمولا از طریق استخر آب داغ یا این که کم آب شویی به کارگیری می کنند. نخست لکه را با شوینده دارای ارتباط منزه و آن‌گاه با استعمال از دستگاه قالیشویی ، آن را می شورند. با این شیوه خیر صرفا لکه فرش پاک گردیده بلکه فرش بوی خوب خواهد داشت. در قالیشویی ها از ریختن حلال بر روی لکه جلوگیری می نمایند چون این کار باعث پخش شدن بیشتر آن می گردد.

تزکیه لکه چای به شیوه خانگی
طرز های خانگی اکثری برای تزکیه لکه چای وجود داراست که در پی به یکسری آیتم آن اشاره می‌نماییم.

در مرحله اولیه : ساخت و ساز لکه در آغاز چای مانده بر روی فرش را با یک دستمال کم آب فرمایید. می‌توانید لکه را با شامپو فرش منزه فرمایید. یا این که یک محلول رقیق سرکه سپید و آب به نسبت یک به چهار تنظیم فرمایید و با یک اسفنج روی لکه به دوران روستا دقیقه قرار دهید و آن‌گاه مکان آن را شستشو دهید تا بوی سرکه از فی مابین برود.
مرحله دوم : به‌این شکل نمک را برروی لکه بریزید آن‌گاه بر روی نمک آب گاز دار یا این که لیمو بریزید بعداز سپری شد یک یا این که دو دقیقه آن را منزه فرمایید. یکی‌از دیگر از طریق های پیشنهادی قرار دادن دو یا این که سه دقیقه ای ماست بر روی لکه چای و بعد تمیز نمودن آن است.


برای از دربین بردن لکه چای باقی‌مانده روی فرش نحوه های سنتی وجود دارااست که در خانه میتوان اجرا اعطا کرد :

مانند به کار گیری از ماده لکه تمیز کن یا این که به کارگیری از جوش شیرین و یا این که نمک .

که هر مورد از این شیوه های پیشنهادی مستلزم اعتنا متعددی میباشد .

اما در شرایطی که لکه سرسخت باشد تزکیه آن را مسلما به یک کمپانی قالیشویی ماهر بسپارید.

در قالیشویی برای این نوع لکه بافت های قالی را به طور عمقی پاک می‌نمایند.

فرش بعد از چک و تشخیص کارشناسان بر پایه ی نوع لکه غبارگیری و خاک گیری می‌گردد، لکه برداری در قالیشویی بوسیله سولفیت با غلظت زیر اعمال می شود.

وقتی که چای بر روی فرش ریخته می شود منجر ساخت قاطی شدن رنگ فرش میشود.

ولی موسسه ها دارای اعتبار قالیشویی با به کار گیری از طریق مداد زنی کلیه اثر ها لکه و تداخل رنگ را از در میان می‌برند ‌.

در قالیشویی ها از ریختن حلال بر روی لکه دوری می نمایند چون این فعالیت منجر پخش شدن بیشتر آن میگردد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۳:۵۰:۲۴ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

اتو کشی فرش چیست و چه زمانی نیاز به اتو کشی فرش داریم


گهگاه پیش می آید که فرش بعداز شستن به انگیزه لول شدن  قالیشویی در مشهد  در گیر چین و چروک و برجستگی می گردد دراین‌صورت از سرویس ها اتوکشی قالی به کارگیری می‌شود.

فرش در قالیشویی بعداز گذراندن مراحلی مانند:

۱- خاک گیری فرش

۲- تر کردن

۳- اضافه کردن مواد شستشو قالیشویی

۴- فرچه زنی

۵- آبگیری

۶- کم آب کردن

با دستگاه اتو منحصر به فرد، اتو کشی می‌گردد.

بعد از شستشو غلتک چرخانی در سمت و سوی خواب فرش از روی آن تکان می نماید.

در‌این نحوه اتو کشی مکانیزه به وسیله غلطک سنگینی که حرارت ملایمی داراست ایفا می‌گردد.

اتو کشی فرش چروک های آن را از میان می برد و منجر دوام بیشتر و جلوه آن می شود.

 

 

دستگاه اتو کشی فرش در قالیشویی
ما در سوله قالی شویی مجهز خویش برای اتو کردن فرش از دستگاه پرزگیر و اتو به کارگیری می‌کنیم.

اتو پرس مکانیزه به عنوان مثال سرویس ها خود کار قالیشویی ما است.

اتو کشی فرش معمولاً بعداز شستشو و کم آب کردن ۹۰ درصدی فرش اعمال می‌شود.

