مقالات رسمی و تخصصی فرش و قالیچه مقالات رسمی و تخصصی فرش و قالیچه .

مقالات رسمی و تخصصی فرش و قالیچه

قالیشویی و تمیز کردن فرش با نمک


پیش از استارت با استعمال از یک جاو با مکش مطلوب گرد قالیشویی در مشهد و غبار فرش را بگیرید.
توجه کنید کیسه جارو برقی تخلیه گردیده باشد و منزه باشد.
گرد و غبار و بقیه آلودگی ها یک کدام از مهم‌ترین مجرمان میباشد، هنگامی که فرش ها و قالی های خویش را تعجب آور می بیند.
شما با استعمال از یک جارو برقی خوب میتوانید از تفاوت هایی که در vibrancy به چشم می خورد، شگفت زده گردید.
وقت خویش را صرف فرصت خلاص نمایید و مسیر را تغییر و تحول دهید تا باور نتایج خواهد شد که کلیه چیز را پیش از نظافت کردن ادامه دهید.
محلول آب و سرکه:


ترکیب ۱ فنجان سرکه سپید و ½ فنجان نمک با ۳ فنجان آب گرم.
اسفنج را منزه فرمائید و محلول را به فرش یا این که فرش خویش ببرید. موردنیاز وجود ندارد که اسفنج را تر کنی.


فرش خویش را بر روی سطح صاف و جامد قرار دهید.
فرش ها اینک امن میباشند، ولی فرش ها میتواند در حین پروسه منزه نگه داشتن هنوز دشوار خیس میباشد.
قرار دادن فرش های کوچک و میانگین ​​خویش را در یک سطح مسطح و جامد، به شما اذن میدهد تا چسبندگی بیشتری به فرش داشته باشید.


سرکه، نمک و محلول آب گرم را با یک اسفنج پاک با هم فرش خویش را منزه فرمائید.
از بخار منزه کننده برای به کارگیری از محلول در بخشها بزرگتر به کار گیری فرمایید.
کارایی نمایید از فروریختن فرش خویش را به پشت با به کارگیری از آن تنها به الیاف نپوشانید.


فرش یا این که فرش خویش را با یک رشته کم آب فرمائید یا این که آن را طبیعتا کم آب فرمائید.
فرصت موردنیاز برای کم آب کردن فرش یا این که فرش بستگی به شیوه انتخابی و ضخامت شمع دارااست.
این می‌تواند هر جایی از نیم ساعت تا دو ساعت باشد. در حالتی‌که فرش های قطور خیس و یا این که فرش دارید، اذن دهید فرصت بیشتری برای کم آب شدن داشته باشید و مدام محاسبه فرمایید که آیا فرش کم آب گردیده تا مبنا الیاف کم آب می‌گردد.


در ادامه نقاطی که از دست داده اید نگاه فرمایید فرش احیا گردیده شما تبارک شود.
هر لکه ای که شما از دست داده اید، سهل وآسان میباشد برای دیدن، و در شکل لزوم، شما می‌توانید از آن بخش ها بازبینی و تکرار این مراحل به صورت خاص برای مناطقی که شما دیده پوشی کرد.


یک توشه دیگر قالی خویش را جارو فرمائید این سبب می‌گردد که هرگونه گرد و خاکی که پشت راز گذارده گردیده را از دربین برنده شود و به بهبود رنگ زنده یاری دهد.

با تصویب پیشنهاد آنلاین درین تارنما، برای شستشوی اشکال فرش و خشکشویی و شستشوی مبل، ۲۰% تخفیف بگیرید!!! چنانچه در سراسر طهران و کرج و تبریز مشغول گذران زندگی هستید. در هر ساعت از شبانه روز کافیست به وبسایت کارگاه قالیشویی ادیب رجوع‌نمایید و پیشنهاد خویش را تصویب نمائید. تا از نزدیکترین شعبه برای شما خدمت اعزام گردد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۰۸:۳۴ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

پاک کردن لکه ماست بدون نیاز به قالیشویی به چه صورت است؟


برای تزکیه لکه ماست بر روی فرش در بالا به وسایلی مستلزم میباشیم که مثلا آن‌ها آب سرد، . قالیشویی در مشهد  ریکا، کرم تصحیح غیر ژلی، مسواک کهنه، پارچه منزه و سپید و سشوار میباشد و نیاز به قالیشویی را منحل می نماید.

در مرحله ابتدا می بایست با یک شمشیر یا این که قاشق با احتیاط و توجه کافی ماست را از روی فرش برداشت به نحوی که به بافت فرش هیچ آسیبی وارد نشود و طوری این فعالیت صورت بپذیرد که فقط اثر یه خرده از آن لکه بر روی فرش باقی‌مانده باشد. آن‌گاه از آب سرد برای از در میان بردن آن لکه استعمال می‌کنیم تا وقتیکه تماما محو گردد و این عمل را تکرار می‌کنید. در حالتی که لکه با استعمال از آب سرد از فی مابین نرفت می بایست یه خرده ریکا را در آب سرد حل کرده و بر روی لکه ریخته و بعد از آن با یک دست کم آب آن را بمالید تا محو گردد. نحوه دیگر استعمال از کرم تصحیح غیر ژلی هست که می بایست یه خرده از آن را بر روی لکه مالیده و با به کار گیری از مسواک کهنه سطح فرش را ماساژ دهید و در انتها بعداز مالش از یکپارچه کم آب و منزه برای از فی مابین بردن لکه ماست امداد می‌گیریم و در‌این حالت نیازی به قالیشویی نمی‌باشد.

 

 

گهگاه دسترسی بدین کرم اصلاحی بسیار سخت است در‌این حالت می قدرت از هضم کننده های آنزیمی برای از میان بردن لکه ها بهره برد یکی‌از این آنزیم ها منزه کننده لکه های اختصاصی حیوان‌ها هستند که تهیه کردن این آیتم نیز کاری بس مشقت بار است و می بایست آن را خریداری کرد. درپی می بایست اعلام کرد در حالتی که با هیچ یک از این مورد ها لکه از میان نرفت از این رو با آب و دستمال کم آب آن لکه را بشویید تا کاملا محو خواهد شد صرفا موردی که می بایست به آن دقت کرد این میباشد که به هیچ عنوان به بافت فرش آسیبی وارد نشود.

در غایت…

هنگامی که لکه در حین این فرآیند و فارغ از نیاز به قالیشویی نابود شد و از دید خارج شد از این رو بهتر میباشد با سشوار محل متبوع را که تر شد‌ه‌است کم آب نمائید البته نکته حائض اهمیت این میباشد که از شرایط سرد آن استعمال شود به دلیل آنکه در حالتی‌که کوچکترین اثراتی از آن لکه بر روی فرش باقیمانده باشد با موقعیت داغ سشوار بیشتر جذب فرش می‌شود و بر روی آن باقی می‌ماند. شایان بیان میباشد در شرایطی که لکه ابدا تمیز نشد موردنیاز میباشد با یک فرد که دراین باره مهارت و حرفه ای است مشاوره کرد و آن‌گاه به قالیشویی دارای اعتبار( قالیشویی فرش قرمز رنگ در سرویس شماست) برگشت کرد و از سرویس ها بسیار عالی و بی نظیر آن‌ها سود جست.


برچسب: . قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۳۰:۲۹ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

چیدمان دکوراسیون مناسب با فرش صورتی


رنگ صورتی، یک رنگ پرطرفدار دربین کودک ها و جوان ها میباشد؛  قالیشویی در مشهد و اکثر جدید عروسان در حین خرید جهیزیه رنگ صورتی را تحت عنوان تم رنگی دکورا سیون خویش تعیین می‌نمایند. صورتی یک رنگ لطیف و احساساتی میباشد که در کنار دیگر رنگ‌ها می تواند خویش را بیشتر به اکران بگذارد. رنگ صورتی ناپاک، فضایی خاص و رنگ صورتی پر‌نور محیطی آهسته ساخت می‌نماید. تا به اکنون به رنگ فرش صورتی تاءمل کرده‌اید؟ ممکن میباشد فرش صورتی آیتم پسند خیلی از اشخاص نباشد؛ چون با مختصات و پتانسیل آن جهت بکارگیری در چینش داخلی آشنا نیستند. در پی نوشته‌علمی قصد داریم شما‌را با روش پباده سازی چینش داخلی خانه متناسب با فرش صورتی آشنا کنیم و به بخش اعظمی از سوال ها شما جواب دهیم.

رنگ صورتی دارنده چه خصوصیت‌هایی میباشد؟
مزایا و معایب فرش صورتی رنگ چه است؟
رنگ صورتی با چه رنگ‌هایی هماهنگی داراست؟

خصوصیت‌های رنگ صورتی
رنگ صورتی، ترکیبی از دو رنگ قرمز رنگ و سپید میباشد که با کم و بیش کردن هرکدام از این رنگ‌ها خصوصیت‌های رنگ صورتی به صورت کلی تغییر و تحول خواهد کرد. اکثر ما با دیدن رنگ صورتی به خاطر گل‌های رز صورتی میوفتیم که در ایوان اکثری از منزل‌های دیرین کاشته میشد و گوشه و کنار زیبایی را به وجود می آورد. مجموعاَ می‌اقتدار اظهار کرد که رنگ صورتی پررنگ محرک و انرژی زا میباشد و رنگ صورتی معدود رنگ مظهر ادب، عشق و علاقه و بخشندگی میباشد. اکثری از اشخاص بر این باورند که رنگ صورتی، رنگی دخترانه میباشد و می بایست صرفا اختصاصی دختران مصرف شود؛ ولی با سپری شد فرصت این روش فکرهای نادرست بوسیله طراحان مد از میان رفته و امروزه رنگ صورتی در بخش اعظمی از جای ‌ها به کارگیری میگردد. رنگ صورتی برای داشتن مشاهده کرد مثبت نسبت به معاش موءثر میباشد. اشخاصی که از رنگ صورتی برای پباده سازی دکورا سیون خویش بکار می گیرند عموما اشخاص قابل اتکا و لبریز انرژی می باشند که می‌اقتدار لحظات خوشی را با آنها گذراند.

 

فرش صورتی با چه رنگ مبلمانی ست می گردد؟
فرش کرم صورتی یا این که طوسی صورتی
اکثر اشخاصی که دارنده دکور امروزی می باشند به طرف فرش طوسی صورتی میروند و عده ای که دارنده دکور کلاسیک و سنتی می باشند به فرش‌های کرم صورتی علاقمند هستند. فرشی با گل‌های صورتی معدود رنگ یا این که برجسته با قضیه کرم جلوه زیبایی را برای تالار پذیرایی تولید می‌نماید. فرش کرم صورتی برای مبلمانی به رنگ کرم، آبی‌رنگ، طوطیا‌ای و خاکستری مطلوب است. فرش طوسی صورتی با نقش وینتج محیطی خاص و شیک به وجود می آورد.

رنگ بنفش
رنگ صورتی با بنفش دو رنگ خاص و دخترانه که برای چینش چینش اتاق خواب و نشیمن مطلوب می باشد؛ برای مثال فرشی به رنگ صورتی معدود رنگ با مبلمانی با پارچه مخملی بنفش یار با کوسن‌های صورتی جلوه زیبایی به ارمغان میکشد.

رنگ آبی‌رنگ
ممکن میباشد مخلوط رنگ آبی‌رنگ و صورتی را زیاد چشم باشید؛ به این دلیل که بخش اعظمی از طراحان از مخلوط این دو رنگ برای فضا‌‌های تجاری مانند کافه‌ها به کار گیری می‌نمایند. اما از این ادغام رنگ هم می‌قدرت برای دکورا سیون منزل نیز بهره مند شد؛ ادغام این دو رنگ در کنار هم احساس خیر و خوبی را به شما منتقل می‌نماید.

