مقالات رسمی و تخصصی فرش و قالیچه مقالات رسمی و تخصصی فرش و قالیچه .

مقالات رسمی و تخصصی فرش و قالیچه

انفجار ctr سایت و ارتقا رتبه گوگل در 7 روز

صفحه 1 گوگل ردیف 1 گوگل دیگر رویا نیست .

با بسته های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل نسخه کولاک ctr تک تک کلمات کلیدی سایت خود را منفجر کنید !(99.9% CTR)! (تبدیل رویا به واقعیت) برای اولین بار توسط شیک رنک ممکن شد در گذشته ارتقا CTR بیش از 10 درصد ممکن نبود و همچنان در هیچ سایت و بسته دیگری امکان پذیر نخواهد بود با بسته های ابتدایی آغاز کنید تا به باور این افتخار پی برده سپس انفجار واقعی را در گوگل بصورت حرفه ای برای کلیه کلمات کلیدی سایتتان را رقم بزنید.

فرض کنید در یک بسته کلیک گوگل نسخه کولاک فقط 100 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و 100 کلیک صورت بگیرد نسبت جستجو و نرخ کلیک منجر به افزایش 100% Average CTR می گردد .

این فرایند بکلی به گوگل واکنش مثبت و تعامل بازدید کننده گان نسبت به سایت را با جستجو و کلیک باکیفیت و ارگانیک ثابت می کند و بلعکس اگر نرخ جستجو و کلیک سایتی در نتایج جستجو گوگل ضعیف باشد با افت و کاهش CTR روبرو بوده و جایگاه کلمات کلیدی و سایت تنزل پیدا خواهد کرد.

نکته:

 1.  در این سرویس کلیه جستجو ها و کلیک ها از نتایج فارسی با کاربران و IP های ایرانی خواهد بود که Dwell Time و زمان ماندگاری هر یوزر از لحظه جستجو و کلیک تا خروج از سایت نیز حداقل از 30 ثانیه شروع می شود و در بسته های ویژه تا 2,5 دقیقه متفاوت خواهد بود .
 2.  با توجه به اینکه ما از این سرویس در پروژه های خود استفاده می کنیم ظرفیت این سرویس محدود بوده و غیر قابل تمدید است

سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل نسخه کولاک چه کاربردها و امکاناتی دارد :

 • انفجار و ارتقا فوری و همزمان Total Impressions , Total Clicks
 • انفجار و ارتقا فوری 99.9% Average CTR نمونه 1 نمونه 2
 • انفجار و ارتقا فوری Average position
 • ارتقا فوری رتبه سایت و کلمات کلیدی در گوگل تا ردیف برتر Google
 • ارتقا رنک الکسا ایران و جهانی
 • قابلیت انتخاب نوع آی پی ایرانی یا خارجی
 • قابلیت انتخاب محیط جستجو موبایل یا دسکتاپ
 • قابلیت ثبت آمار و نمایش در گوگل سرچ کنسول و Alexa

برچسب: ارتقا ctr،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۰۷:۴۷ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

انتخاب فرش اتاق ناهارخوری

فرش به عنوان مثال المان هایی میباشد که خیر صرفا منزل را زیباتر نموده قالیشویی در مشهد بلکه فضای آن را گرم خیس و صمیمی خیس می نماید. امروزه بها فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی فراتر میباشد. فرش دستباف آرم تمدن و قومیت مرزو بوم میباشد و قیمت بسیار بالایی دارااست. طرح های این نوع فرش بی سابقه بوده و به وسیله بافندگان خبره دست، بافته میشوند.
ارزش بالای این فرش ها به جهت دستباف بودن آن هاست به همین برهان فرش های ماشینی که بوسیله دستگاه های خود کار بافته می گردند قیمت ارزان تری دارا هستند. از دربین اشکال طرح های فرش دستباف، فرش ابریشم قیمت و بها بالاتری دارااست و زیبایی آن قابل مقایسه با فرش های ماشینی وجود ندارد ولی مزایای فرش ماشینی این میباشد که برای هر مدل چیدمان داخلی می قدرت فرش هماهنگ را گزینش نمود و از حضور آن در منزل لذت پیروزی.
امروزه در سراسر مملکت دکان های مختلف و بازارهای بلندمرتبه در حوزه ارائه گونه های فرش ماشینی و دستباف سرگرم به عمل میباشند. اساساً در بازارهای فرش ارزش این متاع مطلوب خیس از مغازه های گران قیمت سطح شهر میباشد. براین اساس در صورتیکه پیرو فرش های متنوع با قیمت خوب می‌باشید به بازار فرش در شهر خویش رجوع کنید تا فرش دلخواه خویش را خریداری فرمایید.
اصول چینش فرش در چینش داخلی
طرز ها و اصول مختلفی درخصوص شیوه قرارگیری فرش در خانه وجود دارا‌هستند که مشتمل بر مورد ها پایین میباشند:
• تعیین فرش ورودی منزل
از آن جایی که پباده سازی نصیب ورودی منزل به نوعی نشانگر مدل کلی پباده سازی منزل بوده و بیان کنده چگونگی شخصیت اشخاص میباشد، گزینش فرش برای این نصیب از منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار‌است. به همین خیال بایستی مدلی را گزینش فرمائید که با فرش های دیگر بخش های منزل نیز هماهنگی داشته باشد.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ تیر ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۵۲:۲۱ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