اقدامات مایحتاج در عملیات اتو کشی فرش:

ورود فرش ها به دستگاه اتو مکانیزه در سمت خواب فرش
پرزگیری خود کار فرش ها بوسیله برس های قابل انعطاف
اتوکشی مکانیزه قالی با غلطک ۲ تنی با حرارت ملایم استاندارد
بیرون شدن قالی از دستگاه و لول شدن اتومات
آیا اتو کشی فرش خسارت داراست؟
امروزه با پیشرفت فناوری آبگیرهای لوله‌ای و سرعت زیاد چرخش لوله و فرش تک تک آب و کف سطح فرش بیرون گردیده و در غایت به مرحله اتو کشی فرش می‌رسیم.

فعالیت اتو کشی در پشت فرش به خواسته یکپارچه کردن و قرار تصاحب کردن گراف رمز مکان خودش ایفا می‌گیرد.

اتوکشی فرش خیر فقط زیان ندارد بلکه سبب از دربین رفتن پرز و همسطح نمودن تار و پود آن می‌گردد.

بعداز عبور فرش از غلتک و اتوکشی فرش لول گردیده از دستگاه قالیشویی بیرون می‌شود و در غایت فرش آبگیری گردیده به طور لول و کاور برای حمل مهیا می گردد.

به کارگیری از متد پارچه مرطوب و اتو نیز برای گوشه های لول گردیده قالی کاربردی میباشد.

البته در صورتیکه اتو متعددی داغ خواهد شد ممکن میباشد به الیاف فرش جراحت برساند و به همین ادله برای اتوکشی در رفع کیسی و چین و چروک، قالیشویی توصیه میشود.

 

اتوکشی برای چه فرشهای سفارش می گردد ؟
معمولاً فرش‌های تازه نیاز به اتو کشیدن دارا‌هستند و همان گونه فرش هایی که بعداز ترمیم پشم‌های آن گشوده گردیده‌است.

فرش هایی که بعد از شستشو مبتلا تنش ها، برجستگی ها و چین های افتضاح می باشد نیز نیاز به اتوکشی دارا هستند.

و این عملیات در همگی فرشهای ماشینی و دستباف کاربردی میباشد.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۴۷:۰۲ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

علت کوتاه کردن لینک ها

حتماً تاکنون با لینک های کوتاه شده آشنا باشید لینک‌های بزرگ به خصوص برای کاربرانی که تمایل دارند آدرس لینک صفحات سایت خود را به اشتراک بگذارند، می‌تواند مشکل ‌ساز باشد با کوتاه کردن لینک ها برای کوتاه و ساده شدن لینک جهت به اشتراک گذاری مطالب یا افزودن زیبایی و بسیاری از دلایل دیگر به کاربرد دارد که در ادامه بیشتر آشنا خواهید شد .
 
کوتاه کننده لینک چیست؟
کوتاه کردن لینک سایت یا ایجاد لینک کوتاه یک ابزار کاربردی در شبکه جهانی وب است که در آن یک آدرس و لینک طولانی از سایت می‌تواند به طور قابل ملاحظه ای کوتاه تر شود اما همچنان کاربرد همان لینک طولانی را خواهد داشت بطوری که شما را مستقیما به همان لینک اول و صفحه مورد نظر هدایت کند. این کار با استفاده از یک تغییر مسیر یا redirect کردن صفحه ای که لینک URL طولانی دارد صورت می‌گیرد.
به عنوان مثال، لینک "https://www.google.com/search?q=کوتاه+کننده+لینک+نهان" را می‌توان به این صورت کوتاه کرد: "https://jetl.ir/D"
 
علت کوتاه کردن لینک‌ها چیست؟
 
ظاهر زیباتر
در واقع استفاده از لینک‌های بزرگ و طولانی، ظاهر و جلوه‌ی خوبی ندارد. این ساده‌ترین ابزار و آسان ترین روشی است که می‌توان برای کوتاه کردن لینک‌های طولانی استفاده کرد. و لینک‌های کوتاه خوانایی بیشتری دارند و بخاطر سپاری آنها راحت است چون بسادگی در ذهن کاربر می‌ مانند.
 