 

رنگ سبز
رنگ صورتی ملایم در کنار رنگ سبز، زیبایی منحصر به فرد به شخصی داراست. برای استعمال از این مخلوط رنگ ما یحتاج وجود ندارد که قطعا مبل سبز یا این که صورتی خریداری نمائید در واقع این عمل را بایستی با نازکی و اعتنا بالایی صورت بپذیرد. برای مثال در‌صورتی‌که در خانه خویش از گیاهان آپارتمانی نگه داری می کنید؛ میتوانید به این شکل رنگ سبز و به رنگ صورتی اضافه فرمائید.

رنگ قهوه‌ای
رنگ قهوه‌ای با صورتی، ترکیبی بولد و لاکچری میباشد و به حد چشمگیر استه که در اولی نگاه اعتنا شما‌را بدین ادغام رنگی جذب می‌نماید.

زردرنگ
ممکن میباشد خیره کننده به حیث رسد ولی ادغام زردرنگ با رنگ صورتی، انرژی متعددی را پدید میاورد. رنگ صورتی با زرد رنگ مشایعت خیر و خوبی داراست خصوصا در صورتیکه با طرح‌های گل گلی یاور گردد.

رنگ قرمز رنگ
ادغام رنگ قرمز‌رنگ با صورتی شم هیجان، شور و انرژی را به شما القا می‌نماید. محیطی که‌این دو رنگ در سطح وسیعی بکار رود قادر است یک نتقطه اوج در دکورا سیون شما به وجود آورد؛ مانند فرش لاکی یا این که قرمز‌رنگ با مبلمانی به رنگ صورتی و کوسن‌های قرمز رنگ

 

رنگ مشکی
مخلوط رنگ مشکی با صورتی در واقع محیطی آهسته و دراماتیک ساخت‌و‌ساز می‌نماید. قابلیت و امکان داراست این ادغام رنگ را کلاً گوشه و کنار و اجزای متعدد تکرار نمائید؛ در حالی که میتوانی این ادغام را تنها دریک عنصرداشته باشید و آن را به نتقطه اوج پباده سازی تبدیل نمائید.

رنگ متالیک
مخلوط رنگ صورتی با رنگ‌‌های متالیک مانند نقره‌ای و طلایی بینظیر میباشد. این مخلوط رنگ بسیار خوشگل و خاص میباشد که می‌اقتدار در کل نقاط منزل از آن بهره مند شد.

رنگ خاکستری
در واقع می‌قدرت ذکر کرد که خاکستری شایسته ترین مورد رنگی در کنار رنگ صورتی میباشد. هر طیفی از رنگ خاکستری، از تیره تا پر‌نور برای ادغام رنگ صورتی مطلوب میباشد. این ادغام رنگ برای هر فضایی در دکورا سیون منزل خوشگل میباشد الخصوص برای پباده سازی به مدل‌های امروزی کارآمد میباشد.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۰۲:۲۳:۵۶ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

ورودی گوگل و خرید بک لینک در 1400 ارزان شد

افزایش میزان ورودی ها و بازدید های صفحات وب سایت است که از طریق راهکار های متعددی محقق می شود. به عبارتی دیگر برای این که بتوانید منجر به افزایش کلیک گوگل خود شوید، روش ها و متد های عدیده ای وجود دارند که عمل به آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت.

به طور کلی سفارش ورودی گوگل فرایندی تخصصی است که دارای مباحث و مسائل مختلفی می باشد، یعنی زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که به وسیله ی متخصصین این حوزه اعمال شود. لذا متخصصین به خوبی می دانند وب سایت اینترنتی شما ملزم به انجام چه اقداماتی است تا تعداد بازدید بیشتری داشته باشد و مراجعه کنندگان کثیر تری به خود جلب کند. بنابراین لازم به گفتن است این امر کار هر کسی نیست و باید توسط افراد کاردان انجام گیرد.

چرا کلیک گوگل بخریم؟

پیرو بحث اهمیت خرید کلیک گوگل می خواهیم در این بخش در مورد اهمیت خرید ورودی گوگل گپ بزنیم. در واقع ورودی ها در این موتور جست و جو گر بسیار مهم اند و اکثر کسانی که صاحب وب سایت در این فضا می باشند به دنبال خرید ورودی هستند.

همان طور که می دانید این تعداد بازدید ها، از طرف کاربران است که نشان دهنده ی سطح شناخت جامعه نسبت به وب سایت شماست، این مسئله به قدری مهم است که در جایگاه اول اهداف راه اندازی وب سایت های اینترنتی قرار گرفته. به گونه ای که تمام وب سایت داران به دنبال بهترین راهکار ها برای افزایش آمار بازدید های خود هستند.

برای این که بازدید یک وب سایت به نحو احسن و به صورت کاملاً ارگانیک افزایش یابد، لازم است کلیک یا بازدید و یا ورودی گوگل خریداری شود.

ارائه ی ورودی های استاندارد و حقیقی گوگل از طریق وب سایت های مختلفی انجام می گیرد، از این رو توجه داشته باشید از معتبر ترین ها مانند مجموعه شیک رنک به خرید بپردازید.

مزایای پکیج افزایش ورودی گوگل

وب سایت های متعددی وجود دارند که پکیج افزایش ورودی گوگل را ارائه می دهند، مزایای پکیج افزایش ورودی گوگل به قدری بالاست که در حال حاضر از تقاضا کنندگان متعددی برخوردار است.

اگر می خواهید از مزایای خرید ورودی گوگل مطلع شوید تنها لازم است از خریداران قبلی بپرسید، تا مزایای پر شمار آن را بگویند.

https://backority.ir/images/937902.png

از جمله برخی از بارز ترین مزایای خرید کلیک گوگل عبارتند از:

 • افزایش چشمگیر بازدید کنندگان حقیقی
 • افزایش تعداد مشتری ها
 • افزایش تعاملات در وب سایت
 • نمایش وب سایت در صفحات اول گوگل که می توان آن را به عنوان مهم ترین تاثیر این اقدام معرفی کرد‌.
 • و ...

افزایش ورودی گوگل به روش های طبیعی و مصنوعی

با توجه به داغ بودن بازار افزایش بازدید وب سایت های گوگلی، این فرایند از متد های متعددی برخوردار است که به دو صورت مصنوعی و طبیعی اعمال می شود. پر واضح و مشخص است متد های مصنوعی افزایش بازدید، متد هایی هستند که به وسیله ی افراد کلک باز و منفعت طلب ابداع شده اند، لذا تماماً بی فایده می باشند.

https://backority.ir/images/540423.png

اولین و ضروری ترین اتفاقی که می بایست طی فرایند افزایش ورودی گوگل بیفتد، تشخیص این امر توسط گوگل است؛ یعنی سیستم گوگل به گونه ای می باشد که به راحتی می تواند تغییرات مبنی بر افزایش بازدید های یک وب سایت را تشخیص دهد و به دنبال آن منجر به پیشرفت و بالا تر آمدن وب سایت مربوطه شود. بنابراین با توجه به  هوش بالای گوگل، فرایند نحوه ی تشخیص بازدید کنندگان فِیک از بازدید کنندگان اصلی بسیار آسان است؛ از این رو افزایش ورودی گوگل به روش مصنوعی اقدامی بی فایده و تماماً بی ارزش تلقی می شود.

حتماً از خود می پرسید روش مصنوعی افزایش دهنده ی بازدید کنندگان شامل چه متد هایی می شود؟ برای بیشتر کردن آمار بازدید کنندگان از طریق این روش متد های فراوانی ابداع شده است که یکی از ساده ترین ها که به ذهن هر شخصی می رسد، ورود به وب سایت طی دفعات بالاست. اما لازم است بدانید گوگل به هیچ وجه چنین بازدید هایی را معتبر نمی شناسد، به صورتی که حتی ممکن است در چنین مواقعی وب سایت مربوطه را جریمه کند. البته متد های فراوانی برای این کار وجود دارد که لازم به تاکید است همه ی آن ها برای گوگل قابل تشخیص و شناسایی می باشند، پس هیچ وقت سراغ این متد ها نروید، چرا که جریمه نشدن خیلی بهتر از کم بازدید بودن وب سایت است.

حالا که با ماهیّیت روش های مصنوعی افزایش بازدید آشنا شده اید، نوبت به متد های طبیعی و قانونی می رسد که مورد تایید گوگل هستند. درواقع بازدید از یک وب سایت زمانی از طرف گوگل شناسایی شده و تایید می شود که مراجعه کننده فقط طی چند ثانیه ورود و خروج نکند و در صفحه ی وب سایت از لینک های داخلی استفاده نماید و به طور کلی یک بازدید کننده ی واقعی باشد. همان طور که قبلاً هم گفتیم برای این کار تاثیر گذار ترین اقدام، خرید بازدید گوگلی است؛ لذا کسانی که این خدمات را ارائه می دهند به خوبی می دانند عمل به چه کار هایی باعث بیشتر شدن مراجعه کنندگان وب سایت شما می شود.

از جمله برخی از اقداماتی که توسط این متخصصین ارائه می شود، عبارتند از سئو سازی محتوا، بهینه سازی وب سایت و ... که با توجه به نیاز انواع وب سایت ها متغیر هستند، به این معنا که هر وب سایتی نیازمند اقدام متفاوتی به جهت بیشتر کردن بازدید کننده ها و ورودی ها می باشد که توسط متخصصین این حوزه به راحتی قابل تشخیص و اعمال هستند.

اهمیت ورودی گوگل بر سئو

گوگل دارای حساسیت های بالایی برای بررسی انواع محتوا های درج شده در وب سایت ها می باشد، به نحوی که فقط مطالب استاندارد و مورد قبول خود را منتشر می کند و با توجه به سرچ کاربر نزدیک ترین وب سایت ها پیشنهاد می دهد. این مسئله از برای گوگل به قدری مهم محسوب می شود که حتی لازم است بدانید در بعضی مواقع محتوا هایی که از نظر گوگل غیر اصولی و نامناسب هستند، جریمه می شوند.

در این جاست که اهمیت ورودی گوگل بر سئو مطرح می شود، در حقیقت سئو به محتوا هایی گفته می شود که بر اساس ضوابط و قوانین گوگل نوشته شده باشند؛ از این رو با سفارش ورودی گوگل می توانید محتوای وب سایت خود را سئو سازی کرده و به دنبال آن بازدید کنندگان بیشتری جذب کنید.

  https://backority.ir/images/699941.jpg

خرید بک لینک

اگر در مورد خرید بک لینک اطلاعی ندارید باید به شما بگوییم که یکی از روش های بهبود رتبه ی سئوی وب سایت است، در واقع لینک و انکرتکست سایت شما در وب سایت ها، وبلاگ ها و فرومهای دیگر ثبت می شود و عموما این کار باید در تعداد بالا انجام شود؛ در غیر این صورت بهبود وضعیت وب سایت شما در گوگل و رتبه بندی های دیگر مانند الکسا سخت تر خواهد شد.

برخی سیستم ها اقدام به فروش بک لینک می کنند اما قوانین سئو را رعایت نکرده و وب سایت آن ها پس از مدتی پنالتی و از نتایج گوگل حذف می شود؛ در این باره باید بگوییم که اگر این کار را به شرکتی مطمئن بسپارید بهتر است. زیرا آن ها وقت و هزینه ی شما را یک شبه به باد نمی دهند.

هر چه تعداد بک لینک از وب سایت های با رتبه ی الکسای خوب بهتر باشد قطعا سایت شما رشد بیشتری خواهد داشت و این رشد مانا تر خواهد بود.

  https://backority.ir/images/452802.jpg

فواید خرید بک لینک ایرانی

قطعا هر چه تعداد بک لینک هایی که ثبت می شوند ماندگار تر باشند و پس از مدتی ناگهانی حذف نشوند می تواند تاثیرات بهتری روی وب سایت شما داشته باشد. پیشنهاد می شود ابتدا به خرید های محدود این کار را تست کنید.

بک لینک ها را با فاصله زمانی و جداگانه خریداری کنید. پیشنهادهایی مانند “تبلیغات در 10 سایت با پیج رنک 2 و 3” انتخاب مناسبی نیستند.