ترکیب سرکه با سایر مواد برای از بین بردن لکه فرش

پراکسید هیدروژن یکی موادی میباشد قالیشویی در مشهد که برای پاک کردن لکه چربی آیتم استعمال قرار می گیرد. کافی میباشد، یک قاشق غذاخوری از پراکسید هیدروژن را در یک لیتر آب گرم ترکیب و با به کار گیری از ادغام نتایج، لکه‌های چربی را پاک فرمائید. در تزکیه لکه با این شیوه بایستی سرعت کار داشته باشید و بلافاصله محل لکه را منزه نمائید تا مواد شیمیایی به فرش جراحت نزند. همینطور بهتر میباشد که هنگام اعمال این فعالیت از ماسک به کار گیری نمائید تا مواد شیمیایی را استنشاق نکنید.
آب لیمو و پراکسید هیدروژن از سایر گونه های منزه‌کننده خانگی می باشند که آیتم استقبال خانم‌های منزل‌دار قرار میگیرند. این محلول اثر گذار، نقش یک وایتکس کار کشته را داراست و معمولا در شکل بروز لکه فرش سپید و پر‌نور به فعالیت خواهد آمد. این محلول همینطور ذرات چسبیده به فرش را از در میان خواهد پیروزی؛ برای همین در شرایطی که پیرو شایسته ترین برند لکه بر فرش میباشید، قبل از آن تحلیل نمائید که آیا پراکسید هیدروژن در خانه دارید یا این که نه.
ادغام موءثر دیگر، آمونیاک و سرکه میباشد؛ البته سفارش می گردد برای از میان بردن لکه فرش دستباف از آن به کار گیری نشود؛ چرا‌که ممکن میباشد موجب تغییر و تحول رنگ فرش خواهد شد. سرکه سپید وقتی که با روغن و نمک ادغام گردد برای از در میان بردن لکه شاتوت روی فرش می تواند بسیار اثر گذار باشد. از سایر تمیز‌کننده‌های خانگی پودر بوراکس و سرکه میباشد که در حفاظت از اطراف زیست نیز نقش خواهد داشت. این محلول به کشتن کک و سوک نیز یاری می‌نماید.
مخلوط جوش شیرین با بقیه مواد برای تزکیه لکه فرش
مخلوط یک فنجان جوش شیرین با یک فنجان پودر بوراکس و یکسری قطره روغن، نوعی مایع لکه بر فرش توانا خانگی برای شما خواهد ایجاد کرد. بوراکس تمیزکننده‌ای میباشد که به جهت خواصی که داراست، آیتم استقبال طرف داران گوشه و کنار زیست قرار گرفته میباشد و لکه‎ها را به خیر از فرش می‌زداید. در عین هم اکنون جوش شیرین هم که امکان متعددی در جذب عطر دارااست، تازگی را به فرش‌های شما بازخواهد گرداند.
پیش‌خیس از خاصیت سرکه برای لکه‌بری گفته بودیم، مخلوط جوش شیرین و سرکه سپید نیز با ساخت‌و‌ساز دی اکسید کربن به هم پا مقداری ریکا اعجاز خواهد کرد. شما با به کار گیری از این محلول یا این که ادغام جوش شیرین و آب گرم می توانید یک لکه‌بر خانگی صحیح نمائید. صرفا کافی میباشد آن را در پیاله خالی ریخته و از آن تحت عنوان اسپری لکه بر فرش به کار گیری نمائید. یک ادغام دیگر جوش شیرین و برگ عطر میباشد؛ جوش شیرین به هم پا نشاسته ذرت و پودر تالک نیز لکه فرش را به خیر و خوبی نابود می‌نماید.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۱۸:۲۳ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

انتخاب شوینده مناسب

مرحله غبارگیری
در   قالیشویی در مشهد  مرحله اول با استفاده از جاروبرقی به غبارگیری فرش بپردازید. توجه کنید که جهت استفاده از جاروبرقی برای فرش‌های ابریشم به دلیل حساسیتی که دارند، بهتر است نیروی جاروبرقی خود را کاهش دهید تا آسیبی به الیاف‌های آن وارد نشود. اگر جاروبرقی در دسترس ندارید، می توانید به وسیله یک جاروی دستی یا تکاندن فرش به کمک فردی دیگر غبار و آلودگی‌های روی فرش را از بین ببرید.

پس از آن برای اطمینان بیشتر جهت نبود هیچگونه زباله ای درون الیاف آن بهتر است دست خود را در جهت الیاف فرش بر روی آن بکشید و زباله های باقی مانده را به آرامی از میان پرزهای فرش بیرون آورید.

 

مرحله لکه گیری
استفاده از سودای خالص برای از بین بردن لکه‌های رنگی از سطح فرش در کنار نرساندن هیچ آسیبی به آن بسیار موثر می‌باشد. دقت کنید که به وسیله یک دستمال سفید تمیز سودای باقیمانده را از روی فرش پاک کنید. لازم به ذکر است که در این مرحله از حرارت برای خشک کردن لکه اصلا استفاده نکنید.

 

مرحله انتخاب شوینده مناسب
نوع لکه‌ها و میزان جذب آن‌ها در استفاده از نمونه‌های مختلف شوینده تاثیر دارد. بعنوان مثال روند پاک کردن لاک از روی فرش ابریشم با دیگر لکه‌ها تفاوت داشته و روش‌های مثل شستن فرش با وایتکس، در تمیز کردن و شستشوی فرش ابریشم از باید‌ها و نبایدهای خاصی پیروی می‌کند.