محدودیت‌های کاراکتری
یک URL طولانی می‌تواند محدودیت هایی برای ما داشته باشد. برای مثال در شبکه اجتماعی توئیتر شما متن خود را آماده می ‌کنید و تصمیم گرفتید برای اطلاعات بیشتر یک لینک نیز در آن قرار دهید تا مخاطبانتان به بررسی جزییات بیشتری بپردازند اما اگر لینک مد نظر ما طولانی باشد با مشکل محدودیت و زیاد بودن تعداد کاراکترها روبر می شویم. با استفاده از یک کوتاه کننده‌ ی لینک این مشکل بکلی برطرف می‌ گردد.
مثال های دیگر در ارسال پیام کوتاه نیز صدق میکند : هر چه متن پیام ارسال طولانی تر شود هزینه های پیامک بالاتر می‌رود. و امکان ارسال لینک های طولانی هزینه بر خواهد شد به ویژه برای سرویس های اتوماتیک یا ارسال انبوه پیام کوتاه تبلیغاتی در دراز مدت هزینه های بالایی دارد اما با سرویس کوتاه کننده لینک و کوتاه کردن لینک سایت تا حد بسیار زیادی از هزینه های اضافی می‌کند. علاوه بر محدودیت های تعداد کاراکتر و یا هزینه، یک لینک کوتاه جلوه‌ ی بهتری دارد.
 
لینک‌ های بهم ریخته فارسی
اگر تصمیم داشته باشیم یک آدرس که در آن از زبان فارسی استفاده شده باشد را به اشتراک بگذارید، متوجه می‌شوید که تمام حروف فارسی به کارکتر ‌هایی تبدیل شده‌اند که خوانایی ندارند.
علاوه بر عدم خوانایی لینک با مشکل طولانی شدن آن هم روبرو می‌ شوید در این زمان استفاده از ابزار و سرویس کوتاه کننده لینک واقعاً الزامی می شود.
 
کوتاه کردن لینک برای دریافت آمار بازدید
یکی از دلایل بسیار مهمی که باعث می‌شود افراد از کوتاه کردن لینک‌ها استفاده کنند، ارائه ‌ی ابزارهای آماری و تعداد بازدید است. به کمک این ابزار‌ ها می‌توانید بعد از اشتراک‌ گذاری یک لینک متوجه شوید چند نفر از آن لینک بازدید کرده‌اند.
 
معایب استفاده از کوتاه کننده های لینک
ماجرا این است که این سرویس‌ها با معایب و مشکلاتی نیز روبرو هستند. البته کوتاه کردن لینک به خودی خود معایبی یا اشکالی ندارد، اما اتفاقاتی که برای برخی از سرویس‌ها رخ می‌دهد، مد نظر است که باعث شده افرادی نسبت به استفاده از سرویس های کوتاه کننده لینک اعتماد خوبی نداشته باشند. این موارد را اینجا بررسی می‌کنیم.
 
مورد اول: مسدود شدن این سایت‌ ها در ایران
در وب ایران سرویس های کوتاه کننده لینک به رسمیت شناخته نشده اند و تا به حال چندین سایت کوتاه کننده لینک در ایران مسدود و فیلتر شده‌اند که البته دلایل مختلفی می تواند داشته باشد مثلا کوتاه شدن لینک سایت های غیر مجاز و... در واقع فیلتر شدن آن‌ها، باعث می‌شود که لینک ‌هایی که کوتاه شده، دیگر عمل نکند. یکی از بهترین سایت‌هایی که در زمینه کوتاه کردن لینک فعالیت داشت، سایت خارجی با نام بیت‌ لی بود که متأسفانه به دلایل مختلف مسدود شد.
 
مورد دوم: تعطیل شدن این سرویس‌ها
متأسفانه سرویس های کوتاه کننده ی لینک زیادی در ایران بودند که پس از مدتی فعالیت، به دلایل مختلف از دسترس خارج شدند و اکثر سایت‌هایی که در زمینه کوتاه سازی لینک فعالیت می‌کنند، این ادعا را دارند که سرویس‌ های آنها همیشه فعال خواهند بود اما پس از مدت ‌زمانی فعالیت، از دسترس خارج می شوند. سرویس‌های ایرانی زیادی را دیدم که بعد از چند سال تعطیل شدند که البته این موارد طبیعی است چون در ایران به با توجه به رایگان بودن خدمات به این سرویس ها چندان اهمیتی نمی دهند .
 
معرفی 5 سرویس کوتاه کننده لینک برتر ایرانی و معتبر
 

1- سرویس کوتاه کننده لینک جتل

جتل
کوتاه کننده لینک جتل، مخفف (جت لینک) یک هدایت کننده رایگان لینک به سایت مقصد است و کوتاه کننده لینک ها و آدرس های بزرگ و طولانی است.
 