ضمن این که شما می توانید بک لینک ها را در صفحه های خاص و پربازدید یک وب سایت سفارش دهید تا تاثیرش بر ربات ها و موتور های ایندکس گوگل بهتر باشد.

در این میان بک لینک های رایگان هستند که در دایرکتوری ها ثبت می شوند، این بک لینک ها ارزش زیادی ندارند و بهتر است از آن ها استفاده نکنید چون مانند خرید بک دائمی کاربردی نیستند و ممکن است حذف شوند.

خرید رپورتاژ

رپرتاژ آگهی یکی از روش های بهبود رتبه سئو در دنیای وب سایت ها است، دستور کار به این صورت است که وب سایت شما نیاز به لینک هایی از سایت های ارزشمند، معتبر و قدیمی خواهد داشت.

یعنی متن های قابل کلیکی که وقتی کاربر روی آن ها کلیک می کند وارد صفحه اصلی وب سایت شما و یا لینکی از آن خواهد شد، ضمن این که اگر فکر می کنید این روش به سئوی شما آسیب میزند و نوعی تقلب است باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید.

در این موارد وقتی نویسنده ی وب سایت متن و پستی را منتشر می کند به معرفی تمام خدمات وب سایت شما خواهد پرداخت و بر اساس این روش لینک هایی به وب سایت شما خواهد داد.

روشی که توضیح داده شد باعث می شود که بک لینک هایی غیرمستقیم و البته قدرتمند به وب سایت شما ایجاد شود و قطعا می تواند سئوی سایت شما را در مدت زمان نسبتا کوتاهی دگرگون کند.

  https://backority.ir/images/778752.jpg

نکاتی درباره خرید تبلیغات رپورتاژ

اولین موردی که در مورد خرید رپورتاژ اهمیت دارد، وب سایت مورد نظر می باشد. بهتر است اگر می خواهید برای اولین بار خرید رپورتاژ را تجربه کنید از سرویس های آنلاین که در قبال سئو به شما خدمات می دهند این کار را انجام دهید.

آن ها متنی را برای شما آماده کرده و سپس بر روی وب سایت های مختلف منتشر می کنند. گاه نیز بهتر است سایت های برتر و رتبه ی 3 رقمی الکسا و پایین تر را برای خرید بک لینک انتخاب کنید.

هر چه رتبه بندی و سن سایت بهتر و بالاتر باشد قطعا تاثیرات بیشتری مشاهده خواهید کرد.

تهیه متن مناسب رپورتاژ شما

هر چه از متن رپورتاژ اختصاصی و بهتری استفاده کنید هم مخاطبان بیشتری را جذب می کنید و هم وب سایت شما بهتر به دیگران معرفی می شود، می دانیم که گوگل نیز دشمن محتوای تکراری است و تا حدی که می توانید متن رپورتاژ خود را به صورت ناب انتخاب کنید و سعی کنید از ابتدا خودتان بنویسید و یا از شرکت های سئو بخواهید رپورتاژی مناسب و هماهنگ با سئو برای شما ایجاد کنند.

امروزه نیز بعد دیگری از رپرتاژ را در فضای اینترنت مشاهده می‌کنیم به گونه ای که یک مقاله در قالب یک پست عادی به یک سایت اضافه می‌شود که درحالت عادی یک مطلب معمولی یا خبری است.

  https://backority.ir/images/70813.jpg

چه تعداد رپورتاژ نیاز داریم؟

بهتر است تعداد رپورتاژ های وب سایت خود را به صورت مرحله ای افزایش دهید، از تعداد کم شروع کنید و بعد از مدتی آن را بیش از پیش کنید، ضمن این که وب سایت ها بهتر است ارتباط موضوعی مناسبی با سایت شما داشته باشند و یا در دسته بندی مربوط به وب سایت شما مطلب رپورتاژ را منتشر کنند.

 

رپرتاژ آگهی در اصل مقاله ای است که شما در رسانه‌های مختلف آن را منتشر می‌کنید. به‌طور حتم در یک مقاله فرصت و مجال بسیاری برای داستان گویی، معرفی برند، ایجاد نیاز در مخاطب و... دارید. بهتر است آن را به صورت حرفه ای بنویسید.

منبع:chicrank.com

1399/12/30


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۰۷:۳۲ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

شستن فرش و قالی در خانه


قالیشویی در مشهد  یکی‌از گرانقدر ترین و شایسته ترین کمپانی هایی بوده که تا الان به سرویس ها دهی خویش در سرتاسر کشور‌ایران ادامه می‌دهد. از آنجایی که شستشوی فرش با استعمال از وسیله های پیش پا افتاده فرصت متعددی میبرد، یاری به دست آوردن از چنین سرویس ها خیر فقط قادر است در اکثری از مخارج صرفه جویی نماید، بلکه فرصت را برای شما نگه می‌دارد تا بتوانید به شغل های دیگر برسید.

اما فارغ از کلیه این مفاد، شستن فرش قاعده های خاص خودش را دارااست و عدم دقت بدین مسئله می‌تواند منجر به وجود وارد شدن ایرادات بزرگی گردد که دربرگیرنده فساد و کهنه شدن فرش های شما می گردند. از این رو شایسته ترین مورد پیش روی شما همگی دریافت کردن با قالیشویی میباشد. به آن نمونه قالیشویی غرب طهران فراهم سرویس رسانی به چنین بخشها میباشد و در کنار آن قالیشویی کرج سرویس ها برتر خویش را به البرز و کرج ارائه می‌دهد که همگی این مفاد پایین تیم کمپانی خدماتی گران قدر پالسین به اکانت میایند.

ولی پس از اینکه شستن فرش ها را کل کردید، بی شک به تمیزکاری خانه نیز احتیاج پیدا خواهید کرد. از این رو می‌توانید از سرویس ها دیگر مانند شست و رفت خانه و لوازم کشی نیز برخوردار گردید. شستن فرش اصول خاص خودش را دارااست که در‌پی به محاسبه هرمورد از آنها خوا هیم پرداخت. پس هم پا ما باشید.

رده فرش و قالی
فرش و قالی از دیرباز منزلت ویژه‌ای در منزل‌ی ایرانیان داشته میباشد. عمر دیرین‌ترین فرش عالم به بیش تر از ۲۴۰۰ سال میرسد. این فرش منتسب به مادها میباشد و در موزه آرمیتاژ سن‌پترزبورگ مراقبت می‌گردد. با دقت به نقش فرش در منزل‌های اهل ایران، شستن فرش‌ بخشی از فرهنگ وتمدن عموم جمهوری اسلامی ایران بوده میباشد. سنتی که کلیه ما هنگام منزل تکانی نوروز آن را تجربه کرده‌ایم.

شستن فرش و قالی در منزل کاری خسته کننده و زمانبر میباشد و سفارش ما به شما این میباشد که فرش های خویش را به قالیشویی بسپارید. با این حالا شاید برخی‌ها میل داشته باشند فرش‌های خویش را در خانه بشویند. برای شناخت با طریق درست شستن فرش در منزل، با ما یار و همدم باشید.

شما می‌توانید از دیگر سرویس ها پالسین همانند تمیز کاری خانه و اثاثیه کشی نیز فایده مند شوید.

شستن فرش به صورت سطحی
ممکن میباشد قصد شما از شستشوی فرش صرفا برطرف کردن لکه در کناره‌ای از فرش باشد. شاید هم فرش شما زیاد آلوده و کثیف نباشد. در‌این‌صورت‌ نیازی به شستن عمقی فرش وجود ندارد. شما می توانید با به کارگیری از مواد شستشو که به شامپوی فرش مشهور می باشند، فرش خویش را بشویید. ولی بهتر میباشد پیش از زدن شامپوی فرش، از جاروی برقی به کار گیری نمائید. این عمل برای این میباشد که خاک فرش گرفته گردد.

برای شستن قالی با به کارگیری از شامپوی فرش کافی میباشد یک پیاله آب و یک اسفنج داشته باشید. شامپوی فرش را به اندازه‌ی کافی (معمولا یک در بطری شامپو) باطن کاسه آب بریزید. بعد آب را با دست بهم بزنید. با اینکار بر روی کاسه آب کف سفیدی ساخت و ساز می شود. با به کار گیری از اسفنج، کف سپید را بر روی فرش بمالید. بگذارید کف و مواد شستشو بر روی فرش بماند. پس از مدتی این کف محو شود. کافی میباشد یک الی دو ساعت به فرش زمان دهید تا رطوبت آن کم آب خواهد شد.


شستن فرش با شامپو فرش
دقت داشته باشید در هنگام استعمال از ماده های شوینده زیرا شامپو فرش از دستکش عمل به کارگیری فرمائید. چون این مواد شستشو به پوست زخم می رسانند. همینطور برخی از پوست‌ها نسبت به‌این مواد آلرژی دارا‌هستند. به این ترتیب سفارش می کنیم که از دستکش عمل استعمال فرمائید.

شستن فرش کاملا
در شرایطی که قصد شما شستن ظریف و بی نقص فرش میباشد، بایستی شغل های ذیل را ایفا دهید.

قبل از شستن فرش، خاک آن را بگیرید
در قدیم برای اینکه خاک فرش را بگیرند، فرش را با چوب می‌زدند. برای این عمل فرش را بر روی دیوار یا این که نرده می‌انداختند. بعد از آن با چوب استارت به زدن فرش می‌کردند تا خاک فرش گرفته خواهد شد. خوشبختانه امروزه دیگر نیازی به چوب زنی فرش وجود ندارد. برای به دست آوردن خاک فرش میتوانید از جاروی برقی به کار گیری نمایید. با به کار گیری از جاروی برقی، خاک فرش، زباله‌ها و موهای مو جود در قالی را تا آنجا که میتوانید بگیرید.

لازمه شستن فرش، آب زدن به آن میباشد
فرش یا این که قالی را به میحط گشوده به عنوان مثال ایوان ببرید. آب را به روی فرش گشوده نمائید. کلاً آب لازمه‌ی هر شست و شویی میباشد. براین اساس بگذارید تک تک فرش تر خواهد شد. این فعالیت منجر میشود تا آب به تار و پود فرش نفوذ نماید. فرش تر به راحتی ماده شوینده را به خویش میگیرد.

استعمال از ماده شوینده برای از در بین بردن لکه و کثیفی فرش
در آغاز بر کناره‌ای از فرش ماده شوینده خویش را بریزید. پودر لباسشویی یکی‌از رایج‌ترین شوینده‌های خانگی برای شستن فرش میباشد. چندین دقیقه (پنج الی قریه دقیقه) ماده های شوینده را بر روی فرش بگذارید و آن گاه آن را بشویید. در شرایطی‌که مواد شوینده به رنگ و بافت فرش زخم نرسانده بود، آن را بر کل فرش بریزید. بعد از آن با جارو ماده های شوینده را بر روی سطح فرش پخش فرمایید. کف نتیجه ها گردیده از مواد شستشو را بر آحاد سطح فرش برسانید. بگذارید یکسری دقیقه مواد بر روی فرش بماند. آن گاه آغاز به آبکشی فرش فرمائید. در قدیم با استعمال از پیاله‌های فلزی آب فرش را می‌گرفتند. البته امروزه با به کار گیری از جاروهای گروه بلند کم آب کن می‌اقتدار این فعالیت را ریلکس‌خیس ایفا بخشید.