استفاده از شوینده‌های نامناسب و ناسازگار با رنگ و الیاف فرش به او آسیب بسیاری می‌رساند؛ لذا توجه کنید شوینده شما خنثی باشد تا بر روی رنگ فرش تاثیر نامطلوبی نگذارد. برای انتخاب شوینده مناسب می‌توانید با متخصصین قالیشویی در بازارآنلاین "خدمت از ما" مشورت کنید.

 

مرحله شستشوی فرش
دقت کنید که فرش‌های ابریشمی و پشمی را برخلاف فرش‌های صنعتی معمولی نباید با آب داغ بشویید و دمای آب باید سرد و ولرم باشد. اگر در تست رنگ متوجه شدید که فرش شما رنگ پس می‌دهد، آن را از قبل خیس نکنید چرا که ممکن است قسمت‌های روشن رنگ قسمت‌های تیره را بگیرند و جلوه فرش از بین برود.

استفاده از شامپو فرش خانگی یا تمیز کردن فرش با سرکه در مراحل لکه بری و تمیز کردن فرش ابریشم باید برر طبق دستور شستشوی این جنس کف پوش صورت گیرد. در غیر اینصورت ممکن است آسیب با بافت فرش و از بین رفتن رنگ و الیاف آن را به دنبال داشته باشد.

 

 


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۵۳:۲۴ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

نحوه پاک کردن لکه و روغن از فرش


روغن و چربی
تزکیه لکه روغن پخت‌وپز، کره، سس سالاد، پنیر، تخم‌مرغ، شیره درخت، قلم شمعی، لوسیون، ریمل، رژ لب و لاک از روی فرش‌هایی با الیاف تصنعی
قدم در آغاز: پارچه‌ای سپید را    قالیشویی در مشهد  با مقدار مقداری حلال تر نمایید و یک‌سری ثانیه روی لکه فشار دهید.

قدم دوم: محل لکه را با آب ولرم بشویید.

قدم سوم: یک ساعت طاقت نمائید تا فرش بی نقص کم آب خواهد شد. در‌صورتی‌که لکه نادر‌رنگ‌خیس شد، فرآیند را تکرار فرمایید تا بدون نقص تمیز خواهد شد.

تزکیه لکه کره، سس سالاد، پنیر، تخم‌مرغ، روغن پخت‌وپز، شیره درخت، مدادشمعی، لوسیون، ریمل، رژ لب و لاک از روی فرش‌هایی با الیاف طبیعی
لکه سس روی فرش - تزکیه لکه فرش

قدم در آغاز: پارچه‌ای سپید را با مقدار مقداری حلال تر نمائید و یک سری ثانیه روی لکه فشار دهید.

قدم دوم: ماده شوینده را روی لکه اسپری فرمائید؛ آن گاه محل را با پارچه‌ی سپید کم آب فرمائید.

قدم سوم: روی لکه، آب ولرم اسپری فرمایید؛ آن گاه محل را با پارچه‌ی سپید کم آب نمائید.

قدم چهارم: یک ساعت شکیبایی نمایید تا فرش بی نقص کم آب گردد. چنانچه لکه نادر‌رنگ‌خیس شد، روند را تکرار نمایید تا بی نقص منزه گردد.

به طبع بخوانید: طرز تزکیه لکه ها از روی جامه؛ از فی مابین بردن ۱۲ لکه‌ای که سرسختانه چسبیده‌اند
تزکیه لکه گِل و گردوخاک از روی فرش‌هایی با الیاف تصنعی
قدم در آغاز: نخست محل را خوب جارو بکشید.

قدم دوم: پارچه‌ای سپید را به مواد شوینده آغشته فرمائید و یک‌سری توشه به‌زمان یک‌سری ثانیه روی لکه فرش فشار دهید. ۱۵ دقیقه طاقت فرمایید، بعد از آن با پارچه‌ی سپید دیگری آن را کم آب نمائید.

قدم سوم: پارچه دیگری را با آب ولرم تر فرمایید و تعدادی ثانیه روی لکه فشار دهید.

تزکیه لکه گِل و گردوخاک از روی فرش‌هایی با الیاف طبیعی
قدم در آغاز: در آغاز محل را خوب جارو بکشید.

قدم دوم: مواد شستشو را روی لکه اسپری نمائید، آنگاه محل را با پارچه‌ی سپید کم آب فرمائید.

قدم سوم: روی لکه سرکه سپید اسپری فرمائید، بعد محل را با پارچه‌ی سپید کم آب فرمایید.

قدم چهارم: دوباره، روی لکه ماده های شوینده اسپری فرمایید، آنگاه محل را با پارچه سپید کم آب فرمایید.

قدم پنجم: روی لکه آب ولرم اسپری فرمائید، آن‌گاه محل را با پارچه‌ی سپید کم آب نمائید.

 


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۲۴:۱۳ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

لکه بری فرش

لکه بری فرش- از در بین بردن زردی فرش پس از شستن

 

 

 

تزکیه لکه شیر کاکائو از فرش

ریختن شیرکاکائو و  قالیشویی در مشهد  همین طور شکلات روی فرش منازلی که نوباوه دارا هستند، ممکن میباشد، خیلی رخداد بیافتد؛ استعمال از محلول آب سرد، ماده شوینده آنزیم دار، آمونیاک و جوش شیرین و به کارگیری از مسواک یا این که برس برای لکه بری فرش در این زمینه بسیار تاثیر گذار میباشد.