برخی از مزایای کوتاه کننده لینک جتل:
1- لینک های کوتاه شده بصورت دائمی قابل استفاده می باشند.
2- بدون نیاز به ثبت نام لینک های طولانی خود را کوتاه کنید.
3- در سایت ما هیچ پرداختی صورت نمی گیرد و همه خدمات کاملا رایگان است.
4- نگران فراموش کردن لینک های کوتاه شده تان نباشید با درخواست مجدد سیستم ما با استفاده از سابقه کوکی ها مجدد لینک های دائمی و قبلی شما را شناسایی می کند .
5-امکانات نامحدود و کاملا رایگان - لینک‌های دائمی - تولد رسمی کد RQ - نمایش آنلاین بازدید لینک - نمایش لینک های محبوب - بدون ‌نیاز به ثبت‌نام - عدم نمایش تبلیغات مزاحم - نمایش پیش نمایش لینک قبل از هدایت - ثانیه شمار هدایت به لینک مقصد - پشتیبانی 24 ساعته و...
 

2- سرویس کوتاه کننده لینک یون

یون
سرویس کوتاه کننده لینک یون با ارائه امکانات و ابزار های ساده و پیشرفته، اولین و بهترین انتخاب به عنوان یک سرویس لینک کوتاه کن جایگزین گوگل و بیت لی (bitly.com) معرفی میگردد. امکانات مدیریتی پیشرفته، دامنه اختصاصی، آدرس کوتاه شده دلخواه، ارائه گزارش های جامع از بازدید کنندگان در دوره های زمانی مختلف، ارتباط از طریق تلگرام، ربات کوتاه کننده لینک، فرم ساخت یو تی ام (utm)، ارائه API پیشرفته، از جمله امکاناتی است که علاوه بر کوتاه کردن لینک در اختیار کاربران قرار دارد. با استفاده از این سرویس میتوانید لینک های خود را در تمامی شبکه های اجتماعی نظیر یوتیوب، اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، توییتر، واتساپ و ... کوتاه کنید. با استفاده از API پیشرفته ارائه شده قادر خواهید بود بلاگ ها و وبسایت ها، سامانه های مدیریت محتوا و فروشگاهی نظیر وردپرس، ووکامرس، جوملا و غیره را به سرویس یون متصل نمایید.
 

3- سرویس کوتاه کننده لینک پی لینک

پی لینک
سرویس کوتاه کننده لینک پی لینک ابزاری قدرتمند برای بازاریابی و مارکتینگ است که آدرس‌های طولانی و زشت را به لینک‌های کوتاه زیبا، به یاد ماندنی و قابل پیگیری تبدیل می‌کند. دارای قابلیت‌هایی از جمله لینک‌های کوتاه سفارشی برای برند سازی، داشبورد قدرتمند کاربر پسند، تجزیه و تحلیل دقیق آمار لینک‌ها، API قوی، ساخت کدهای UTM برای ردیابی موفقیت کمپین‌ها، ایجاد QR کد، برنامه افزودنی مرورگرها، دامنه اختصاصی، صفحه انتقال دهنده سفارشی و امکانات پرمیوم دیگر می‌باشد.
سرویس قدرتمند کوتاه کننده لینک‌ پی ‌لینک با قابلیت دامنه اختصاصی همراه با امکان مدیریت لینک‌ها، مشاهده آمار بازدید‌ها، اپلیکیشن کوتاه کننده لینک اندروید، ربات کوتاه کننده لینک تلگرام و امکانات حرفه‌ای دیگر
 

4- سرویس کوتاه کننده لینک نهان

نهان
سرویس کوتاه کننده لینک نهان ظاهرا تازه تاسیس و شروع پرقدرتی داشته است که با ظاهری ساده و نامی زیبا و قابل درک و پشتیبانی پا به این عرصه نهاده است در ادامه به توضیحات آن می پردازیم:
کوتاه کننده لینک نهان، مخفف (نه آن) یک هدایت کننده رایگان لینک به سایت مقصد است و کوتاه کننده لینک ها و آدرس های بزرگ و طولانی است.
برای کوتاه کردن لینک های طولانی خود از سرویس کوتاه کننده لینک نهان استفاده کنید
با کوتاه کننده لینک نهان بصورت رایگان این امکان را دارید آدرسهای بزرگ و طولانی سایت خود را به لینک‌ های کوتاه و بسیار کوچک تبدیل کنید تا به راحتی و بهترین شکل ممکن بتوانید براحتی برای مشتریان و کاربران تان به اشتراک بگذارید.
امکانات نامحدود و کاملا رایگان - لینک‌های دائمی - تولد رسمی کد RQ - نمایش آنلاین بازدید لینک - نمایش لینک های محبوب - بدون ‌نیاز به ثبت‌نام - عدم نمایش تبلیغات مزاحم - نمایش پیش نمایش لینک قبل از هدایت - ثانیه شمار هدایت به لینک مقصد
 