پایانی مرحله شستن فرش، لوله کردن و کم آب کردن
در نهایی مرحله شستن فرش، هنگام آبکشی، فرش را لوله می‌نمایند. بهتر میباشد برای لوله کردن، به ازای هر مورد الی یک و نیم متر از پهنا فرش، یک نفر باشد. لوله کردن فرش سبب ساز می گردد زردآب و مواد شستشو از فرش بیرون خواهد شد. بعد نوبت به پهن کردن قالی به خواسته کم آب شدن آن میرسد. برای اینکار بهتر میباشد فرش را از یک بلندی مثل حاشیه بام یا این که نرده معلق کرد. درصورتی که که قوی به پهن کردن فرش بر روی بلندی نیستید، عملکرد فرمایید آن را به به عبارتی شکل لوله گردیده بر روی سطح شیبدار قرار دهید. این فعالیت منجر می‌گردد تا مقدار متعددی از آب فرش بیرون گردد. بعداز یکسری ساعت فرش را گشوده کرده و بر روی سطح کم آب و منزه قرار دهید. با به کارگیری از پنکه می‌قدرت به فرایند کم آب شدن فرش سرعت داد.


فرش شسته گردیده روی دیوار بیندازید تا کم آب گردد
رفع بوی نامطبوع فرش
در حالتی‌که به هر دلیلی فرش به خیر کم آب نشود بوی نامطبوعی میگیرد. استدلال اساسی بوی نم فرش، آفتاب نخوردن فرش میباشد. این واقعه معمولا در روزهای ابری فصل‌پاییز و فصل زمستان صورت می دهد.

برای رفع این عطر می توانید از گیاه اسطوخودوس، پودرهای جوش شیرین و یا این که بوراکس به کار گیری نمائید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ فروردین ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۰۸:۳۱ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

قیمت بهترین فرش ماشینی بازار کاشان


از آنجایی که فرش یک کدام از مهم‌ترین نیازهای مهم در چینش داخلی هر منزل ای به حساب می‌آید ، تنظیم و خرید فرش ماشینی با کیفیت و مطلوب در سکو مهمی قراردارد . درحال حاضر علاوه بر کیفیت ،  قالیشویی در مشهد  زیبایی و دیگر خصوصیت های اساسی در هر فرش ماشینی ؛ اشخاص به موردی مانند ارزش کالا نیز دقت می نمایند . اینک اکثر زمان ها اشخاص درصد خرید یک فرش ماشینی کیفیت خوب و رتبه یک با مطلوب ترین ارزش می‌باشند . در‌این نوشته‌ی‌علمی میخواهیم مواقعی که در بها فرش کاشان تاثیر دارااست را آیتم محاسبه در اختیار بگذاریم . بها فرش ماشینی با اعتنا به عواملی مختلف قابل تغییر تحول است که هرمورد را به طور غیر وابسته چک مینماییم . اولی برهان اثر گذار در ارزش فرش و مهم ترین آن ، محصول الیاف به فعالیت رفته در فرش میباشد که به عنوان نخ های خاب ، تار و پود به عمل رفته میباشد . مثلا در‌این نصیب ذکر 100 % اکریلیک بودن الیاف به تنهایی کافی نبوده و ادله بر کیفیت بالای فرآورده نیست . بها در فرش ماشینی وقتی که ویژگی ها آن تغییر میکند ، متغیر بوده و کم و بیش می توان به همین ادله میباشد که بها هایی گوناگون در عرصه فرش ماشینی مشاهده می‌نماییم . از همین رو کارگاه ، فرش های تولیدی خویش را کیفیت بالا های متفاوتی بافته و عرضه می کند . در‌پی مهم ترین دست اندرکاران اثرگذار در بها فرش ماشینی کاشان را با یکدیگر مرور می‌کنیم .

 

تعداد تراکم عرضی و طولی
یکی مهم ترین مورد هایی که در هنگام نظارت و مقایسه فرش در لحاظ داشته باشید ، تعداد تراکم و کتف فرش میباشد . یک تخته فرش ماشینی در دو بعد از آن عرضی و طولی از تعداد گره های بافته گردیده متفاوتی برخودار میباشد . به آحاد گره های بافته گردیده در یک متر از پهنا را تراکم عرضی میگویند و به تمام گره های بافته گردیده در یک متر از ارتفاع را تراکم طولی می نامند . می بایست این نکته را نیز در لحاظ گرفت که هر چه معیار کتف و تراکم در یک فرش بیشتر باشد ، وسعت الیاف به عمل رفته در آن نیز ارتقا مییابد که سود این کار ریزبافت بودن فرش ماشینی را در پی خواهد داشت . ذکر این نکتته درین نصیب موردنیاز میباشد که با ارتقا تعداد کتف و تراکم ، ارزش کالا نیز ارتقاء می‌یابد . اساسا تعداد کتف های رایج در فرش عبارت میباشد از 350 کتف ، 500 کتف ، 700 کتف ، 1000 کتف و 1200 کتف با تراکم 2550 ، 2700 ، 3000 و 3600 . شما برای مقایسه ارزش در فرش ماشینی بایستی فرش هایی که با خصوصیات و تعداد کتف و تراکم یکسان را تعیین نموده و گزینه ارزیابی قرار دهید و ارزش ها را با همدیگر مقایسه فرمایید .

 

سایز و بعدها
امروزه با دقت با به معماری منازل که اکثر اوقات امروزی بوده و متراژ بالایی نیز ندارند ، فضای متعددی را را نمی توانند برای فرش های والا و سنتی تخصیص دهند . از همین رو اکثر اوقات اشخاص ترجیح می‌دهند از فرش هایی با بعدها استاندارد و کوچک استعمال کنند . بعد ها استاندارد مو جود در بازار عبارت میباشد از فرش ماشینی 12 متری ، فرش ماشینی 9 متری و فرش ماشینی 6 متری . اشخاصی که در سوئیت ها معاش می نمایند اکثر اوقات خواستار فرش ماشینی با متراژ 9 متر و 6 متر می باشند .

 

نوع الیاف و کیفیت آن
از سایر عامل ها اساسی که در کیفیت نقشی اصلی داراست متاع الیاف مصرفی و نوع آهار میباشد . اساسا فرش های ماشینی را با الیافی زیرا bcf ، پلی استر ، اکریلیک و یا این که ترکیبی از این ها می بافند که در‌این دربین فرش ماشینی اکریلیک از مرتبه کیفیت و بها بالاتری برخوردار میباشد . میان نخها و الیافی که در بافت فرش گزینه به کارگیری قرار میدهند ، اکریلیک و پشم دارنده بیشترین دوام و ارتفاع قدمت میباشند . اما با جاری ساختن فرآیندی زیرا هیت ست روی نخ ها در ارتقا کیفیت و قدمت فرش همین طور ارزش آن نیز بی تاثیر نیست .

 

نوع دستگاه بافت
از سایر مواقعی که می اقتدار اعلام‌کرد در بها فرش مفید میباشد ، دستگاه بافت فرش ماشینی میباشد . دو شرکت بسیار پر اسم و رسم وندوویل بلژیک و شونهر آلمان در عرصه ایجاد دستگاه و ماشین آلات بافت فرش کار می کنند . اکثر وقت ها فرشهای ماشینی بافته و ایجاد گردیده در کشور‌ایران بوسیله دستگاه های امروزی HCP ، HCI ، schoher آلمان میباشد .

 

کمپانی تولیدکننده
از عامل ها اصلی در هنگام تعیین فرش ماشینی مطلوب ، دقت و اعتنا به کمپانی آفریننده آن میباشد . اینک تعداد متعددی از تولیدکنندگان فرش ماشینی درین عرصه عمل می نمایند . ولی در‌این در میان برندهای دارای اعتبار آحاد کارایی خویش را برای ساخت‌و‌ساز تولیدها کیفیت خوب و بادوام به عمل رفته که‌این آیتم نیز در تغییر تحول ارزش تولیدها گوناگون ، گوناگون خواهد بود .

 

معیار عرضه و تقاضا
یک کدام از مهم‌ترین فاکتورهای موءثر در ارزش فرش ماشینی ، معیار عرضه و تقاضا در بازار میباشد . فروشگاه آنلاین راگا با حذف واسطه های فروش و مخارج مازاد ، قابلیت و امکان خرید بدون واسطه فرش ماشینی را از کارگاه مهیا کرده است که کلیه تولید ها جان دار در وبسایت با ارزش درب سوله عرضه می‌گردد . مغازه الکترونیکی فرش راگا از نشان متکی بودن الکترونیکی برخوردار‌است که‌این گزینه خویش آرم از دارای اعتبار بودن این وبسایت داراست . کلیه تولیدها ارائه گردیده در وب سایت دارنده تضمین اصل بودن میباشد و از 10 سال تضمین طومار دارای اعتبار شامل است .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۵۷:۴۴ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

فرش سجاده ای با کیفیت در کدام شرکت تولید می شود ؟


فرش محرابی، فرش مسجدی، سجاده فرش، فرش نمازخانه

زیبایی طبیعت در فرش سجاده ای، سجاده فرش ، فرش مسجد،  قالیشویی در مشهد  فرش محرابی اهل ایران اثرها هنری دستی

عموم کشور‌ایران در سراسر عالم برای مثال نگارگری تذهیب، تشعیر، منبت کاری، خاتم، کاشی سازی، کاشی

کاری، مینیاتور، خوشنویسی، رنگرزی، که قالی چکیده و عصاره آنها میباشد آرم می‌دهد که همواره

طبیعت الهام نصیب هنرمندان در خلق و خوی اثر ها هنری و گرانبها وی بوده میباشد.

 

ساخت او‌لین فرش سجاده ای ۱۵۰۰ کتف در کمپانی فرش گل نرگس کاشان

 

زیبایی طبیعت در فرش سجاده، سجاده فرش، فرش مسجد، فرش محرابی اهل ایران
اثرها هنری دستی عموم کشور ایران در سراسر دنیا برای مثال نگارگری تذهیب، تشعیر، منبت کاری، خاتم، کاشی

سازی، کاشی کاری، مینیاتور، خوشنویسی، رنگرزی، که قالی چکیده و عصاره آنها میباشد آرم می‌دهد

که همواره طبیعت الهام قسمت هنرمندان در خوی اثرها هنری و نفیس وی بوده میباشد.

 

 

نقش آفرینی هنرمندان طراح با منفعت گیری از منبع لایزال طبیعت در حین تاریخ دیرپای فرش کشور‌ایران

تنوعی بی حد و مرز به طرح و نقشی این دستبافته کادو نموده است تا آنجا که پژوهشگران شماره طرح های

فرش کشور‌ایران را با تعداد طراحان و بافندگان آن قابل قیاس دانسته اند.

در تحت به تنی چند از طرح ها اشاره خوا هیم کرد:

 

طرح جانمازی:
طرح سجاده فرش، فرش سجاده، فرش مسجد، اختصاصی نماز میباشد،

این فرش سجاده ای،سجاده فرش ،فرش سجاده ای، فرش جانمازی، فرش نمازخانه، فرش مسجدی،

فرش محرابی، فرش محراب دار، سجاده،فرش تشریفاتی ها که در اندازه قالی کوچک بافته میشود اعم از آن

که از مال قالی یا این که گلیم باشد یا این که جاجیم دارنده نقش و نقش مایه هایی متمایز میباشد.

 

ایجاد فرش سجاده ای متناسب با وضعیت آب و هوایی هر حوزه‌ و ذوق و سلیقه اشخاص هر حیطه ، با گزینش دکوراتورهای حرفه ای در کمپانی فرش گل نرگس کاشان

در نوعی از این قالی‌کوچک ها حتی مکان دست در بالای فرش سجاده ای ، فرش محرابی، سجاده فرش،فرش مسجد در چهارخانه ای و به صورت پنجه دست یا این که

گل های گوناگون بافته می‌گردد. فرش، طرح جانمازی گهگاه فارغ از لبه ست.

 

طرح چندین محرابی(طرح موضوع بی آلایش یا این که کف بی آلایش):
پباده سازی از سجاده فرش، فرش سجاده ای، فرش مسجد، میباشد که قضیه یا این که کف آن بی آلایش و فارغ از نقش یا این که خلوت بافته می گردد.