 

 

 

لکه بری فرش - تزکیه لکه شیر کاکائو از فرش

 

 

 

شایسته ترین لکه بر فرش

با مطالعه مطالب به اشتراک گذارده، تا این لحظه درخصوص لکه بری فرش و ترفندهای معمولی برای لکه بری فرش؛ می شود به یک سود اصلی در ارتباط شایسته ترین لکه بر فرش رسید، که متاع فرش و ماهیت لکه و همین طور نوع فرش بر طبق دستباف و ماشینی بودن و مشخص و معلوم باشد؛ چون مهمترین نکته در تشخیص و شناسایی شایسته ترین لکه بر فرش دقت به‌این نکات نامبرده میباشد.

 

 

 

در "سرویس از ما" به شایسته ترین متخصصین قالیشویی در شهر خویش دسترسی دارید.

 


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۰۲:۱۳ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

نکات قابل توجه هنگام خرید فرش


برای اینکه بتوانید ریلکس و ازادانه در بازار و مغازه های دارای اعتبار فرش بگردید قالیشویی در مشهد  و فرش متبوع و طبق ذوق وسلیقه ی خویش را بیابید ،بهتر میباشد وقتی مبادرت به خرید فرش فرمائید که ،بازار خلوت بوده و وقت کافی دراختیار داشته باشید ،تا اینکه بتوانید فرش گزینه پسند خویش را با یاری فروشنده و موعظه انان خریداری نمایید .

لحاظ فروشنده را بپرسید البته به صورت مطلق و دیده بسته سخن اورا قبول نکنید .

و همت فرمائید با استحضار و طاقت و صبر ،اعتنا کرده و فرش کیفیت بالا مد لحاظ خویش را تنظیم فرمایید .در هنگام خرید سوای رودر باید این عمل را بکنید و هنگام خرید فرش از فروشنده بخواهید که فرش ها را برای تان برگ زده و از در میان فرش های مو جود فرش متبوع خودتان را گزینش نمایید .

 

طرح و اندازه فاکتوری که در خرید فرش موءثر میباشد .

در خرید فرش دستباف ممکن میباشد نسبت به راس فرش ،دو طرف اختلاف چندین سانتی متری داشته باشد که قابل دیده پوشی میباشد ،و در هنگام بافت توسط ی آدم پیش می اید .و به خیال فعالیت دست بودن این اثر هنری میتوان از این نقیصه دیده پوشی کرد .

البته در هنگام خرید فرش ماشینی ،بایستی بدین نقایص دقت کرد و به خیال اینکه ،فرش ماشینی بوسیله ی ماشین الات ظریف صنعتی بافته می‌گردد نباید در نقشه و بعدها ان کوچکترین ایراد و اختلافی مشاهده خواهد شد.

به همین عامل ،می بایست توجه فرمایید در روشنایی مطلوب ،به آنالیز رنگ و طرح و طریق بافت فرش بپردازید تا در صورتی‌که مشکلی داراست ،ان را بفهمید و پیش از خرید فرش ،آحاد جوانب را محاسبه فرمایید .

 

مشاهده رنگ در نوروروشنایی طبیعی هنگام خرید فرش
رنگ فرش می بایست یکنواخت باشد ،و دورنگی و اختلاف رنگ در سراسر ان چشم نشود .نکته ی دیگری که در هنگام خرید فرش می بایست به توجه به تشخیص ان بپردازید این میباشد که ،رنگ راز پرز و نخ خاب با رنگ انتهای نخ ها یکسان باشد و تفاوت انچنانی نداشته باشد .

با مالیدن یکدست مرطوب ،بر روی فرش می‌توانید متوجه گردید که ،رنگ فرش تزریقی میباشد و جوهری یااینکه به صورت اصولی فرش و نخ ها رنگ گردیده اند و رنگ ها در فرش ثبت گشته اند .

 

کیفیت نخ فرش
در هنگام خرید فرش بایستی ،فرش را از حیث کیفیت متاع ان نیز گزینه تحلیل قرار بخشید .پرز بایستی بادوام و براق باشد و هم اینگونه پرز بایستی انعطاف پذیر باشد .فرش های با پرز قابل انعطاف دوام و کیفیت شان نسبت به پرز های قطور کمتر میباشد.و گرد و غبار را بیشتر به باطن خویش جذب میکنند ،و در مقایسه با فرش های با پرز کلفت دیرتر و طاقت فرسا خیس پاک میگردند .

 

نظارت پشت فرش
وسیع ترین جایی در فرش که میتوان محاسبه کرد که‌این فرش با چه کیفیتی بافته شد‌ه‌است ،پشت فرش میباشد .که معلوم میکند ،تعداد گره ها ،شیوه تراکم و کوبیدگی پود های انها با چه نازکی و اعتنا و تمیزی بافته شد‌ه‌است .؟

بعضا از نکات فنی ،در رویکرد فرش قابل تشخیص وجود ندارد ،می بایست از پشت فرش آیتم چک و مشاهده قرار گیرد ،برای مثال کتف و تراکم ان .

که با شمردن تعداد گره های به کاررفته در یک سانت فرش میتوان با بستن تناسب ،به ترازو حقیقی و واقعی تعداد ان در راستای یک متر فرش رسید .

درین شمارش بایستی توجه فرمایید چون در‌صورتی‌که یک گره یا این که دوگره را کمتر بشمارید در ضرب آخرین ،و در یک متر ان این اختلاف ناچیز به مقدار فاحشی خواهد رسید و ممکن خواهد بود در شمارش تان در گیر غلط گردید .چه وقتی که گره ها را بیشتر از انچه است بشمارید ،چه ان مجال که گره ها را کمتر از انچه می‌باشد شمارش فرمایید.