5- سرویس کوتاه کننده لینک b2n.ir

b2n.ir
سرویس کوتاه کننده لینک b2n.ir می‌توانید لینک‌های طولانی را به لینک‌های کوتاه و دلخواه تبدیل کنید تا به راحتی و بهترین شکل از طریق پیامک یا در اینستاگرام و ... به اشتراک بگذارید.
✓ نامحدود و رایگان ✓ لینک‌های دائمی ✓ پایدار و پرسرعت ✓ نمایش آمار لینک ✓ قدیمی و قابل اطمینان ✓ لینک کوتاه دلخواه ✓ بی‌نیاز از ثبت‌نام ✓ عدم نمایش صفحه تبلیغاتی ✓ پشتیبانی پاسخگو
 
امیدواریم از این مقاله نهایت استفاده و لذت را برده باشید .
پایان

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۴۵:۳۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

قالیشویی و تمیز کردن فرش با نمک


پیش از استارت با استعمال از یک جاو با مکش مطلوب گرد قالیشویی در مشهد و غبار فرش را بگیرید.
توجه کنید کیسه جارو برقی تخلیه گردیده باشد و منزه باشد.
گرد و غبار و بقیه آلودگی ها یک کدام از مهم‌ترین مجرمان میباشد، هنگامی که فرش ها و قالی های خویش را تعجب آور می بیند.
شما با استعمال از یک جارو برقی خوب میتوانید از تفاوت هایی که در vibrancy به چشم می خورد، شگفت زده گردید.
وقت خویش را صرف فرصت خلاص نمایید و مسیر را تغییر و تحول دهید تا باور نتایج خواهد شد که کلیه چیز را پیش از نظافت کردن ادامه دهید.
محلول آب و سرکه:


ترکیب ۱ فنجان سرکه سپید و ½ فنجان نمک با ۳ فنجان آب گرم.
اسفنج را منزه فرمائید و محلول را به فرش یا این که فرش خویش ببرید. موردنیاز وجود ندارد که اسفنج را تر کنی.


فرش خویش را بر روی سطح صاف و جامد قرار دهید.
فرش ها اینک امن میباشند، ولی فرش ها میتواند در حین پروسه منزه نگه داشتن هنوز دشوار خیس میباشد.
قرار دادن فرش های کوچک و میانگین ​​خویش را در یک سطح مسطح و جامد، به شما اذن میدهد تا چسبندگی بیشتری به فرش داشته باشید.


سرکه، نمک و محلول آب گرم را با یک اسفنج پاک با هم فرش خویش را منزه فرمائید.
از بخار منزه کننده برای به کارگیری از محلول در بخشها بزرگتر به کار گیری فرمایید.
کارایی نمایید از فروریختن فرش خویش را به پشت با به کارگیری از آن تنها به الیاف نپوشانید.


فرش یا این که فرش خویش را با یک رشته کم آب فرمائید یا این که آن را طبیعتا کم آب فرمائید.
فرصت موردنیاز برای کم آب کردن فرش یا این که فرش بستگی به شیوه انتخابی و ضخامت شمع دارااست.
این می‌تواند هر جایی از نیم ساعت تا دو ساعت باشد. در حالتی‌که فرش های قطور خیس و یا این که فرش دارید، اذن دهید فرصت بیشتری برای کم آب شدن داشته باشید و مدام محاسبه فرمایید که آیا فرش کم آب گردیده تا مبنا الیاف کم آب می‌گردد.


در ادامه نقاطی که از دست داده اید نگاه فرمایید فرش احیا گردیده شما تبارک شود.
هر لکه ای که شما از دست داده اید، سهل وآسان میباشد برای دیدن، و در شکل لزوم، شما می‌توانید از آن بخش ها بازبینی و تکرار این مراحل به صورت خاص برای مناطقی که شما دیده پوشی کرد.


یک توشه دیگر قالی خویش را جارو فرمائید این سبب می‌گردد که هرگونه گرد و خاکی که پشت راز گذارده گردیده را از دربین برنده شود و به بهبود رنگ زنده یاری دهد.

با تصویب پیشنهاد آنلاین درین تارنما، برای شستشوی اشکال فرش و خشکشویی و شستشوی مبل، ۲۰% تخفیف بگیرید!!! چنانچه در سراسر طهران و کرج و تبریز مشغول گذران زندگی هستید. در هر ساعت از شبانه روز کافیست به وبسایت کارگاه قالیشویی ادیب رجوع‌نمایید و پیشنهاد خویش را تصویب نمائید. تا از نزدیکترین شعبه برای شما خدمت اعزام گردد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۰۸:۵۹ توسط:علی موضوع: نظرات (0)