 

درین طرح خصوصیات نقش سجاده فرش عوض می شود برای مثال ممکن میباشد فرش سجاده ای،

سجاده فرش ،فرش سجاده ای، فرش جانمازی، فرش نمازخانه، فرش مسجدی، فرش محرابی،

فرش محراب دار، سجاده،فرش تشریفاتی لچک ترنج یا این که طره دار نیز باشد که در‌این‌صورت‌ در تعریف و تمجید هر

دوی این خصوصیات بیان می شود به عنوان مثال “لچک ترنج مسئله معمولی” یا این که “طره دار مسئله معمولی”

 

پباده سازی فرش یکدست برای مساجد و نمازخانه ها در کمپانی فرش گل نرگس کاشان

 

طرح سجاده فرش سلطان عباسی:
برنامه ای از قالی کوچک میباشد که معمولا در نصفه بالایی آن آیاتی از قرآن بافته گردیده و فرم کلی آن به طور نقشی از محراب میباشد.

بعدها ساده این قالی‌کوچک به نحوی در لحاظ گرفته می گردد که یک نفر به راحتی بر روی آن نماز می گزارد.

در‌این طرح هیچ یک از بخش های طولی فرش سجاده ای، سجاده فرش، فرش محرابی،

سجاده فرش ، فرش مسجد تکراری و قرینه سازی وجود ندارد. طرح های سجاده ای و محرابی و

نقش و نقش مایه های رایج در آن بر حسب مورد های فرهنگی و هنری فی مابین اقوام بافنده تغییرات بسیار داراست.

به صورت نمونه فرش سجاده ای،سجاده فرش ،فرش سجاده ای، فرش جانمازی، فرش نمازخانه،

فرش مسجدی، فرش محرابی، فرش محراب دار، سجاده،فرش تشریفاتی های ناحیه قفقاز به طور

هندسی و کناره دار و خطوط راست و شکسته و گهگاه کتیبه دار میباشد و از نقش حیوان ها نیز برخوردار است.

در طرح های محرابی بلوچی، افغانی، ترکستان، نقوش حیوان و بشر در اصل به فعالیت نرفته و

این سجاده فرش ها با نقاشی کردن “مسئله قرمز رنگ سیر سبز” نقاشی کردن گردیده اند.

 

طرح سجاده ای یا این که “طرح سجاده ای سلطان عباسی”:
طرح فرش سجاده ای، سجاده فرش، فرش مسجد، فرش محرابی ، سجاده بعد از ظهور اسلام
بوسیله هنرمندان مسلمان ریخته شد و این سجاده فرش ، سجاده از صدها سال پیش تحت عنوان
زیرانداز برای نمازگزاران آیتم به کار گیری قرار گرفته میباشد.

 

در حال حاضر سجاده فرش ، فرش محرابی، فرش مسجد، فرش سجاده ای ، بافی یکی‌از فن های متداول و
آشنا در هنر و صنعت فرشبافی ایرانیان میباشد که پیرامون تاریخ به کار گیری از سجاده توسط مسلمانها نوشته اند که:
او‌لین فرش سجاده،سجاده فرش ،فرش سجاده ای، فرش جانمازی، فرش نمازخانه، فرش مسجدی،
فرش محرابی، فرش محراب دار، سجاده،فرش تشریفاتی هایی که به‌این مراد آیتم استعمال قرار می گرفته “خمرا” دارای شهرت بوده و
از برگ درخت رطب ساخته و با سوزن دوزی تزیین می شده است.
اکنون رایج ترین طرح و نقش سجاده نقش گنبد و محراب است.
سابق ترین بافت سجاده وابسته به یک مینیاتور اهل ایران مرتبط با قرن هشتم هجری قمری میباشد که در آن تصویر حضرت محمد (ص) در وضعیت مشاجره و مصاحبه پباده سازی شد‌ه‌است.
فقط تزیین آن واژه “الله” میباشد که بر راز محراب و کناره آن به زیبایی به عمل رفته میباشد.
بافتن طرح فرش سجاده ای، سجاده فرش، فرش محرابی، فرش مسجد ،سجاده از اوایل قرن هفدهم
میلادی(قرن یازدهم هجری) اشاعه بدون نقص یافته و از قالی‌کوچک های بافت قرنها ۱۱-۱۲ هجری قمری مثال های باارزش و گرانبهایی باقی‌مانده که در حالتی‌که چه تعداد آن‌ها نسبت به مقدار ایجاد بسیار نادر میباشد ما علامت دهنده پیشرفت هنر سجاده فرشبافی میباشد.
فرش سجاده ای اهل ایران با محراب منحنی و نقش مایه های دکوری گل و بوته و پیکره دار و حواشی و کتیبه هایی از آیه ها قرآن و اشعار در موضوع دقت به باری تبارک و نیز شماره هایی از حزوف ابجد مانند “۱۱۰-۲۲-۱۲۱” که با لغت ها مقدس مطابق اند بافته گردیده‌است.
در فرش سجاده ای،سجاده فرش، فرش مسجد، فرش محرابی ، سجاده آناتولی و آسیای صغیر تصاویر بشر و حیوان ابدا چشم نمی‌شود.
طرح سجاده صف:
در بعضی از گوشه های سجاده ای به ویژه سجاده های آناتولی یکسری محراب بافته گردیده که احتمالا این فرش ها به هنگام نماز جماعت در مسجد ها تحت عنوان ذیل انداز جهت استعمال مردم نمازگزاران آیتم افتتاح قرار می گرفته میباشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۰:۱۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

15 دلیل برای خرید بازدید گوگل و افزایش کلیک گوگل برای ارتقا CTR

در ابتدا لازم است بگوییم حتی کسانی که قصد سفارش کلیک گوگل برای وب سایت خود را ندارند، اگر در مورد اهمیت بسزای آن بیشتر بدانند، مطمئناً مشتاق خرید این خدمات اینترنتی شیک رنک خواهند شد.

اگر می خواهید به خرید کلیک گوگل بپردازید بهتر است پیرامون آن از اطلاعات هر چند مختصر اما جامعی برخوردار شوید.

 • فهرست کل مطالب
 1. مزیت خرید ورودی گوگل
 2. منظور از ورودی گوگل چیست؟
 3. اهمیت خرید کلیک گوگل و چرا کلیک گوگل بخریم؟
 4. مزایای سرویس های افزایش ورودی گوگل
 5. ورودی گوگل از موبایل
 6. خرید ورودی گوگل موبایلی زمینه ساز چه اتفاقاتی می شود؟
 7. افزایش آمار بازدید گوگل اساسی ترین قدم
 8. اقدامات اثر گذار در افزایش آمار ورودی گوگل
 9. اهمیت سفارش کلیک ارگانیک گوگل بر سئو
 10. معرفی فرایند خرید بازدید گوگل
 11. افزایش ورودی گوگل خارجی یا خرید ورودی گوگل ایرانی شامل چه مزایایی می شوند؟
 12. با خرید ورودی گوگل چه اتفاقی می افتد؟
 13. اهمیت خرید کلیک گوگل فارسی
 14. ورودی گوگل چیست و چرا خرید آن از اهمیت بالایی برخوردار است؟
 15. افزایش کلیک ارگانیک گوگل فارسی و کاملاً واقعی

مزیت خرید ورودی گوگل

در این متن می خواهیم در مورد مزیت خرید ورودی گوگل صحبت کنیم:
گوگل معروف ترین جست و جو گری است که دارای کاربران بیشماری در جای جای جهان است. کشور ما، ایران نیز در زمینه ی بهره مندی و استفاده از این موتور جست و جو گر جزء یکی از پیشگامان محسوب می شود، لذا در حال حاضر به واسطه ی همه گیر شدن تکنولوژی اینترنت، اکثر کسب و کار ها اقدام به راه اندازی وب سایتی اختصاصی برای حوزه ی کاریِ خود می کنند. در حقیقت اینترنت، به خصوص موتور جست و جو گر گوگل بهترین بستری است که افراد می توانند علاوه بر معرفی گسترده ی کسب کار خود، به درآمد زایی از این طریق بپردازند.
برای مثال کسب و کار هایی که شامل خرید و فروش کالا و یا خدمات می شوند توانسته اند با بهره مندی از گوگل ضمن معرفی کالا و خدمات خود به جامعه ی آماری بیشتر، به فروش بپردازند و مشتریان قابل توجهی به خود جذب کنند.

حتماً با خود می گویید راه اندازی یک وب سایت برای بهره مندی از این بستر کاربردی کافیست، اما باید بگوییم که خیر، اگر می خواهید به بازدهی مطلوبی در فضای مجازی برسید همانند فضای حقیقی که نیازمند اقدامات حضوری است، باید اقداماتی را انجام دهید تا بتوانید بهتر و موثر تر دیده شوید. حالاست که باید درباره ی خرید کلیک و بازدید و ورودی گوگل در مرکز آموزش سایت شیک رنک بیشتر صحبت کنیم، لذا جزء تاثیر گذار ترین اقدامات در راستای دیده شدن و سئو است.

منظور از ورودی گوگل چیست؟

در حقیقت برای بهره مندی از این بستر در وهله ی اول موضوع مورد نظر توسط کاربر سرچ می شود سپس سیستم گوگل با توجه به برنامه ریزی خود مفید ترین مطالب را به ترتیب اولویت در اختیار کاربر می گذارد. صفحه ای که گوگل در این مرحله برای کاربر نمایان می کند در واقع همان قسمت ورودی گوگل برای وب سایت ها می باشد. پر واضح است در این میان کاربر وارد سایتی می شود که در اولویت های اول قرار گرفته است.

از این رو قرار گرفتن در اولین موارد لیست پیشنهادات سیستم گوگل مهم ترین دغدغه ی مدیران سایت های گوگلی و وب مستر هاست، به طوری که همواره با این دغدغه دست و پنجه نرم می کنند؛ زیرا اساس و بنیاد فعالیت های هر وب سایتی داشتن بازدید های بالا و مراجعه کنندگان کثیر است. به عبارتی اگر یک وب سایت در ورودی گوگل جزء اولین اولویت ها باشد بالطبع کابران بیشتری مراجعه خواهند کرد و از ماهییّت وب سایت مطلع خواهند شد؛ در این صورت وب سایت مورد نظر به هدف خود نزدیک و نزدیک تر می شود.

وب سایت ها برای این که قادر به جذب بازدید کننده های بیشتری شوند و ماهییت وب سایت خود را به افراد متعدد تری معرفی کنند باید اقدامات موثری در راستای افزایش ورودی های خود نمایند، اقداماتی که از نظر گوگل مفید و مسمر ثمر هستند. همان طور که قبلاً هم گفتیم گوگل مواردی را در قسمت های اول قرار می دهد که دارای محتوای مفید تری برای کاربر باشند.

برای انجام اقدامات موثر ابتدا لازم است اطلاعات خود را در رابطه پارامتر های مد نظر گوگل به عنوان محتوا های مفید تکمیل کنید. در حقیقت برای انجام این کار و رسیدن به این هدف باید وب سایت خود را بهینه سازی نمایید، این عمل مستلزم اقدامات متعددی است. لازم به ذکر است بهینه سازی وب سایت ها در درگاه گوگل با خرید ورودی گوگل نه تنها میسر می شود بلکه به مراتب ساده تر و مطلوب تر از روش های دیگر است؛ در ادامه می توانید بیشتر با این فرایند به خصوص خرید ورودی گوگل ایرانی شیک رنک آشنا شوید.

اهمیت خرید کلیک گوگل و چرا کلیک گوگل بخریم؟

پیرو بحث اهمیت خرید کلیک گوگل می خواهیم در این بخش در مورد سوال چرا کلیک گوگل بخریم، صحبت کنیم. در واقع ورودی ها در این موتور جست و جو گر بسیار مهم اند و اکثر کسانی که صاحب وب سایت در این فضا می باشند به دنبال خرید ورودی و بازدید گوگل هستند.