هنگام خرید فرش توجه و پاره ای اطلاع مورد نیاز میباشد .

 

هنگام خرید فرش از جاهای دارای اعتبار خرید فرمائید
پشت فرش را که ملاحظه کنید دل فرش و ان چه که در ان نهقته شد‌ه‌است عیان شود .درصورتی که فرش بافت مفتضح داشته باشد معلوم میگردد .در شرایطی‌که فرشی رفو گردیده باشد شما به راحتی از پشت فرش ،تشخیص می دهید .چون نسبت به بقیه نقاط فرش متعدد میباشد .و بخش های رفو گردیده ی فرش ریز خیس و سفت خیس از دیگر نقاط میباشد .و علائم سوزن خوردگی در ان قابل مشاهده میباشد .

و یکی از دیگر از خطاها فرش پوسیدگی ان میباشد .با تا کردن فرش در صورتی‌که جایی از ان مشکوک به پوسیدگی باشد ،صدای شکستگی خواهد بخشید .

طول پرز ها میزان نازکی و توجه در بافت فرش وجود ندارد .بلکه چیزی که اساسی میباشد این میباشد که زمانی روی فرش دست می‌کشید ،فرش در جاهای متعدد ان ،دارنده یکسانی طول باشد و اختلاف طول نداشته باشد .و اثری از موج در ان نباشد .

 

تضمین طومار فرش نیز اساسی میباشد
جای خرید فرش نیز اصلی میباشد ،بهتر میباشد در شرایطی که ارزش بالاتری نیز پرداخت می‌کنید .برای خرید فرش منزلتان از مغازه های دارای اعتبار و دارنده اسم ،ایفا دهید تااینکه از دکان های غیر دارای اعتبار و سیار خریداری نمائید .

برای مطمئن بودن از خرید فرش ،بهتر میباشد که ،قطعا شیت ی خرید که دربردارنده کل ویژگی ها فرش میباشد را ازفروشنده اخذ فرمایید و تضمین طومار ی فرش را از محل خرید فرش اخذ فرمائید .

این مدارک در هنکام خرید فرش و سرقت یا این که فساد و عدم کیفیت فرش به عمل می‌آید و شما می توانید گلایه خویش را به فروشنده و یا این که جایی دیگر ارائه دهید و در صورتیکه کیفیت ان فرش مطابق ان چه که در برچسب ان قید گردیده نباشد ،سبب می‌گردد که شما بتوانید مبادرت به ردوبدل فرش خویش فرمائید .

هنگام خرید فرش به چینش و رنگ و تناسب رنگی وسایل منزلتان نیز توجه نمایید .

اصول دکورا سیون به شما امداد میکند که با خرید فرش مطلوب ،و متناسب با بقیه وسایل خویش خریداری کرده واز فیض ی این خرید در خانه خویش لذت ببرید .

از جمله می بایست در تعیین رنگ وطرح و مال فرش برای محل ها و کاربری های گوناگون اعتنا فرمائید .برای مثال فرش های ابریشمی رانباید در جاهای مالامال رفت وامد پهن کرد ویا رنگ های پر‌نور را می بایست در اتاق پذیرایی به عمل موفقیت خیر در اتاق نشیمن .


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۳۵:۱۴ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

کلیک و بازدید گوگل برای سئو چقدر مفید است

اهمیت خرید کلیک ارگانیک گوگل

مسئله ی اهمیت خرید کلیک گوگل ایرانی این روز ها اکثر توجه ها را در میان وب سایت داران به خود معطوف کرده است. اگر می خواهید با این خدمات بیشتر آشنا شوید و یا قصد خرید آن را دارید همراهی با ما را از دست ندهید و به مطالعه ی مطلب پایین بپردازید.

شیک رنک در متن زیر توضیحات کاملی درباره ی خرید ورودی گوگل و کلیک ایرانی، اهمیت آن و مواردی که باید در این راستا بدانید و رعایت کنید ارائه داده ایم که بی شک خواندن و دانستن آن ها بسیار به درد بخور و مسمر ثمر خواهد بود.

ورودی گوگل چیست و چرا خرید آن از اهمیت بالایی برخوردار است؟

دنیای وب ها و موتور های جستجو گر دنیایی است که امروزه هر کسی را با خود درگیر کرده، عده ی زیادی به عنوان کاربر و عده ی دیگری به عنوان مرجعی برای کسب و کار و یا ارائه ی انواع و اقسام محتوا از این عرصه استفاده می کنند. موتور های جستجو گر دارای تنوع قابل توجهی است، همان طور که شما هم می دانید گوگل معروف ترین و شناخته شده ترین بستری است که به عنوان موتور جستجو گر در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

حال سوال این جاست، منظور از ورودی گوگل چیست؟ در حقیقت برای بهره مندی از این بستر در وهله ی اول موضوع مورد نظر توسط کاربر سرچ می شود سپس سیستم گوگل با توجه به برنامه ریزی خود مفید ترین مطالب را به ترتیب اولویت در اختیار کاربر می گذارد. صفحه ای که گوگل در این مرحله برای کاربر نمایان می کند درواقع همان قسمت ورودی گوگل برای وب سایت ها می باشد. پر واضح است در این میان کاربر وارد سایتی می شود که در اولویت های اول قرار گرفته است.

از این رو قرار گرفتن در اولین موارد لیست پیشنهادات سیستم گوگل مهم ترین دغدغه ی مدیران سایت های گوگلی و وب مستر هاست، به طوری که همواره با این دغدغه دست و پنجه نرم می کنند؛ زیرا اساس و بنیاد فعالیت های هر وب سایتی داشتن بازدید های بالا و مراجعه کنندگان کثیر است. به عبارتی اگر یک وب سایت در ورودی گوگل جزء اولین اولویت ها باشد بالطبع کابران بیشتری مراجعه خواهند کرد و از ماهییّت وب سایت مطلع خواهند شد؛ در این صورت وب سایت مورد نظر به هدف خود نزدیک و نزدیک تر می شود.

وب سایت ها برای این که قادر به جذب بازدید کننده های بیشتری شوند و ماهییت وب سایت خود را به افراد متعدد تری معرفی کنند باید اقدامات موثری در راستای افزایش ورودی های خود نمایند، اقداماتی که از نظر گوگل مفید و مسمر ثمر هستند. همان طور که قبلاً هم گفتیم گوگل مواردی را در قسمت های اول قرار می دهد که دارای محتوای مفید تری برای کاربر باشند، اما سوالی که در این راستا وجود دارد این است که چه محتوا ها و وب سایت هایی از نظر گوگل مفید تر شناخته می شوند؟

برای انجام اقدامات موثر ابتدا لازم است اطلاعات خود را در رابطه پارامتر های مد نظر گوگل به عنوان محتوا های مفید  تکمیل کنید. در حقیقت برای انجام این کار و رسیدن به این هدف باید وب سایت خود را بهینه سازی نمایید، این عمل مستلزم اقدامات متعددی است. لازم به ذکر است بهینه سازی وب سایت ها در درگاه گوگل با خرید ورودی گوگل نه تنها میسر می شود بلکه به مراتب ساده تر و مطلوب تر از روش های دیگر است؛ در ادامه می توانید بیشتر با این فرایند به خصوص خرید ورودی گوگل ایرانی آشنا شوید.

افزایش کلیک گوگل ایرانی و کاملاً واقعی

وب سایت های فارسی زبان و ایرانی به طور قطع خواستار جذب بازدید کننده های ایرانی و فارسی زبان هستند، چرا که جذب بازدید کننده های بومی منجر به رونق فعالیت های وب سایت مربوطه می شود. اگر شما هم یکی از دارندگان وب سایت های ایرانی هستید لازم است برای جذب بازدید کننده اقدامات متعددی انجام دهید که برخی از آن ها عبارتند از موارد زیر:

 • انجام تبلیغات گسترده و مطلوب، تبلیغاتی که در بستر های مناسب و برای جامعه ی هدف (افراد ایرانی) ارائه شود. توجه داشته باشید نوع این تبلیغات نیز بسیار مهم است و باید از مطالب و اِلمان های جذابی استفاده کنید.
 • طراحی وب سایت با استفاده از جذاب ترین رنگ ها، طرح ها، تصاویر و اِلمان ها به نوعی که از جذابیت مطلوبی برخوردار باشند. لازم به ذکر است استفاده از ترفند های روانشناسی در طراحی وب سایت تاثیر بسزایی می گذارد.
 • ارائه مطالبی که با استفاده از قوانین و اصول سئو بهینه سازی شده اند. لازم به تاکید است استفاده از مطالب سئو شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که یکی از اصلی ترین پارامتر های مد نظر گوگل مطالب درج شده در وب سایت هاست و زمانی که اصول سئو به خوبی پیاده سازی شده باشد مرجع مربوطه از نظر گوگل به مراتب بهتر و مفید تر شناخته می شوند.
 • و موارد بسیار زیاد دیگری از این دست.

لازم به گفتن است عمل به موارد بالا و رعایت آن ها همواره مستلزم داشتن مهارت و دانش بالاست و اگر بدون مهارت به انجام شان بپردازید و عمل به آن ها را سرسری بگیرید بدون شک نه تنها موفق نخواهید شد و به هدف خود نخواهید رسید بلکه روند پیشرفت تان به صورت نزولی خواهد بود.

برای این که بتوانید در عمل به مواردی که ذکر کردیم موفق شوید و به هدف خود در افزایش بازدید کننده ها برسید، خرید ورودی گوگل در دسترس ترین و پر سود ترین اقدام ممکن است. در حال حاضر بستر های متعددی در این زمینه وجود دارد که در حال ارائه و فروش ورودی گوگل هستند، اما گفتنیست نباید به هر بستر و مرجعی اعتماد کنید و به خرید ورودی بپردازید.

چرا که برخی از مراجع نامعتبر فروش ورودی گوگل، بازدید کننده های غیر واقعی و فیک ارائه می دهند، در حالی که مراجع معتبر با استفاده از ماهر ترین افراد و بهترین اقدامات منجر به افزایش بازدید کننده های کاملاً واقعی می شوند. برای این که بتوانید مراجع معتبر را از نا معتبر تشخیص دهید لازم است مراجعی را انتخاب کنید کیفیت فعالیت های خود را به اثبات رسانده اند و همچون وب سایت ما همواره می کوشند خدمات مطلوبی ارائه دهند.