همان طور که می دانید این تعداد بازدید ها، از طرف کاربران است که نشان دهنده ی سطح شناخت جامعه نسبت به وب سایت شماست، این مسئله به قدری مهم است که در جایگاه اول اهداف راه اندازی وب سایت های اینترنتی قرار گرفته. به گونه ای که تمام وب سایت داران به دنبال بهترین راهکار ها برای افزایش آمار بازدید های خود هستند.

برای این که بازدید یک وب سایت به نحو احسن و به صورت کاملاً ارگانیک افزایش یابد، لازم است ورودی و کلیک گوگل خریداری شود. ارائه ی ورودی های استاندارد و حقیقی گوگل از طریق وب سایت های مختلفی انجام می گیرد، از این رو توجه داشته باشید از معتبر ترین ها مانند سایت شیک رنک که اولین ارائه کننده این خدمت از سال 1393 است به خرید بپردازید.

مزایای سرویس های افزایش ورودی گوگل

وب سایت های متعددی وجود دارند که پکیج افزایش ورودی گوگل را ارائه می دهند، مزایای پکیج افزایش ورودی گوگل به قدری بالاست که در حال حاضر از تقاضا کنندگان متعددی برخوردار است.

اگر می خواهید از مزایای خرید ورودی گوگل مطلع شوید تنها لازم است از خریداران قبلی بپرسید، تا مزایای پر شمار آن را بگویند.

از جمله برخی از بارز ترین مزایای خرید ورودی گوگل عبارتند از:

افزایش چشمگیر بازدید کنندگان حقیقی
افزایش تعداد مشتری ها
افزایش تعاملات در وب سایت
نمایش وب سایت در صفحات اول گوگل که می توان آن را به عنوان مهم ترین تاثیر این اقدام معرفی کرد‌.
و ...

ورودی گوگل از موبایل

افزایش آمار ورودی گوگل از موبایل در عصر امروز از جمله اساسی ترین دغدغه های وب مستر ها و یا صاحبان انواع و اقسام وب سایت های گوگلی به شمار می رود. افرادی که با این دغدغه سر و کار دارند و همواره به دنبال راه حل مناسبی برای رسیدن به یک نتیجه ی مطلوب هستند، می بایست پیش از انجام هر کاری در راستای تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند؛ فلذا اگر با اطلاعات محدود و نا معتبر در این را قدم برداشته شود بدون شک نتیجه ی نهایی با مشکل رو به رو خواهد شد و منجر به اتفاق مورد انتظار نمی شود.

حال اگر شما هم قصد افزایش ورودی گوگل وب سایت خود را دارید و در این راه ثابت قدم هستید، برای تکمیل اطلاعات خود در این زمینه می توانید از خواندن باقی مطالب بهره مند شوید. در ادامه این مسئله را از جوانب مختلفی مورد بررسی قرار داده ایم به طوری که تمام سعی و هدف ما از این کار تکمیل اطلاعات متقاضیان خرید ورودی گوگل موبایلی و هدایت آن ها در درست ترین مسیر هاست. پس بدون هیچ تعللی شما را به خواندن متن پایین دعوت می کنیم.

خرید ورودی گوگل موبایلی زمینه ساز چه اتفاقاتی می شود؟

با خرید ورودی گوگل موبایلی از مراجع معتبر و شناخته شده می توانید اتفاقات بسیار مطلوبی در راستای موفقیت وب سایت خود رقم بزنید، اتفاقاتی که در نهایت همه ی آن ها منجر به شناخته تر شدن وب سایت می شوند. در راستای شرحِ بهترِ این مسئله برخی از اتفاقات خوشایندی را که خرید ورودی گوگل از سرچ موبایل زمینه ساز بروز آن ها می شوند را در ادامه آورده ایم:

از آن جا که سیستم گوگل به میزان بازدید های موبایلی اهمیت ویژه ای قائل است، با این کار و خرید ورودی های واقعی مقدار ضریب اعتماد گوگل به وب سایت شما بیشتر خواهد شد.
میزان سرعت ایندکس صفحات و همچنین مطلب های موجود در سایت افزایش پیدا می کند‌.
عنوان سایتی که دارای سرچ موبایلی بالایی است در اولین موارد پیشنهادات سیستم گوگل قرار می گیرد در نتیجه فرایند افزایش ورودی ها به خودی خود رو به فزونی خواهد رفت.
و موارد گوناگون دیگری از این قبیل.
ویژگی های خریدی باکیفیت در زمینه ی خرید ورودی گوگل از سرچ موبایل

استفاده از موبایل و تلفن های همراه امروزه به قدری متداول شده است که دیگر اکثر سرچ های گوگلی از طریق این دستگاه ها صورت می گیرد، از این رو افزایش این آمار برای هر وب سایتی بسیار مهم شمرده می شود. اما سوالی که در این زمینه وجود دارد این است که خرید ورودی گوگل از موبایل باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در ادامه می توانید با برخی از این ویژگی ها آشنا شوید، چرا که ما سعی کرده ایم بارز ترین موارد را در این جا جمع آوری کنیم:

ورودی های خریداری شده باید از آی پی های یونیک و جدیدی که ترجیحاً از کشور ایران هستند، برخوردار باشند.
تمام سیستم عامل های موبایلی در ارائه ی این خدمات در نظر گرفته شود، به عبارت دیگر ورودی هایی باید خریداری شود که از طریق انواع و اقسام سیستم های عامل ( iPhone، Android و ...) پشتیبانی می شوند.
ورودی هایی که منجر به کاهش باتس ریت وب سایت مربوطه می شوند‌.
از دیگر ویژگی های ورودی های موبایلی باکیفیت می توان دریافت مجوز های تاییدیه از طرف انواع آمار گیری های معتبر سیستم گوگل اشاره کرد.
ورودی های خریداری شده ی باکیفیت به صورت گسترده و در ساعات مختلفی پخش می شوند و به یک باره در آمار ورودی های وب سایت اعمال نمی گردند.
و ...

افزایش آمار بازدید گوگل اساسی ترین قدم

دنیای وب و اینترنت هر روز گسترده تر و پیشرفته تر از دیروز می شود، به طوری که اگر از زمان ابتدای پیدایش و ابداع این تکنولوژی به تحقیق و بررسی بپردازید، شاهد سیر صعودی بسیار بالا و قابل توجهی خواهید شد؛ صعودی که همچنان به مسیر خود ادامه می دهد. به طور حتم گفتنیست این پیشرفت صعودی به هیچ وجه متوقف نخواهد شد و مصرانه به راه خود ادامه خواهد داد.

راه اندازی وب سایت امروزه یکی از فعالیت هایی است که افراد بسیار زیادی را درگیر خود کرده، افرادی که از طریق تکنولوژیِ اینترنت، وب سایتی با موضوعات مختلفی در انواع و اقسام زمینه ها از وب سایت های انتشار اخبار روز گرفته تا وب سایت های فروشگاهی، خدماتی، آموزشی و ‌... راه اندازی می کنند و از این بستر برای گسترش حوزه ی مد نظر خود بهره مند می شوند. این بهره مندی زمانی نتیجه بخش و مسمر ثمر واقع خواهد شد که میزان بازدید های وب سایت مربوطه به حد مطلوبی برسد، چرا که اساس و بنیاد این وب سایت ها معرفی حوزه و یا موضوع مربوطه به افراد جامعه و جذب مخاطبین کثیر تر است.

به عبارت دیگر هر چه مخاطب و یا بازدید کننده های بیشتری وارد صفحه ی وب سایت شوند و آمار ورودی ها به حد مطلوبی برسد، وب سایت مربوطه به هدف خود نزدیک تر می شود؛ برای مثال اگر ماهیت یک وب سایت فروش محصول و یا خدمات است می کوشد بازدید کننده های بیشتری داشته باشد تا در نتیجه مشتریان عدید تری جذب کند و کالا یا خدمات خود را به فروش برساند. از این رو می گوییم افزایش آمار ورودی گوگل اساسی ترین قدم صاحبان انواع و اقسام وب سایت هاست که باید در این زمینه تمام جوانب را در نظر بگیرند.

اقدامات اثر گذار در افزایش آمار ورودی گوگل

یکی از اصلی ترین جوانبی که باید در این راستا در نظر داشته باشید، گسترش روز افزون تعداد مخاطبان موبایلی است. از این رو می بایست وب سایت خود را به گونه ای طراحی کنید که برای نمایش انواع و اقسام سیستم های عامل موبایل مناسب باشند و ظاهر خوشایندی هنگام اجرا در صفحه نمایش گوشی های موبایل داشته باشند.
سایت باید دارای محتوای سئو شده و استانداردی باشد، محتوایی که علاوه بر ارائه ی مطالب مفید به مراجعه کننده ها با قوانین سئو و گوگل هم خوانی داشته باشد، فلذا در این صورت با یک تیر دو هدف نشانه گیری می شود و می توانید نظر مثبت مخاطبان و گوگل را به صورت همزمان جلب کنید.
ظاهر سایت بایستی جذاب و چشم نواز باشد؛ درواقع در طراحی لازم است از افرادی بهره مند شوید که در این زمینه تخصص دارند.
فرایند بهره مندی از خدمات سایت را فاقد پیچیدگی و کاملاً ساده طراحی کنید تا برای همه ی افراد جامعه از پیر گرفته تا جوان، از با سواد گرفته تا کم سواد همگی قادر به درک ماهییت و استفاده از آن باشند.
و موارد دیگری از این دست مورد هایی که ذکر کردیم.
گفتنیست وب سایت های متعددی وجود دارند که به تمام موارد بالا مو به مو عمل می کنند با این حال قادر به جذب بازدید کننده های مطلوبی نشده اند و همچنان به دنبال راهی مناسب برای افزایش ورودی گوگل خود به ویژه افزایش ورودی گوگل از سرچ موبایل هستند. از این رو اگر شما هم با این مشکل مواجه شده اید لازم است بدانید بهترین اقدامی که آن را به شدت توصیه می کنیم خرید ورودی گوگل موبایلی است، لذا از طریق این اقدام می توانید به راحتی و در کوتاه ترین فاصله ی زمانی به هدف خود یعنی افزایش آمار بازدید ها دست یابید.

اهمیت سفارش کلیک ارگانیک گوگل بر سئو

گوگل دارای حساسیت های بالایی برای بررسی انواع محتوا های درج شده در وب سایت ها می باشد، به نحوی که فقط مطالب استاندارد و مورد قبول خود را منتشر می کند و با توجه به سرچ کاربر نزدیک ترین وب سایت ها پیشنهاد می دهد. این مسئله از برای گوگل به قدری مهم محسوب می شود که حتی لازم است بدانید در بعضی مواقع محتوا هایی که از نظر گوگل غیر اصولی و نامناسب هستند، جریمه می شوند.

در این جاست که اهمیت ورودی گوگل بر سئو مطرح می شود، در حقیقت سئو به محتوا هایی گفته می شود که بر اساس ضوابط و قوانین گوگل نوشته شده باشند؛ از این رو با خرید ورودی گوگل می توانید محتوای وب سایت خود را سئو سازی کرده و به دنبال آن بازدید کنندگان بیشتری جذب کنید.

معرفی فرایند خرید بازدید گوگل

خرید بازدید گوگل یکی از فرایند هایی است که امروزه با توجه به متداول شدن قابل توجه بهره مندی جامعه از وب سایت های گوگلی، دارای تقاضا کنندگان قابل توجهی می باشد. پیدایش اینترنت و کاربردی بودن وب سایت های اینترنتی منجر شده در حال حاضر اکثر کسب و کار ها، شرکت ها و مشاغل حوزه های مختلف، وب سایت مخصوصی در گوگل که پر بازدید ترین درگاه اینترنتی است، راه اندازی کنند؛ چرا که با راه اندازی این پل های ارتباطی نه تنها فرایند دسترسی سهل تر می شود، بلکه صاحب وب سایت مربوطه می تواند حوزه ی کاری خود را به جامعه ی آماری بیشتری معرفی کند و تبلیغات گسترده تری داشته باشد.