افزایش ورودی گوگل ایرانی با خرید ورودی گوگل ایرانی شامل چه مزایایی می شود؟

خرید ورودی گوگل در دو دسته ی مختلف ایرانی و خارجی تقسیم بندی می شود که هر کدام از ویژگی های مجزایی برخوردار است. اما لازم است خاطر نشان شویم وب سایت های ایرانی بهتر است سراغ خرید ورودی های ایرانی بروند چرا که در این صورت می توانند وب سایت خود را در کشور معرفی کنند و منجر به افزایش ورودی گوگل ایرانی شوند.

 به عبارتی دیگر در این صورت اگر ماهییت وب سایت شما به صورت فروش محصول و یا خدمات است می توانید مشتریان عدید تری جذب کنید چرا که هدف وب سایت هایی که دارای این ماهییت ها هستند جذب بازدید کننده ی واقعی و به دنبال آن افزایش مشتریان بیشتر است.

یکی از نکاتی که باید در خرید ورودی گوگل به آن توجه داشته باشید استفاده از کلید واژه های مناسب است، عمدتاً کلید واژه هایی که به همراه برند باشند و در محتوای وب سایت مربوطه ذکر شوند همواره قادر به جذب بازدید کننده های بیشتری هستند.

برای خرید و سفارش این خدمات با کیفیت به آدرس اینترنتی https://chicrank.com سایت شیک رنک مراجعه نمایید .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۴۳:۵۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

نقش شیر در گبه


می‌دانیم که یکی صفت هایی که به حضرت علی (ع) داده گردیده‌است صفت (شیر آفریدگار) بوده میباشد  قالیشویی در مشهد و این صفت بیان‌کننده شجاعت و دلیر بودن میباشد .

از این رو آن سیرتکامل که به حیث میاید یک کدام از دلایلی که به نقش شیر در بافت «گبه» دقت آرم داده گردیده‌است همین استدلال است .

با مشاهده نمودن بناهای کهن و یا این که منسوجات و ظروف میبینیم که شیر مدام در جدال با دلاوران بوده میباشد؛ در‌حالتی که بخواهیم درین خصوص مثالی را بیان کرده باشیم خواهیم توانست به ظروف ساسانی و همینطور نقوش تخت جمشید و یا این که در «قالی» های شکارگاه اشاره نماییم.

به علاوه شیر در پیشین ها مدام هماورد پادشاهان بوده میباشد و یک حیوان بسیار شجاع و پرقدرت بوده میباشد.

در تمدن ایرانیان شیر سمبل شوکت و جلال و اقتدار و عظمت بوده میباشد. نقش شیر در نزد لرها و ترکان قشقایی متداول بوده میباشد.

بافندگان عشایر هر مورد به صورت نامکرر بدین مظهر صولت و شجاعت پرداختند.

ولی نقش شیر با فراوانی این حیوان در حیطه کامفیروز و دشت ارژن عجم که تا اوایل قرن قبل نسل آن باقی بود هم بی رابطه وجود ندارد.

 

 

در مجموع می قدرت ذکر کرد که شیر از فرصت های قدیم گزینه عشق و علاقه ایرانیان به خصوص عموم عجم بوده میباشد و از روش سکه ها، مهرها، شیر سنگی و بقیه نقوش بستگی خویش را به قبل محافظت می کردند.

این بستگی با «گبه» های شیری به باطن خیمه و معاش عشایری رویه یافته میباشد. همین مسایل باعث گردیده‌است که زنان قالیباف عشایر آن را سمبل قابل قبولی برای زینت بخشیدن به «گبه»های خویش نمایند.

نقاشی کردن گبه ها خوشگل و بی سابقه میباشد. رنگ کردن اکثر آن‌ها به استثنای معدودی از آنان به طور کامل طبیعی و گیاهی میباشد.

رنگرزی سنتی و منفعت گیری از رنگ های گیاهی اعتبار ویژه ای به صنعت های دستی عشایر میبخشد همینطور نوعی گبه بافته میشود که خودرنگ است یعنی بر روی مواد نخستین ای که در ایجاد این جنس استعمال میگردد هیچ نوع فعالیت رنگرزی اعمال نمیشود.

پشم‌ آن اصطلاحاً خودرنگ میباشد یعنی مستقیماً از دام چیده گردیده و به عبارت دیگر گل چین میباشد.

این نوع گبه در رنگ های طبیعی پشم گوسفند (سپید، سیاه، خاکستری و بژ) بافته میگردد.

به همین سبب ساز در قبال شستشو و فروغ آفتاب مقاومت بیشتری دارااست حتی می قدرت بیان کرد مقاومت رنگ آن از قالی هم بیشتر میباشد چون مواد تشکیل دهنده رنگ ها به طور کاملً طبیعی میباشد.


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۰۰:۵۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

اصول نو و تمیز نگه داشتن فرش های خانه


تمیزی و پاکیزگی یکی‌از خصلت هایی میباشد که از اولِ بشریت تا به امروز در وجود بشر نمایان بوده میباشد ، قالیشویی در مشهد درین دربین حتما منزه بودن منزل و محل معاش جزء مواقعی میباشد که بایستی به آن اهمیت ویژه ای داده گردد. البته از آنجایی که‌این فرمان معمولا به وسیله خانم های منزل دار شکل میگیرد ، به طور طبیعی خانم ها می بایست دراین مورد تبحر فوق العاده ای داشته باشند.پاک نگه داشتن فرش یکی این مورد ها میباشد.براین اساس در حالتی که شما نیز مثلا عده ای میباشید که در ارتباط برق پرت کردن فرش چیزی نمی دانید بهتر میباشد در‌این قسمت از نمناک با ما یار گردید تا مهارت مورد نیاز را در این مورد کسب نمائید.

جارو کردن فرش

یکی‌از روشهای اصلی نظافت کردن فرش ، به کارگیری از جارو برقی میباشد. وقتی که فرش منزل به طور اصولی جارو کشیده می گردد جلوه خاصی را پیدا می نماید. جارو کشیدن بایستی به طور منظم و اصولی اجرا پذیرد. به همین عامل توصیه میشود که هفته ای سه توشه از جاروبرقی به مراد نظافت کردن فرش های خانه به کار گیری فرمایید.

با جارو کردن منظم ، گرد و خاک های انباشته شده و بقیه زباله های ریز از فرش عده می گردند و در سود سبب ارتقا قدمت فرش و نگهداری زیبایی اول آن میشود. برای کشیدن جارو برقی به طرز درست جهت تازه کردن فرش ، بایستی از توان بالای جاروبرقی بهره برد ، جارو را به آرامی و در تک تک جهات روی فرش بکشید تا گرد و غبار و زباله های ریز از سطح فرش توده شوند.

ساییدن فرش

در شرایطی که فرش در تحت در قرار داشته باشد احتمال ساییدگی آن زیاد میباشد . بدین ترتیب در صورتیکه به جهت معدود بودن دور و بر در منزل ناچار به قرار دادن قسمتی از فرش در تحت میباشید، در را بایستی طوری تهیه فرمایید که هنگام چرخش تماسی با فرش پیدا نکند. افزون بر آن هر یک‌سری وقت یک توشه فرش را جابجا و راز و ته نمائید تا همگی بخش های آن به یک اندازه پا بخورد و صرفا برخی از نصیب ها در معرض ساییدگی قرار نگیرد.

 

لکه گیری فوری
همان گونه که میدانید یکی‌از مهمترین عواملی که سبب از دست رفتن زیبایی فرش و کهنه علامت دادن آن میشود ، وجود لکه های متفاوت در سطح فرش میباشد. به همین یکی‌از طرز های تازه کردن فرش ، از در بین بردن لکه های آن میباشد. اعتنا داشته باشید نباید به لکه ها زمان اثبات شدن روی فرش را بخشید چون تزکیه آن ها ایراد خواهد شد. بهتر میباشد فورا بعداز بوجود وارد شدن لکه مبادرت به لکه گیری نمایید تا زیبایی و جدید بودن فرش شما نگهداری گردد.

برای تازه کردن فرش اصلا از پارچه های آغشته به ماده های شوینده در پاک کردن لکه به کار گیری نکنید ، چون اجرا این فعالیت سبب ساز میشود که لکه به عمق و دور و بر نفوذ نماید و تزکیه آن را نقص‌ می نماید.

طرز اعمال لکه زدایی

در اولِ لکه زدایی درصورتی که که لکه های ساخت گردیده قابل برداشت میباشند با خنجر بردارید.
محلولی از مخلوط آب ولرم ، سرکه سپید و شامپوی فرش تهیه و تنظیم گردیده را روی محل آلوده و کثیف گردیده بریزید و لکه را منزه فرمایید .
در مرحله آنگاه پارچه سپید و پاک را به الکل سپید و یا این که تینر آغشته فرمایید و با آن روی لکه را ماساژ دهید.
مجدد از پارچه سپید و منزه و آغشته کردن به مخلوط آب ولرم و شامپوی فرش به کارگیری فرمایید، محل لکه را مالش دهید تا لکه ها در محلول حل شوند.
بعداز آن از یکدست سپید و به طور کامل کم آب برای مالش محل لکه به کار گیری نمائید تا اثر لکه و آب روند قبل از در میان برود.
بعداز کم آب شدن محل لکه از جاروبرقی استعمال نمایید.
شست و شوی فرش
یکی طرز های تازه کردن فرش ، شستشوی بی نقص فرش میباشد. بعضی اوقات شستشوی بدون نقص فرش ضروری می‌شود و هیچکدام از طریق های تازه کردن فرش نمی تواند به مانند شستشوی بدون نقص در تازه کردن فرش تاثیرگذار باشد. در شرایطی‌که قابلیت و امکان شتشوی فرش در خانه را دارید بایستی اعتنا متعددی هنگام شستشوی فرش اجرا دهید. البته بهتر میباشد که سالی یک توشه شستشوی فرش را به یک قالیشویی دارای اعتبار بسپارید. شستشوی بدون نقص فرش سبب میشود تا مانند روز نخستین درخشان و منزه چشم گردد. از آن جا که این طریق از مهم‌ترین طریق های تازه کردن فرش به حساب آورده می شود درپی به روش درست شستشوی فرش در خانه اشاره میکنیم :

برای شستن فرش آن را در محل محکم و شیب دار و پاک پهن کرده و سطح فرش را کاملا تر نمایید.
با به کارگیری از محلول آب ولرم و شامپوی فرش و اسفنج تمامی سطح فرش را بشویید.
بعداز اتمام مرحله دوم ، سطح فرش را با آب آنقدر بشویید که همه مایع شوینده از فرش بیرون خواهد شد.
بعد از اتمام روند شستشو ، فرش را در شیب تند قرار دهید تا به‌تدریج کم آب گردد .
یکنواخت بودن فرش هنگام پهن کردن بسیار اصلی میباشد .

 

 


برچسب: قالیشویی در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۴۱:۲۳ توسط:علی موضوع: نظرات (0)