راه اندازی وب سایت شاید به ظاهر در مقایسه با مزایای کثیری که دارد امری چندان پیچیده و دشوار نباشد، اما لازم است بدانید هر کسی در راستای بهره مندی از این فناوری نوین با دغدغه های کثیری دست و پنجه نرم می کنند، از جمله اساسی ترین و مهم ترین دغدغه هایی که صاحب انواع وب سایت های گوگلی با آن سروکار دارند، افزایش بازدید کننده های وب سایت شان است.

در حقیقت صدر اهداف همه ی وب مستر ها ( صاحب وب سایت ) افزایش میزان ورودی ها و بازدید های صفحات وب سایت است که از طریق راهکار های متعددی محقق می شود. به عبارتی دیگر برای این که بتوانید منجر به افزایش ورودی گوگل خود شوید، روش ها و متد های عدیده ای وجود دارند که عمل به آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت.

به طور کلی افزایش ورودی گوگل فرایندی تخصصی است که دارای مباحث و مسائل مختلفی می باشد، یعنی زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که به وسیله ی متخصصین این حوزه اعمال شود. لذا متخصصین به خوبی می دانند وب سایت اینترنتی شما ملزم به انجام چه اقداماتی است تا تعداد بازدید بیشتری داشته باشد و مراجعه کنندگان کثیر تری به خود جلب کند. بنابراین لازم به گفتن است این امر کار هر کسی نیست و باید توسط افراد کاردان انجام گیرد.

با توجه به نیاز بالای جامعه در زمینه ی افزایش ورودی و بازدید انواع و اقسام وب سایت های موجود در درگاه گوگل، کسانی وجود دارند که در این زمینه از مهارت و تخصص مطلوبی برخوردار هستند و توانسته اند شرایط مطلوبی فراهم کنند که تقاضا کنندگان قادر به خرید ورودی گوگل باشند. با خرید ورودی گوگل و اعمال تغییرات موثر از طرف کارشناسان متخصص بر وب سایت خود، می توانید در زمینه ی افزایش بازدید های وب سایت گامی تاثیر گذار بردارید.

البته بهتر و موثر تر است قبل از این که به طور مستقیم به خرید ورودی گوگل بپردازید، در مورد این فرایند اطلاعات جامعی جمع آوری کنید تا آگاهانه ترین اقدام ممکن را انجام دهید. از این رو ما سعی کرده ایم با آوردن مطالب و نکات مفید و مسمر ثمر در راستای راه و روش های افزایش بازدید گوگل و همچنین فرایند خرید ورودی گوگل، شما را برای برداشتن بهترین گام ها در این مسیر راهنمایی کنیم، پس در ادامه همراه ما باشید.

افزایش ورودی گوگل خارجی یا خرید ورودی گوگل ایرانی شامل چه مزایایی می شوند؟

خرید ورودی گوگل در دو دسته ی مختلف ایرانی و خارجی تقسیم بندی می شود که هر کدام از ویژگی های مجزایی برخوردار است. اما لازم است خاطر نشان شویم وب سایت های ایرانی بهتر است سراغ خرید ورودی های ایرانی بروند چرا که در این صورت می توانند وب سایت خود را در کشور معرفی کنند و منجر به افزایش ورودی گوگل ایرانی شوند.
به عبارتی دیگر در این صورت اگر ماهییت وب سایت شما به صورت فروش محصول و یا خدمات است می توانید مشتریان عدید تری جذب کنید چرا که هدف وب سایت هایی که دارای این ماهییت ها هستند جذب بازدید کننده ی واقعی و به دنبال آن افزایش مشتریان بیشتر است.

یکی از نکاتی که باید در خرید ورودی گوگل به آن توجه داشته باشید استفاده از کلید واژه های مناسب است، عمدتاً کلید واژه هایی که به همراه برند باشند و در محتوای وب سایت مربوطه ذکر شوند همواره قادر به جذب بازدید کننده های بیشتری هستند.

اولین و ضروری ترین اتفاقی که می بایست طی فرایند افزایش ورودی گوگل بیفتد، تشخیص این امر توسط گوگل است؛ یعنی سیستم گوگل به گونه ای می باشد که به راحتی می تواند تغییرات مبنی بر افزایش بازدید های یک وب سایت را تشخیص دهد و به دنبال آن منجر به پیشرفت و بالا تر آمدن وب سایت مربوطه شود. بنابراین با توجه به هوش بالای گوگل، فرایند نحوه ی تشخیص بازدید کنندگان فِیک از بازدید کنندگان اصلی بسیار آسان است؛ از این رو افزایش ورودی گوگل به روش مصنوعی اقدامی بی فایده و تماماً بی ارزش تلقی می شود.

حتماً از خود می پرسید روش مصنوعی افزایش دهنده ی بازدید کنندگان شامل چه متد هایی می شود؟ برای بیشتر کردن آمار بازدید کنندگان از طریق این روش متد های فراوانی ابداع شده است که یکی از ساده ترین ها که به ذهن هر شخصی می رسد، ورود به وب سایت طی دفعات بالاست. اما لازم است بدانید گوگل به هیچ وجه چنین بازدید هایی را معتبر نمی شناسد، به صورتی که حتی ممکن است در چنین مواقعی وب سایت مربوطه را جریمه کند. البته متد های فراوانی برای این کار وجود دارد که لازم به تاکید است همه ی آن ها برای گوگل قابل تشخیص و شناسایی می باشند، پس هیچ وقت سراغ این متد ها نروید، چرا که جریمه نشدن خیلی بهتر از کم بازدید بودن وب سایت است.

حالا که با ماهیّیت روش های مصنوعی افزایش بازدید آشنا شده اید، نوبت به متد های طبیعی و قانونی می رسد که مورد تایید گوگل هستند. درواقع بازدید از یک وب سایت زمانی از طرف گوگل شناسایی شده و تایید می شود که مراجعه کننده فقط طی چند ثانیه ورود و خروج نکند و در صفحه ی وب سایت از لینک های داخلی استفاده نماید و به طور کلی یک بازدید کننده ی واقعی باشد. همان طور که قبلاً هم گفتیم برای این کار تاثیر گذار ترین اقدام، خرید بازدید گوگلی است؛ لذا کسانی که این خدمات را ارائه می دهند به خوبی می دانند عمل به چه کار هایی باعث بیشتر شدن مراجعه کنندگان وب سایت شما می شود.

از جمله برخی از اقداماتی که توسط این متخصصین ارائه می شود، عبارتند از سئو سازی محتوا، بهینه سازی وب سایت و ... که با توجه به نیاز انواع وب سایت ها متغیر هستند، به این معنا که هر وب سایتی نیازمند اقدام متفاوتی به جهت بیشتر کردن بازدید کننده ها و ورودی ها می باشد که توسط متخصصین این حوزه به راحتی قابل تشخیص و اعمال هستند.

با خرید ورودی گوگل چه اتفاقی می افتد؟

همان طور که می دانید اصلی ترین هدف از این کار بیشتر کردن آمار بازدید کننده های انواع و اقسام وب سایت هاست که با نام خرید بازدید گوگلی هم شناخته می شود. اما سوال این جاست این فرایند با اعمال چه تغییراتی در افزایش بازدید کننده های یک وب سایت موثر واقع می شود؟ در واقع با خرید بازدید گوگلی اتفاقات و تغییرات متعددی به وجود می آید که در ادامه به برخی از مهم ترین مورد ها اشاره کرده ایم:

وارد ده صفحه ی آغازی گوگل خواهید شد.
لینک وب سایت تان در اولین موارد لیست قرار می گیرد.
اسم برندی که به عنوان کلمه کلیدی استفاده کرده اید در کادر جستجوی موتور جستجو گر گوگل نمایان می گردد، که منجر به کنجکاوی افراد و کلیک های متعدد می شود.
سرعت ایندکس شدن صفحه های سایت بهبود خواهد یافت.
زمان ماندن مراجعه کنندگان در وب سایت افزایش می یابد.
و به طور کلی جزء وب سایت های معتبر گوگل شناخته می شوید.
پس مطمئن باشید با رخداد اتفاق های فوق آمار بازدید کننده های وب سایت خود را به طور طبیعی افزایش خواهید داد، اما از یاد نبرید که لازم است برای خرید به هر کسی اعتماد نکنید و از متخصصان معتبر این کار به خرید بپردازید.

اهمیت خرید کلیک گوگل فارسی

مسئله ی اهمیت خرید کلیک گوگل فارسی و ورودی گوگل ایرانی این روز ها اکثر توجه ها را در میان وب سایت داران به خود معطوف کرده است. اگر می خواهید با این خدمات بیشتر آشنا شوید و یا قصد خرید آن را دارید همراهی با ما را از دست ندهید و به مطالعه ی مطلب پایین بپردازید.

ما در متن زیر توضیحات کاملی درباره ی خرید ورودی گوگل ایرانی، اهمیت آن و مواردی که باید در این راستا بدانید و رعایت کنید ارائه داده ایم که بی شک خواندن و دانستن آن ها بسیار به درد بخور و مسمر ثمر خواهد بود.

ورودی گوگل چیست و چرا خرید آن از اهمیت بالایی برخوردار است؟

دنیای وب ها و موتور های جستجو گر دنیایی است که امروزه هر کسی را با خود درگیر کرده، عده ی زیادی به عنوان کاربر و عده ی دیگری به عنوان مرجعی برای کسب و کار و یا ارائه ی انواع و اقسام محتوا از این عرصه استفاده می کنند. موتور های جستجو گر دارای تنوع قابل توجهی است، همان طور که شما هم می دانید گوگل معروف ترین و شناخته شده ترین بستری است که به عنوان موتور جستجو گر در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

افزایش کلیک ارگانیک گوگل فارسی و کاملاً واقعی

وب سایت های فارسی زبان و ایرانی به طور قطع خواستار جذب بازدید کننده های ایرانی و فارسی زبان هستند، چرا که جذب بازدید کننده های بومی منجر به رونق فعالیت های وب سایت مربوطه می شود. اگر شما هم یکی از دارندگان وب سایت های ایرانی هستید لازم است برای جذب بازدید کننده اقدامات متعددی انجام دهید که برخی از آن ها عبارتند از موارد زیر:

انجام تبلیغات گسترده و مطلوب، تبلیغاتی که در بستر های مناسب و برای جامعه ی هدف (افراد ایرانی) ارائه شود. توجه داشته باشید نوع این تبلیغات نیز بسیار مهم است و باید از مطالب و اِلمان های جذابی استفاده کنید.
طراحی وب سایت با استفاده از جذاب ترین رنگ ها، طرح ها، تصاویر و اِلمان ها به نوعی که از جذابیت مطلوبی برخوردار باشند. لازم به ذکر است استفاده از ترفند های روانشناسی در طراحی وب سایت تاثیر بسزایی می گذارد.
ارائه مطالبی که با استفاده از قوانین و اصول سئو بهینه سازی شده اند. لازم به تاکید است استفاده از مطالب سئو شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که یکی از اصلی ترین پارامتر های مد نظر گوگل مطالب درج شده در وب سایت هاست و زمانی که اصول سئو به خوبی پیاده سازی شده باشد مرجع مربوطه از نظر گوگل به مراتب بهتر و مفید تر شناخته می شوند.
و موارد بسیار زیاد دیگری از این دست.
لازم به گفتن است عمل به موارد بالا و رعایت آن ها همواره مستلزم داشتن مهارت و دانش بالاست و اگر بدون مهارت به انجام شان بپردازید و عمل به آن ها را سرسری بگیرید بدون شک نه تنها موفق نخواهید شد و به هدف خود نخواهید رسید بلکه روند پیشرفت تان به صورت نزولی خواهد بود.

برای این که بتوانید در عمل به مواردی که ذکر کردیم موفق شوید و به هدف خود در افزایش بازدید کننده ها برسید، خرید ورودی گوگل در دسترس ترین و پر سود ترین اقدام ممکن است. در حال حاضر بستر های متعددی در این زمینه وجود دارد که در حال ارائه و فروش ورودی گوگل هستند، اما گفتنیست نباید به هر بستر و مرجعی اعتماد کنید و به خرید ورودی بپردازید.

چرا که برخی از مراجع نامعتبر فروش کلیک و ورودی گوگل، بازدید کننده های غیر واقعی و فیک ارائه می دهند، در حالی که مراجع معتبر با استفاده از ماهر ترین و بهترین اقدامات منجر به افزایش بازدید کننده های کاملاً واقعی می شوند.
برای این که بتوانید مراجع معتبر را از نا معتبر تشخیص دهید لازم است مراجعی را انتخاب کنید کیفیت فعالیت های خود را به اثبات رسانده اند و همچون وب سایت شیک رنک همواره می کوشد خدمات مطلوبی ارائه دهد.

منبع:chicrank.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۰:۰۰ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

شستن فرش در منزل، چطوری ممکنه؟


شستشوی فرش و یا این که شامپو فرش زدن در روز ها منزل تکانی عید مستلزم فهمیدن نکات اصلی منزل تکانی میباشد که با درک کردن آن ها می‌توانید  قالیشویی در مشهد بهتر از قبلی فرش و موکت را شستشو دهید.با دلگرم یار باشید.

شستشوی فرش در خانه مستلزم فضای مطلوب میباشد تا بتوانید به راحتی آن را بشویید. در صورتی فرش منزل شما بیشتر از ۶ متر میباشد، به انگیزه پیروی از فرهنگ و تمدن سوئیت نشینی بهتر میباشد آن را به شرکت ها کارشناس قالیشویی بدهید. البته در‌صورتی‌که بعد ها کمتری دارا هستند با رعایت مصرف با صرفه آب می‌توانید آن را در منزل بشویید. پیش از شستشوی فرش بهتر میباشد گرد و غبار آن را از فی مابین ببرید. شما می‌توانید با تکاندن فرش گرد و غبار آن را بیرون فرمائید و با جاروی دستی آن را پاک نمایید. مراقب باشد که ضربه شدید تار و پود فرش شما‌را مبتلا جراحت نکند.


تبلیغ

سا‌عتها متعددی با تلفن همراه هستی مراقب چشمت باش! اپتی ویژن تکمیل کننده موءثر بصیرت

مشاهده


برای شستشوی فرش می بایست مطمئن گردید فرش رنگ نمی دهد. چه فرش شما دستبافت باشد و چه ماشینی رنگ دادن جراحت دورازشوخی به آن میزند. برای اینکه بدانید این رخداد می افتد یا این که خیر، یکپارچه یا این که دستمال سپید مرطوب را روی سطح فرش بکشید. درصورتی که پارچه مرطوب رنگ گرفت، بهتر میباشد فرش را به شرکتهای قالیشویی بسپارید.

نکات طلایی شستشوی فرش در منزل
برای شستشوی فرش در خانه بهتر میباشد از سطحی دشوار و شیبدار به کار گیری فرمائید تا آب مازاد بتواند بیرون خواهد شد. سکو حرارت آب را روی حد میانگین نگعدارید و آب ولرم شایسته ترین وضعیت آن میباشد.
در شستشوی فرش از ماده های شوینده قلیایی استعمال نکنید و اسیدیته خنثی را به فعالیت ببرید. پودر شستشوی دستی، شامپو فرش، پودر صابون خانگی و ریکا مطلوب می‌باشند و در صورتی‌که کثیفی فرشتان چندان زیاد وجود ندارد یا این که لکه چربی نیست، از شوینده رقیق گردیده با آب به کار گیری فرمایید.
بعداز شستن فرش آن را خوب آبگیری نمائید و با حوله ای پرزهای مازاد آن را بگیرید. چنانچه می پندارید ممکن میباشد رنگ بدهد اذن دهید برای ساعتی در به عبارتی وضعیت بماند تا رنگ به بخش های دیگر جریان پیدا نکند.
برای کم آب شدن فرش، آن را از پشت و در فضای آزاد بدور از فروغ آفتاب پهن فرمایید. معلق کردن فرش ابدا پیشنهاد نمی‌شود زیرا سبب جراحت به بافت فرش می گردد. از وسایل گرم کننده و حرارتی برای کم آب کردن فرش به کار گیری نکنید.
نکته مهمی که در شستشوی فرش در خانه وجود دارااست این میباشد که در درحال حاضر پهن کردن فرش نباید مجدد روی آن آب بگیرید زیرا ریشه های فرش زرد رنگ می گردند.
پس از کم آب شدن فرش آن را با یک برس به آرامی برس بزنید تا طرح ها مکان خویش قرار گیرند.


شستشوی فرش و شامپو فرش کشیدن
برای شست و شوی فرش ها طرز های زیادی وجود داراست. شایسته ترین شیوه برای شستن فرش ها این میباشد که آنان‌را به موسسات دارای اعتبار قالی شویی بسپارید و با خاطر شل به سایر شغل های خویش برسید. در صورتی فرش هایی دستباف با بافت ابریشمی دارید و وقت کافی هم در مشت دارید، قطعا برای شست و شوی آنها به موسسات دارای اعتبار قالیشویی مراجعه‌نمایید و مطمئن باشید ان ها این عمل را بهتر از شما انجم می‌دهند و فرش شما مبتلا جراحت نمی‌شود. البته در حالتی که فرش های شما آن قدری آلوده نیستند که بخواهید برای شست و شوی آن‌ها هزینه متعددی بپردازید و به شرکتهای قالی شویی مراجعه نمایید پس خودتان دست به فعالیت گردید و با ترفند هایی که در پی آمده کثیفی ها را از صورت فرش خویش بزدایید و آنان‌را برای گام های مهمانان بهاری خویش مهیا فرمائید.

همینطور بخوانید:

منش های مطلوب برای از دربین بردن لکه روی فرش

زیباترین فرش های کاشان نو 2017

نکات دیدنی برای شستن فرش ها در خانه

روند شامپو فرش کشیدن


در مرحله اولیه بایستی از یک جاروبرقی با مکش بالا به کارگیری نمایید و گرد و غبار را از لا به لای تاروپود فرش خویش خارج بکشید. در صورتی این گرد و غبار ها میان پرز ها باقی بماند، ممکن میباشد منجر ناپاک تاب شدن فرش شما گردد.
برای کشیدن شامپوی اختصاصی به روی فرش از برس هایی با بافت قابل انعطاف استعمال نمایید، برس های سیمی و یا این که زبر به تار و پود فرش شما زخم می‌زند.. این یک کدام از نکاتی میباشد که می بایست بسیار به آن دقت فرمائید.
برای تصحیح کردن محلول شست و شو مسلما از آب ولرم استعمال فرمائید، آب داغ بافت فرش را در گیر زخم می نماید و آب سرد هم توان تمیز کنندگی متعددی ندارد پس شایسته ترین آیتم آب ولرم میباشد.
یک کدام از دیگر از نکات بسیار اساسی تعیین شامپو فرش مطلوب میباشد. این گزینش بستگی به متاع فرش شما داراست. شامپو فرش هایی با درصد تحت خواص اسیدی و فاقد جوهر نمک برای شما در حق تقدم می باشند.
10 نکته قابل توجه برای شستن فرش و موکت در خانه


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۶:۴۵ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

قیمت شستشوی فرش ماشینی


شستشوی فرش یکی شغل های اساسی و ضروری میان ما ایرانیان میباشد، قالیشویی در مشهد  به ویژه با مجاورت شدن به روزهای انتها سال شستشو و شست و رفت فرش های خانه یکی گرفتاری های هر خانواده اهل ایران میباشد . قالیشویی در مشهد  شستشوی به موقع و مطلوب فرش علاوه بر نطافت و تمیزی خانه به قدمت و ماندگاری فرش نیز امداد بسزایی می کند. یکی نکات مدام آیتم اهمیت در هنگام شستشوی فرش ماشینی، پی بردن ارزش شستشوی فرش ماشینی میباشد. بها شستشوی فرش های ماشینی برای هر متر مربع فرش، بر طبق فاکتورهایی مانند، نوع شستشو (شستشوی معمولی یا این که اعلاشویی)، داشتن سرویس ها درخواستی مانند لکه بری، ریشه زنی، شیرازه دوزی، ترمیم و رفوگری فرش و… میباشد. بها شستشوی معمولی فرش ماشینی با ارزش شستشوی مرتبه یک فرش ماشینی حتما ذیل خیس است. ارزش شستشوی فرش های ماشینی مشمول نوع ماده شوینده به عمل رفته، نوع سرویس ها درخواستی، هزینه بسته بندی و کاور کشی و هزینه ایاب ذهاب است. به علاوه فرش های دستباف به انگیزه نازکی و آلرژی بیشتری که نسبت به فرش های ماشینی برخوردارند، هزینه شستشوی بالاتری نسبت به آنان دارا هستند.

تعرفه بها بر پایه ی اتحادیه قالیشویان طهران
تعرفه و نرخ مرکز ها قالیشویی معمولا مبنی بر متراژ فرش احتساب میگردد. بها شستشوی فرش های ماشینی معمولا بر طبق نرخ تورم، نوع سرویس ها، هر ساله به وسیله اتحادیه قالیشویی به کل مرکزها قالیشویی اعلام میگردد و قالیشویان عضو اتحادیه مکلف اند بها های خویش را براساس تعرفه انجام گردیده، ارائه کنند. مشتریان معمولا به‌دنبال قالیشویی با نازل ترین ارزش ها می‌باشند. ارائه ارزش های روشن و مطلوب یک قالیشویی علامت دارای اعتبار بودن و کیفیت خوب بودن آن راءس قالیشویی است.

از آنجایی که در قالیشویی های آحاد اتومات نیاز به نیروی انسانی کمتری در مقایسه با قالیشویی های دستی میباشد، براین اساس تعرفه ارزش قالیشویی های کل خود کار ذیل خیس است. هر یکسری این روز ها اکثر قالیشویی ها مجهز به دستگاه های کل و نصفه خود کار جهت شستشو می باشند البته هنوز هم مرکزها قالیشویی هم وجود دارا هستند که از طریق دستی و با به کار گیری از نیروی انسانی و کارگران به ارائه سرویس ها میپردازند. جهت دانایی از پایانی تعرفه و بها ها راجع به فرش های ماشینی و دستباف با کارگاه قالیشویی افرا تماس حاصل نمایید.

بها شستشوی فرش ماشینی نوع شستشوی معمولی، طبق نرخ اتحادیه ۱۱/۵۰۰ تومان و شستشوی های دیگر قطعا بایستی بازدید گردد و نسب به فرش ماشینی شما بها داده خواهد شد.

تاثیر ماده شوینده در بها شستشوی فرش ماشینی
در حالتی‌که در اولِ نوشته‌ی‌علمی بیان شد، دست اندرکاران و فاکتورهای مختلفی در گزینش ارزش پایانی شستشوی فرش ماشینی تاثیر دارا هستند و یکی‌از آن فاکتورها، مواد شستشو به فعالیت رفته است. نوع شستشوی انتخابی که دربرگیرنده شستشوی معمولی و اعلاشویی میباشد در ارزش شستشو تاثیر داراست.

در شستشوی معمولی صرفا از پودر شوینده به کار گیری می‌شود و فقط یک توشه فرش شسته میشود، البته در اعلاشویی فرش به وسیله شامپوهای شوینده و دوبار شسته می‌گردد. پودرهای شوینده میتوانند به بافت فرش زخم برساند و سبب ساز کهنگی و فرسودگی فرش گردند بدین ترتیب بخش اعظمی از مشتریان ترجیج میدهند از طریق اعلاشویی به کارگیری کنند. از آنجایی که ارزش شامپوهای شوینده از پودرهای شستشو بیشتر است در فیض هزینه اعلاشویی حتما فراتر از شستشوی معمولی فرش میباشد.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۷:۳۴ توسط:علی موضوع: نظرات (0)